Szukaj w Archiwach – Poznań

Indeks zeskanowanych materiałów z zasobu Archiwum Państwowego w Poznaniu
 

Indeks ksiąg Urzędów Stanu Cywilnego

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres sygnatur nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury nazwa miejscowości/zespołu
zeskanowane materiały
1827 1-33, 106-108, 117-119, 122-127, 131-136, 140-169
Biedrusko Urodzenia: 1874-1884, 1905-1922
Małżeństwa: 1874-1884, 1905-1922
Zgony: 1874-1884, 1905-1922
1828 1-33, 185-187, 200-202, 209-211, 218-220, 224-232 Bnin Urodzenia: 1874-1884, 1906-1915
Małżeństwa: 1874-1884, 1906-1911, 1914-1920
Zgony: 1874-1884, 1906-1920
1829 1-8, 10-33, 34-77, 99-100, 102, 104-116, 119-143 Bolewice Urodzenia: 1874-1899, 1902-1915
Małżeństwa: 1874-1899, 1900-1920
Zgony: 1874-1875, 1877-1913, 1918
1830 1-33 Boruja Kościelna Urodzenia: 1874-1884
Małżeństwa: 1874-1884
Zgony: 1874-1884
1831 1-33, 34-79, 158, 162-164, 177, 181-183, 190-191, 195, 200, 203-218 Borzykowo Urodzenia: 1874-1915
Małżeństwa: 1874-1915
Zgony: 1874-1915
Pozostałe: 1874-1895
1832 1-33, 188-192, 205-207, 211-215, 228-265 Bronisław Urodzenia: 1874-1884, 1904-1915
Małżeństwa: 1874-1884, 1904-1935
Zgony: 1874-1884, 1904-1935
1833 1-33, 189-191, 198-207, 217-219, 226-234, 244-249 Buk (obwód miejski) Urodzenia: 1874-1884, 1906-1914
Małżeństwa: 1874-1884, 1906-1914
Zgony: 1874-1884, 1906-1914
Pozostałe: 1874-1908
1834 1-9 Buk (ob. wiejski) Urodzenia: 1874-1876
Małżeństwa: 1874-1876
Zgony: 1874-1876
1835 1, 3-33, 149-152, 157-159, 162, 170-179, 184-190 Bukowiec Urodzenia: 1874-1884, 1904-1917
Małżeństwa: 1875-1884, 1904-1906
Zgony: 1874-1884, 1904-1921
1836 1-8, 10-33, 133-137, 141-144, 149-152, 154, 158-160, 163-167,170
Cerekwica  Urodzenia: 1874-1884, 1904-1917
Małżeństwa: 1875-1884, 1904-1906
Zgony: 1874-1884, 1904-1921
1837 1-9, 10-78, 82-87, 115-123 Chrzypsko Wielkie  Urodzenia: 1874-1909
Małżeństwa: 1874-1909
Zgony: 1874-1909
1838 1-21, 66-109 Cichagóra  Urodzenia: 1878-1884, 1900-1906
Małżeństwa: 1878-1884, 1900-1906
Zgony: 1878-1884, 1890-1920
1842 1-33, 184-186, 199-201, 211-213, 220-221, 224, 233-245, 252-275 Czempiń
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1874-1884, 1906-1917
Małżeństwa: 1874-1884, 1906-1935
Zgony: 1874-1884, 1906-1935
1843 1-9 Czempiń (ob. wiejski)  Urodzenia: 1874-1876
Małżeństwa: 1874-1876
Zgony: 1874-1876
1844 1-33, 208-213, 217-219, 226-231, 237-239, 243-245, 249-254, 258-260, 264-276, 283, 286, 289-323 Czerniejewo  Urodzenia: 1874-1884, 1906-1918
Małżeństwa: 1874-1884, 1906-1936
Zgony: 1874-1884, 1906-1936
Pozostałe: 1900-1932
1845  1-33, 182-184, 191-196, 200-202, 218-221, 225-231, 247-278  Dalewo  Urodzenia: 1874-1884, 1904-1917
Małżeństwa: 1874-1884, 1904-1935
Zgony: 1874-1884, 1904-1935
Pozostałe: 1853, 1893-1921
5620 1-3, 16-30 Dakowy Mokre  Urodzenia: 1906-1913
Małżeństwa: 1906-1913
Zgony: 1906-1913
 1846  1-33, 183-186, 199-200, 204, 213-230  Dąbrówka  Urodzenia: 1874-1884, 1906-1914
Małżeństwa: 1874-1884, 1903-1930
Zgony: 1874-1884, 1906-1930
Pozostałe: 1874-1885
1847 1-18 Dębogóra  Urodzenia: 1874-1879
Małżeństwa: 1874-1879
Zgony: 1874-1879
1848 1-33, 192-197, 213-216, 219, 222, 229, 236-251 Długa Goślina  Urodzenia: 1874-1884, 1906-1917
Małżeństwa: 1874-1884, 1906-1935
Zgony: 1874-1884, 1906-1935
1849 1-33, 193, 203-206, 210-212, 216-218, 222-224, 228-230, 234-236, 240-268, 270-271, 289-293, 310-314
Dolsk Urodzenia: 1874-1884, 1906-1917
Małżeństwa: 1874-1884, 1906-1935
Zgony: 1874-1884, 1906-1935
Pozostałe: 1874-1892
1850 1-33, 94-174 Duszniki  Urodzenia: 1874-1884, 1904-1917
