Utrudnienia w kontakcie z oddziałem Archiwum Państwowego w Gnieźnie

Aktualizacja 18.02.2020 r. : Informujemy, że usterka linii telefonicznej została już usunięta przez operatora, w związku z czym nie już utrudnień w kontakcie z Archiwum Państwowym w Gnieźnie.

Aktualizacja 17.02.2020 r.: Szanowni Państwo, w związku z ponowną awarią przyłącza telefonicznego oddziału Archiwum Państwowego w Gnieźnie informujemy, że kontakt telefoniczny z tym oddziałem jest obecnie niemożliwy i zachęcamy do kontaktu przez pocztę elektroniczną. O zmianach statusu awarii będziemy Państwa informować na bieżąco. Za powstałe utrudnienia ponownie przepraszamy.

Aktualizacja 14.02.2020 r.: Informujemy, że usterka linii telefonicznej została już usunięta przez operatora, w związku z czym nie już utrudnień w kontakcie z Archiwum Państwowym w Gnieźnie.

Szanowni Państwo, w związku z awarią przyłącza telefonicznego oddziału Archiwum Państwowego w Gnieźnie i przewidywanym terminem usunięcia awarii do 24 godzin, informujemy, że kontakt telefoniczny z gnieźnieńskim oddziałem Archiwum Państwowego jest obecnie niemożliwy i zachęcamy do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.