Małżeństwa: 1874-1884, 1904-1935
Zgony: 1874-1884, 1904-1935
Pozostałe: 1916, 1930
1852  1-24 Głuchowo  Urodzenia: 1877-1884
Małżeństwa: 1877-1884
Zgony: 1877-1884
1853 1-36 Gniezno
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1874-1884
Małżeństwa: 1874-1878, 1880-1884
Zgony: 1874-1884
Pozostałe: 1874-1876
1854 1-19, 21-43 Gniezno (ob. wiejski I)  Urodzenia: 1874-1884
Małżeństwa: 1874-1884
Zgony: 1874-1884
Pozostałe: 1874-1877
1855 1-12 Gniezno (ob. wiejski II)  Urodzenia: 1874-1877
Małżeństwa: 1874-1877
Zgony: 1874-1877
1856  1-24 Gorzyczki Urodzenia: 1877-1884
Małżeństwa: 1877-1884
Zgony: 1877-1884
1857  1-79, 159-199, 202, 204-211, 221-234 Grodzisk
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1874-1905
Małżeństwa: 1874-1905
Zgony: 1874-1905
Pozostałe: 1874-1905
1858 1-12 Grodzisk (ob. wiejski)  Urodzenia: 1874-1876
Małżeństwa: 1874-1876
Zgony: 1874-1876
1859 1-56, 101, 103, 116-117 Gruszczyn  Urodzenia: 1876-1895
Małżeństwa: 1876-1895
Zgony: 1877-1895
Pozostałe: 1876-1895
1860 1-15 Grzymisław  Urodzenia: 1874-1878
Małżeństwa: 1874-1878
Zgony: 1874-1878
1861 1-78… Jankowice  Urodzenia: 1874-1905
Małżeństwa: 1874-1905
Zgony: 1874-1905
Pozostałe: 1874-1886
4774 1-24, 34-37, 43-45, 55-57, 60-65, 69-71, 88-90, 104-106, 110 Jaroszewo  Urodzenia: 1892-1911
Małżeństwa: 1892-1911
Zgony: 1892-1911
Pozostałe: 1892-1911
1862 1-71, 100-102, 129-135, 144-146 Jastrzębsko Stare  Urodzenia: 1876-1905
Małżeństwa: 1876-1905
Zgony: 1874-1903, 1905
1863 1-72, 118-124, 157-159, 163-165, 169-172, 179-180 Jerzykowo  Urodzenia: 1874-1905
Małżeństwa: 1874-1905
Zgony: 1874-1905
Pozostałe: 1874-1905
1864 1-75, 151-153, 157-160, 164-166, 176-181, 188-190 Kamieniec  Urodzenia: 1874-1907
Małżeństwa: 1874-1907
Zgony: 1874-1907
Pozostałe: 1874-1897
5409 4-8, 18-20, 30-41 Kaźmierz  Urodzenia: 1904-1913
Małżeństwa: 1904-1913
Zgony: 1904-1913
1865 1-69, 142-144, 148-150, 160-166, 173-175 Kąkolewo  Urodzenia: 1876-1907
Małżeństwa: 1876-1907
Zgony: 1876-1907
Pozostałe: 1876-1907
1866 1-33 Kiszkowo  Urodzenia: 1874-1884
Małżeństwa: 1874-1884
Zgony: 1874-1884
1867 1-78, 157-161, 171-178, 188-193 Kleszczewo  Urodzenia: 1874-1907
Małżeństwa: 1874-1907
Zgony: 1874-1907
Pozostałe: 1874-1901, 1955-1957, 1959,
1868 1-36, 73-75 Kluczewo  Urodzenia: 1874-1885
Małżeństwa: 1874-1885
Zgony: 1874-1885
Pozostałe: 1874-1877
1869 1-72, 152-160, 166-171, 175-180, 187-189, 193-202 Kłecko
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1874-1908
Małżeństwa: 1874-1908
Zgony: 1874-1908
Pozostałe: 1874-1907
1870 1-73, 155-166, 173-178, 182-187, 194-196, 200-208 Kłecko (ob. wiejski)  Urodzenia: 1874-1908
Małżeństwa: 1874-1908
Zgony: 1874-1908
Pozostałe: 1874-1899
1871 1-33 Knyszyn  Urodzenia: 1874-1884
Małżeństwa: 1874-1884
Zgony: 1874-1884
1872 1-72, 152-155, 157-161, 168-173, 177-182, 189-192, 196-202 Komorowo  Urodzenia: 1874-1908
Małżeństwa: 1874-1907
Zgony: 1874-1907
Pozostałe: 1874-1904
1873 1-78, 161-163, 167-169, 173-176, 186-188, 192-194 Konarzewo  Urodzenia: 1874-1908
Małżeństwa: 1874-1908
Zgony: 1874-1908
Pozostałe: 1874-1885
1874 1-75, 151-153, 157-160, 164-166, 176-184, 191-193 Konojad  Urodzenia: 1874-1907
Małżeństwa: 1874-1907
Zgony: 1874-1907
Pozostałe: 1874-1905
1875 1-75, 153-161, 171-182, 192-200 Kostrzyn  Urodzenia: 1874-1908
Małżeństwa: 1874-1908
Zgony: 1874-1908
1876 1-82, 166-168, 172-177, 184-189, 193-195, 199-202, 209-211 Kórnik  Urodzenia: 1874-1908
Małżeństwa: 1874-1908
Zgony: 1874-1908
1877 1-78, 157-161, 171-176, 186-191 Krerowo  Urodzenia: 1874-1907
Małżeństwa: 1874-1907
Zgony: 1874-1907
Pozostałe: 1955, 1958, 1874-1899
4818 1-19 Poznań – Wilda  Urodzenia: 1895-1900
Małżeństwa: 1895-1900
Zgony: 1895-1900
Pozostałe: 1895-1900
4851 1-9, 25-27, 40-42, 52-54, 64, 70-73 Krzyżanowo  Urodzenia: 1897-1914
Małżeństwa: 1897-1914
Zgony: 1897-1914
Pozostałe: 1897-1910, 1912
4852 1-10 Poznań – Łazarz  Urodzenia: 1898-1900
Małżeństwa: 1898-1900
Zgony: 1898-1900
Pozostałe: 1899-1900
1879 1-81, 166-172, 176-178, 185-192, 196-198, 202-204, 211-216 Książ  Urodzenia: 1874-1908
Małżeństwa: 1874-1908
Zgony: 1874-1908
Pozostałe: 1874-1900
1880 1-78, 160-162, 168-170, 178-180, 187-189, 193-195 Książno  Urodzenia: 1874-1908
Małżeństwa: 1874-1908
Zgony: 1874-1908
1881 1-69, 101, 103-104, 106-107, 111-113, 117-136 Kurnatowice  Urodzenia: 1877-1908
Małżeństwa: 1877-1908
Zgony: 1877-1908
1882 1-32, 34-35, 37-38, 40-41, 43-44, 46-47, 49-50, 42-53, 55-56, 58-59, 61-62, 64-65, 67-68, 70-71, 73-74, 135-137, 153-154, 166-167, 172-173, 175-176, 183-184, 189-190, 192-193, 203, 209 Kuszewo  Urodzenia: 1875-1909
Małżeństwa: 1875-1909
Zgony: 1875-1884
Pozostałe: 1874-1897
1883 1-75, 154-156, 160-168, 178-187, 194-202 Kuślin  Urodzenia: 1874-1908
Małżeństwa: 1874-1908
Zgony: 1874-1908
Pozostałe: 1875-1905
1885 1-78, 97-100, 103, 105, 108, 111, 114-116, 119-125 Kuźnica Zbąska  Urodzenia: 1874-1908
Małżeństwa: 1874-1908
Zgony: 1874-1908
1886 1-49, 51-52, 54-55, 57-64, 66-70, 92, 94, 97-100, 102-103, 105-110, 119-121, 124-132, 134-135, 137, 141-142, 144-145, 147 Lubosz  Urodzenia: 1874-1909
Małżeństwa: 1874, 1876-1919
Zgony: 1874, 1876-1919
Pozostałe: 1890-1907
1887 1-83, 165-173, 183-201, 217-222 Lwówek
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1874-1910
Małżeństwa: 1874-1910
Zgony: 1874-1910
Pozostałe: 1874-1888, 1893-1905
1888 1-10 Lwówek (ob. wiejski)  Urodzenia: 1874-1876
Małżeństwa: 1874-1876
Zgony: 1874-1876
1889 1-75, 135-138, 154-156, 166-168, 171-176, 184-186, 190-201

 

Łopienno  Urodzenia: 1875-1909
Małżeństwa: 1875-1909
Zgony: 1875-1909
Pozostałe: 1874-1889
4776 13-42, 67-75, 85-94, 98-100, 107-112, 118-120, 124-129, 133-135, 142-144 Łubowo  Urodzenia: 1891-1914
Małżeństwa: 1891-1914
Zgony: 1891-1914
Pozostałe: 1928
1890 1-78, 158-167, 176-178, 182-184, 191-196, 201-202, 204-206, 208-211 Malczewo  Urodzenia: 1874-1910
Małżeństwa: 1874-1910
Zgony: 1874-1909
Pozodstałe: 1874-1890
1891 1-78, 121-123, 166-168, 178-180, 184-186, 196-199, 203-205 Maniewo  Urodzenia: 1874-1910
Małżeństwa: 1874-1910
Zgony: 1874-1910
1892 1-15 Mchy  Urodzenia: 1874-1878
Małżeństwa: 1874-1878
Zgony: 1874-1878
1893 1-75, 151-153, 157-159, 169-174, 184-188, 201-217 Michałowo  Urodzenia: 1874-1910
Małżeństwa: 1874-1910
Zgony: 1874-1910
Pozostałe: 1885, 1898-1903, 1874-1908
1894 1-75, 154-156, 161-164, 168-170, 174-176, 180-185, 191-196, 200-212 Mielżyn  Urodzenia: 1874-1910
Małżeństwa: 1874-1910
Zgony: 1874-1910
Pozostałe: 1874-1907
1895 1-75, 136-138, 153-155, 166-168, 171-179, 186-188, 192-197, 205-207, 211-213, 217-219 Mieścisko  Urodzenia: 1875-1910
Małżeństwa: 1875-1910
Zgony: 1875-1910
Pozostałe: 1874-1903
1896 1-69, 142-144, 157-162, 166-168, 172, 182-183, 190-192 Międzychód  Urodzenia: 1876-1910
Małżeństwa: 1876-1910
Zgony: 1876-1910
1897 1-78, 157, 161-164, 171-173, 180-182, 189-191, 204-206 Mikuszewo  Urodzenia: 1874-1910
Małżeństwa: 1874-1910
Zgony: 1874-1910
Pozostałe: 1875-1887
1898 1-81, 163, 167-169, 176-178, 185-187, 194-196, 203-205, 209-211 Miłosław
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1874-1910
Małżeństwa: 1874-1910v
Zgony: 1874-1910
1899 1-33 Miłosław
(ob. wiejski)
 Urodzenia: 1874-1884
Małżeństwa: 1874-1884
Zgony: 1874-1884
1900 1-105 Miłostowo  Urodzenia: 1874, 1876-1905, 1909
Małżeństwa: 1875-1909
Zgony: 1874-1909
Pozostałe: 1874-1906, 1909
1901 76 Młodasko  Urodzenia: 1874-1910
Małżeństwa: 1874-1910
Zgony: 1874-1910
Pozostałe: 1874-1880
4772 1-9, 21-23, 27, 31-35, 37, 40-46 Modliszewko  Urodzenia: 1891-1911
Małżeństwa: 1891-1910
Zgony: 1891-1911
1902 1-33 Modrze  Urodzenia: 1874-1884
Małżeństwa: 1874-1884
Zgony: 1874-1884
1903 1-7, 13-33 Morasko  Urodzenia: 1874-1876, 1878-1884
Małżeństwa: 1874-1875, 1878-1884
Zgony: 1874-1875, 1878-1884
1904 13-33 Mosina  Urodzenia: 1878-1884
Małżeństwa: 1878-1884
Zgony: 1878-1884
1905 4-33 Murowana Goślina
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1875-1884
Małżeństwa: 1875-1884
Zgony: 1875-1884
1906 4-12 Murowana Goślina
(ob. wiejski)
 Urodzenia: 1875-1877
Małżeństwa: 1875-1877
Zgony: 1875-1877
1907 7-27 Myślątkowo  Urodzenia: 1878-1884
Małżeństwa: 1878-1884
Zgony: 1878-1884
1908 10-33 Nekla  Urodzenia: 1877-1884
Małżeństwa: 1877-1884
Zgony: 1877-1884
1909 13-33 Niemierzyce  Urodzenia: 1878-1884
Małżeństwa: 1878-1884
Zgony: 1878-1884
1910 13-33 Niepruszewo  Urodzenia: 1878-1884
Małżeństwa: 1878-1884
Zgony: 1878-1884
1911 7-9 Nochowo  Urodzenia: 1878
Małżeństwa: 1878
Zgony: 1878
1912 10-33, 34-75, 79-94, 194-198, 205-207, 214-216, 223-225
Nowe Miasto n.Wartą  Urodzenia: 1877-1915
Małżeństwa: 1877-1915
Zgony: 1877-1915
Pozostałe: 1874-1899, 1874-1885, 1893-1901
1913 13-77, 113-118, 138-146, 150-170 Nowy Tomyśl
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1878-1910
Małżeństwa: 1878-1910
Zgony: 1878-1910
4771 1-24, 49-51, 64-66, 70-73, 83-87, 94-99, 103-105, 109-111, 114-116 Objezierze  Urodzenia: 1893-1914
Małżeństwa: 1893-1914
Zgony: 1893-1914
1915 13-80, 130-132, 171-176, 188-192, 203-205, 208-209, 212-214 Obłaczkowo  Urodzenia: 1878-1911
Małżeństwa: 1878-1911
Zgony: 1878-1911
Pozostałe: 1874-1891
1916 13-114 Oborniki  Urodzenia: 1878-1911
Małżeństwa: 1878-1911
Zgony: 1878-1911
1917 13-77, 40-41, 153-157, 167-169, 173-175, 182-184, 191-192, 203-210, 212-213 Obrzycko  Urodzenia: 1878-1911
Małżeństwa: 1878-1911
Zgony: 1878-1911
Pozostałe: 1874-1892
1918 13-69, 71-72, 74-75, 151-153, 157-159, 163-168, 178-186, 192-198, 214-227 Opalenica  Urodzenia: 1878-1896, 1899-1911
Małżeństwa: 1878-1911
Zgony: 1878-1911
Pozostałe: 1874-1909
5618 1-27 Orchowo  Urodzenia: 1906-1914
Małżeństwa: 1906-1914
Zgony: 1906-1914
1919 13-78, 166-171, 178-180, 190-192, 196-200, 219-220 Ostroróg  Urodzenia: 1878-1911
Małżeństwa: 1878-1911
Zgony: 1878-1911
Pozostałe: 1878, 1883, 1889-1890, 1894, 1898-1900, 1902-1903, 1906, 1907, 1909-1915, 1874-1892
1920 13-75, 124-132, 169-171, 178-180, 185-187, 199, 206-211 Otorowo  Urodzenia: 1878-1911
Małżeństwa: 1878-1911
Zgony: 1878-1911
Pozostałe: 1877-1892
1921 1-66, 96-107, 148-153, 157-159, 169-171, 181-189 Owińska  Urodzenia: 1874-1911
Małżeństwa: 1874-1911
Zgony: 1874-1911
1922 13-33 Piątkowo  Urodzenia: 1878-1884
Małżeństwa: 1878-1884
Zgony: 1878-1884
1923 13-86, 176-181, 185-190, 197-202, 206-208, 215-238, 245-255 Pniewy
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1878-1911
Małżeństwa: 1878-1911
Zgony: 1878-1911
Pozostałe: 1892-1894, 1896-1897, 1899-1909, 1874-1908
1925 13-116 Pobiedziska
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1878-1909
Małżeństwa: 1878-1909
Zgony: 1878-1909
Pozostałe 1874-1891, 1900-1903
2029 13-36 Pobiedziska
(ob. wiejski)
 Urodzenia: 1878-1885
Małżeństwa: 1878-1885
Zgony: 1878-1885
2026 13-33, 34-80, 123-125, 165-167, 180-182, 186-189, 197-200, 207-213, 217-219, 222-224, 230-232 Popówko  Urodzenia: 1878-1914
Małżeństwa: 1878-1914
Zgony: 1878-1914
Pozostałe: 1874-1892
2027 2-67, 148-163, 178-195, 199-212 Powidz
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1875-1911
Małżeństwa: 1874-1910
Zgony: 1874-1911
Pozostałe: 1874-1899
2028 2-6 Powidz
(ob. wiejski)
 Urodzenia: 1875
Małżeństwa: 1874-1875
Zgony: 1874-1875
1926 …, 147-376, 557-578, 700-740, 787-807, 872-884 Poznań
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1878-1901
Małżeństwa: 1878, 1880-1900
Zgony: 1878-1900
Pozostałe: 1885-1901
1927 1-77, 79-118, 184-186, 222-227, 235-239, 254-263, 272-277, 281-286, 292-297, 305-309, 313-315, 319-321 Poznań
(I obwód wiejski)
 Urodzenia: 1874-1914
Małżeństwa: 1874-1914
Zgony: 1874-1914
Pozostałe: 1874-1912, 1877-1878
1928 1-14 Poznań (II obwód wiejski)  Urodzenia: 1874-1877
Małżeństwa: 1874-1877
Zgony: 1874-1877
Pozostałe: 1874-1877
1929 2-67, 131-132 Poznań – Górczyn  Urodzenia: 1878-1897
Małżeństwa: 1877-1897
Zgony: 1877-1897
Pozostałe: 1877-1898, 1878-1897, 1877-1878
1930 5-43, 47-51 Poznań – Jeżyce  Urodzenia: 1890-1900
Małżeństwa: 1890-1900
Zgony: 1890-1900
Pozostałe: 1890-1900
1931 13-25 Poznań – Kobylepole  Urodzenia: 1878-1881
Małżeństwa: 1878-1881
Zgony: 1878-1881
Pozostałe: 1874-1881
1932 13-80, 164-166, 170, 172, 174, 176-178, 188-189, 205-207, 211-212 Poznań – Piotrowo (Głuszyna)  Urodzenia: 1878-1912
Małżeństwa: 1878-1908, 1913
Zgony: 1878-1913
Pozostałe: 1874-1881
1933 1-3 Przybychowo  Urodzenia: 1874
Małżeństwa: 1874
Zgony: 1874
1934 1-13 Przysieka  Urodzenia: 1874-1877
Małżeństwa: 1874-1877
Zgony: 1874-1877
Pozostałe: 1874-1877
1935 13-78, 160-167, 177-182, 189-191, 207-210 Rakoniewice
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1878-1910
Małżeństwa: 1878-1910
Zgony: 1878-1910
Pozostałe: 1874-1902
1936 19 Rakoniewice
(ob. wiejski)
Pozostałe: 1874-1876
1937 8-69, 142-150, 157-159, 166-174, 181-183, 196-198, 205-207 Rejowiec  Urodzenia: 1879-1912
Małżeństwa: 1878-1912
Zgony: 1878-1912
1938 13-27, 29-79, 158-161, 168-173, 183-185, 193-194, 196-197, 199-201 Rostarzewo  Urodzenia: 1879-1911
Małżeństwa: 1879-1910
Zgony: 1879-1910
Pozostałe: 1874-1892
1940 19 Rusocin  Pozostałe: 1874-1876
1941 10-78, 145-147, 151-153, 175-177, 184-186, 199-207 Sady  Urodzenia: 1877-1911
Małżeństwa: 1877-1911
Zgony: 1877-1911
1942 4-72, 149-151, 158-163, 181, 184, 186-193 Sapowice  Urodzenia: 1878-1912
Małżeństwa: 1878-1912
Zgony: 1878-1911
Pozostałe: 1877-1912
5619 1, 3-4, 6-7, 9-10, 12-13, 15, 17-19, 21-25 Sątopy  Urodzenia: 1907-1914
Małżeństwa: 1907-1914
Zgony: 1907-1914
1944 7-71, 141-143, 150-153, 163-169, 176-190, 200-203, 210-214 Separowo  Urodzenia: 1878-1911
Małżeństwa: 1878-1911
Zgony: 1878-1911
Pozostałe: 1900-1907, 1909-1911, 1881-1893
1945 1-79, 161-169, 173-175, 182-187, 194-199, 203-205, 208-210, 214-216, 223-228 Sieraków
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1874-1912
Małżeństwa: 1874-1912
Zgony: 1874-1912
Pozostałe: 1886-1895
1946 1-15 Sieraków
(ob. wiejski)
 Urodzenia: 1874-1878
Małżeństwa: 1874, 1876-1878
Zgony: 1874-1878
Pozostałe: 1874-1878
1947 7-74, 160-161, 168-170, 175-176, 178-179, 181-182, 184-185, 187-189, 191-192 Sierosław  Urodzenia: 1876, 1878-1899, 1902-1912
Małżeństwa: 1876, 1878-1899, 1902-1912
Zgony: 1876, 1878-1899, 1902-1912
1948 13-75, 154-163, 170-172, 179-187, 194-196, 203, 210-211, 218-219, 222 Skoki  Urodzenia: 1878-1912
Małżeństwa: 1878-1912
Zgony: 1878-1912
Pozostałe: 1874-1887
4924 1-3 Skoki
(ob. wiejski)
 Urodzenia: 1874
Małżeństwa: 1874
Zgony: 1874
5412 7-8, 15-16, 20-21, 28, 30-31, 33,, 35-39 Sokolniki Urodzenia: 1904-1909, 1910-1913
Małżeństwa: 1904-1913
Zgony: 1906-1913
1950 13-36 Stary Tomyśl  Urodzenia: 1878-1885
Małżeństwa: 1878-1885
Zgony: 1878-1885
1951  13-81, 134-136, 143-149, 174-189 Stęszew
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1878-1912
Małżeństwa: 1878-1912
Zgony: 1878-1912
Pozostałe: 1874-1909
1953 15-79, 121-123, 167-169, 179-181, 185-188, 197-201, 206-211, 214-216 Stobnica  Urodzenia: 1879-1912
Małżeństwa: 1879-1912
Zgony: 1879-1912
Pozostałe: 1874-1892
1954 13-75, 154-156, 160-164, 174-179, 187-192, 199-201, 211-219 Strzałkowo  Urodzenia: 1878-1912
Małżeństwa: 1878-1912
Zgony: 1878-1912
Pozostałe: 1874-1888
1955 1-37, 39-73, 91, 98-101, 137-144, 168-176, 186-194, 205-210, 217-222 Swarzędz
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1874-1912
Małżeństwa: 1875-1912
Zgony: 1875-1912
Pozostałe: 1874-1902
1956 1-35, 57, 70, 72 Swarzędz
(ob. wiejski)
 Urodzenia: 1876-1878, 1880-1887
Małżeństwa: 1876-1887
Zgony: 1876-1887
Pozostałe: 1876-1887
1957 13-76, 120-126, 162-164, 171-176, 183-188, 195-205, 212-215, 222-224, 228-230, 234-236 Szamotuły
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1878-1912
Małżeństwa: 1878-1912
Zgony: 1878-1912
Pozostałe: 1874-1907
1958 13-75, 120-130, 167-170, 177-182, 189-194, 201-203 Szamotuły
(ob. wiejski)
 Urodzenia: 1878-1907
Małżeństwa: 1878-1907
Zgony: 1878-1907
Pozostałe: 1874-1890
3233 1-24, 46-57, 81-89, 98-106, 110-112, 125-127, 131-139 Szczytniki Duchowne  Urodzenia: 1888-1914
Małżeństwa: 1888-1914
Zgony: 1888-1897, 1899-1914
1960 13-75, 124-127, 164-168, 178-182, 187, 190, 192-193, 195, 197, 199-209 Szlachcin  Urodzenia: 1878-1912
Małżeństwa: 1878-1912
Zgony: 1878-1912
Pozostałe: 1874-1904
1961 1, 3, 10-97 Szydłowiec  Urodzenia: 1875, 1878-1906
Małżeństwa: 1878-1906
Zgony: 1875, 1878-1906
Poostałe: 1875-1905
1962 13-75, 154-156, 160-176, 183-186, 196-198, 211-222 Śliwno  Urodzenia: 1878-1913
Małżeństwa: 1878-1910
Zgony: 1878-1913
Pozostałe: 1874-1903
1963 13-94, 154-159, 200-205, 213-216, 220-222, 224-226, 235-243, 247-252, 259-261, 265-270, 274-290 Śrem
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1878-1913
Małżeństwa: 1878-1913
Zgony: 1878-1913
Pozostałe: 1906-1913, 1874-1912
1964 10 Śrem
(ob. wiejski)
Pozostałe: 1874-1878
1965 10-119 Środa
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1877-1910
Małżeństwa: 1877-1910
Zgony: 1877-1910
Pozostałe: 1891-1909
1966 8-9 Środa
(ob. wiejski)
Małżeństwa: 1876
Zgony: 1876
4773 1-18, 45-53, 61-66, 70-75, 81-83, 88-90, 103-105 Świniary Urodzenia: 1892-1906, 1909-1911
Małżeństwa: 1892-1911
Zgony: 1892-1911
1969 13-35 Trzcielin  Urodzenia: 1878-1884
Małżeństwa: 1878-1884
Zgony: 1878-1884
Pozostałe: 1874-1884
1970 13-18, 37 Tworzymierki  Urodzenia: 1878-1879
Małżeństwa: 1878-1879
Zgony: 1874-1879
1973 13-44, 46-47, 49-50, 52-56, 58-62, 64-68, 70-74, 157-164, 168-172, 183-184, 186-187, 189-190, 192-196, 204-205, 207-209, 211-213, 223-224, 232-233, 235-239, 250-252
Wielichowo
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1878-1913
Małżeństwa: 1878-1913
Zgony: 1878-1886, 1890, 1892, 1894, 1896, 1898, 1900, 1904, 1908, 1911,1913
Pozostałe: 1874-1885
1974 13-36, 73-75 Wielichowo
(ob. wiejski)
 Urodzenia: 1878-1885
Małżeństwa: 1878-1885
Zgony: 1878-1885
Pozostałe: 1874-1885
1975 13-72, 148-156, 165-167, 177-180, 187-189, 193-195, 199-201, 211-213, 217-219 Wierzeja  Urodzenia: 1878-1913
Małżeństwa: 1878-1913
Zgony: 1878-1913
Pozostałe: 1874-1900
1976 1-33 Wierzenica  Urodzenia: 1874-1884
Małżeństwa: 1874-1884
Zgony: 1874-1884
1977 1-66, 95-106, 148-153, 157-159, 164-166, 181-189 Wierzonka  Urodzenia: 1874-1911
Małżeństwa: 1874-1911
Zgony: 1874-1911
3234 1-36, 77-81, 85-90, 97-103, 115-117, 127-129, 136-138, 145-147 Wilkowo Polskie  Urodzenia: 1886-1913
Małżeństwa: 1886-1913
Zgony: 1886-1913
1978 1-78, 160-162, 172-177, 184-186, 202-204, 208-213 Wioska  Urodzenia: 1874-1913
Małżeństwa: 1874-1913
Zgony: 1874-1913
1979 1-79, 128-133, 170-172, 176-178, 182-187, 194-196, 199-205, 213-215, 219-221, 225-227, 231-233, 237-239 Wiry  Urodzenia: 1874-1913
Małżeństwa: 1874-1913
Zgony: 1874-1913
Pozostałe: 1874-1907
1980 13-27, 29-75, 153-155, 160-163, 167-169, 172-174, 178-183, 191-193, 196-198, 215-223 Witkowo
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1878-1913
Małżeństwa: 1878-1913
Zgony: 1878-1913
Pozostałe: 1874-1900
1981 1-9, 11-77, 155-157, 162-165, 169-171, 175-177, 181-186, 192-200, 211-212, 219-227, 233-241
Witkowo
(ob. wiejski)
 Urodzenia: 1878-1913
Małżeństwa: 1878-1913
Zgony: 1878-1913
Pozostałe: 1877-1902
1982 13-75, 154-156, 160-162, 172-174, 178, 182-184, 191-193, 200-202, 212-214, 216-217
Wólka  Urodzenia: 1878-1913
Małżeństwa: 1878-1913
Zgony: 1878-1913
Pozostałe: 1874-1891
1984 13-27, 29-82, 132-140, 179-187, 194-196, 200-202, 206-208, 215-220, 224-230, 237-240, 244-247, 251-253, 257-260
Września
(obwód miejski)
 Urodzenia: 1878-1914
Małżeństwa: 1877-1914
Zgony: 1878-1914
Pozostałe: 1910, 1885-1914
1985 1-40 Września
(ob. wiejski)
 Urodzenia: 1874-1885
Małżeństwa: 1874-1885
Zgony: 1874-1885
Pozostałe: 1874-1878, 1885
1986 1-78, 160-164, 170-172, 183-185, 187, 190, 192-216, 218, 220-231 Wysławice  Urodzenia: 1874-1912
Małżeństwa: 1874-1912
Zgony: 1874-1902, 1904-1912
Pozostałe: 1874-1895, 1979-1898
1987 13-33, 34-74, 76-79, 144-151, 159-172, 178-180, 185-188, 190, 192-196, 198-201, 211-213 Zaniemyśl  Urodzenia: 1878-1914
Małżeństwa: 1878-1914
Zgony: 1878-1914
Pozostałe: 1899, 1905, 1874-1893
1989 13-33, 34-79, 161-163, 173-178, 185-187, 197-199, 203-214 Zębowo  Urodzenia: 1878-1913
Małżeństwa: 1878-1913
Zgony: 1878-1913
Pozostałe: 1879-1899
1991 10-33, 34-78, 134-137, 140-144, 146-149, 156-159, 164-167, 172-175, 178-180, 182-184, 187-189 Złotniki  Urodzenia: 1877-1914
Małżeństwa: 1877-1914
Zgony: 1877-1914
1992 13-33, 34-63, 142-158, 165-167, 171-173, 180-182, 186-188, 201-203, 205, 208, 211, 213-220 Żabno  Urodzenia: 1878-1914
Małżeństwa: 1878-1914
Zgony: 1878-1914
Pozostałe: 1874-1889
5542 7-13, 20-23, 27-31, 38-40, 47-49, 52-54, 59-61 Poznań – Główna  Urodzenia: 1904-1914
Małżeństwa: 1904-1914
Zgony: 1904-1914
5592 1-12, 31-53, 63-87, 107-120, 142-154, 168-181, 193-205 Poznań – II obwód miejski  Urodzenia: 1906-1914
Małżeństwa: 1906-1914
Zgony: 1906-1914
Pozostałe: 1906-1914

 

Indeks ksiąg Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickich

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres sygnatur nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury nazwa Parafii
zeskanowane materiały
3235 1-60 Bagrowo  Urodzenia: 1831-1836, 1838-1842, 1874
Małżeństwa: 1831-1836, 1838-1842, 1874
Zgony: 1831-1836, 1838-1842, 1874
Pozostałe: 1820-1821, 1818-1873, 1824-1830
3237 71-81 Baszków  Urodzenia: 1874
Małżeństwa: 1874
Zgony: 1874
Pozostałe: 1866-1873
3238 1-77 Benice  Urodzenia: 1818-1819, 1838, 1846, 1868-1874
Małżeństwa: 1818-1819, 1838, 1846, 1868-1872, 1874
Zgony: 1818-1819, 1838, 1846, 1868-1874
Pozostałe: 1820-1837, 1839-1845, 1847-1867, 1873
3239 1-15 Białcz Pozostałe: 1818-1827, 1829, 1847-1848, 1855, 1867
3240 1-112 Biskupice  Urodzenia: 1873, 1820-1822, 1828, 1832, 1835, 1838, 1849-1874
Małżeństwa: 1820-1822, 1828, 1832, 1835, 1838, 1849-1869, 1871-1874
Zgony: 1820-1822, 1828, 1832, 1835, 1838, 1849-1872
Pozostałe: 1818-1819, 1823-1827, 1829-1831, 1833-1834, 1836-1837
3243 19-24 Bojanowo Stare Pozostałe: 1866-1867, 1870-1872, 1874
3598 1-20, 45-50 Blizanów  Pozostałe: 1819, 1821-1822, 1825-1841, 1866-1871
3599 83-231 Błaszki  Urodzenia: 1824
Małżeństwa: 1809-1917
Zgony: 1810-1813, 1819-1824
Pozostałe: 1859-1917
3241 1-2 Błociszewo  Urodzenia: 1817-1834
Pozostałe: 1834-1850
3242 1 Bnin Pozostałe: 1818-1826
3244 1-20 Borek  Urodzenia: 1826-1829
Małżeństwa: 1826-1829
Zgony: 1826-1829
Pozostałe: 1818-1825
3602 1-49 Borków  Pozostałe: 1809-1811, 1823, 1825-1827, 1829, 1831-1839, 1842, 1844-1871
3245 1-71 Borzęciczki  Urodzenia: 1846-1851, 1854
Małżeństwa: 1846-1851, 1854
Zgony: 1846-1851, 1854
Pozostałe: 1815, 1818-1830, 1832-1845, 1852-1853, 1855-1874
3246 1-129, 132-133 Brody  Urodzenia: 1818-1820, 1824, 1837-1844, 1846-1854, 1856-1857, 1864
Małżeństwa: 1818-1820, 1824, 1837-1844, 1846-1854, 1856-1857, 1864
Zgony: 1818-1820, 1822, 1824, 1837-1844, 1846-1854, 1856-1857, 1864
Pozostałe: 1820-1821, 1823, 1825-1836, 1843, 1845-1851, 1853-1874, 1837-1844
 3247  1-63, 65 Bronikowo  Urodzenia: 1808
Małżeństwa: 1808
Zgony: 1808
Pozostałe: 1809-1818, 1822-1850, 1852-1872, 1874
3248 1-40 Broniszewice  Urodzenia: 1853-1855
Małżeństwa: 1853-1855
Zgony: 1853-1855
Pozostałe: 1818, 1820-1852
3607 3-27, 29-31, 33-35, 37-84 Brudzew  Pozostałe: 1808-1824, 1826-1871
3249 2-80 Brzezie  Urodzenia: 1835, 1841-1844, 1849-1850, 1857, 1862, 1870-1874
Małżeństwa: 1842-1844, 1849-1850, 1857, 1862, 1870-1874
Zgony: 1842-1844, 1849-1850, 1857, 1862, 1870-1874
Pozostałe: 1821-1825, 1827-1834, 1836-1840, 1845-1848, 1851-1856, 1857-1861, 1863-1869
3250 1-11 Brzostków  Pozostałe: 1818-1828
3251 1-76 Bucz  Urodzenia: 1808, 1810-1815
Małżeństwa: 1808, 1812, 1816
Zgony: 1808-1816
Pozostałe: 1815, 1813, 1814, 1818-1856, 1860-1874
3252 1 Budzyń Pozostałe: 1808-1810
3253 1-38, 44-51 Buk  Urodzenia: 1820-1827, 1853-1855, 1872-1873
Małżeństwa: 1820, 1826-1827, 1853-1855
Zgony: 1820, 1826-1827, 1853-1855, 1872
Pozostałe: 1830, 1872, 1818-1819, 1828-1829, 1832, 1835-1871
3254  1-26 Bukowiec  Urodzenia: 1812, 1818, 1835
Małżeństwa: 1812, 1835
Zgony: 1813, 1818, 1835
Pozostałe: 1819-1834, 1836-1874
3255  1-31 Bukownica  Pozostałe: 1818-1855
3256 1-30 Bytyń  Urodzenia: 1829
Pozostałe: 1834-1836, 1838, 1840-1850, 1852-1853, 1857-1864, 1867-1870, 1872
3257 1-88 Ceradz Kościelny Urodzenia: 1832-1834, 1840-1841, 1843-1848, 1851-1853
Małżeństwa: 1833-1848, 1851-1853
Zgony:  1833-1848, 1851-1853
Pozostałe: 1817-1829, 1831-1832, 1835-1836, 1837-1838, 1842, 1854-1868
3258 1-10 Cerekwica (jar) Pozostałe: 1820-1829
3259 86-109 Cerekwica (poz)  Urodzenia: 1866-1872
Małżeństwa: 1866-1873
Zgony: 1866-1873
Pozostałe: 1874
3610 1-60 Chełmce Pozostałe: 1808-1811, 1818-1820, 1826-1872
3260 1-32 Chlewo Pozostałe: 1818-1855
3613 1-12, 82-90 Chocz Pozostałe: 1808-1812, 1866-1874
3261 87-113 Chodzież  Urodzenia: 1866-1874
Małżeństwa: 1866-1874
Zgony:1866-1874
3262 1-37 Chojnica Pozostałe: 1815-1829, 1841, 1859, 1869, 1871, 1874
3263 1-52 Choryń Pozostałe: 1818-1842, 1844-1865, 1867-1875
3264 1-32 Chrzypsko Wielkie  Urodzenia: 1822, 1850-1856
Małżeństwa: 1822, 1850-1856
Zgony: 1822, 1850-1856
Pozostałe: 1818-1821, 1823-1825
3265 1-61 Czacz  Pozostałe: 1808-1816, 1818-1834, 1836-1864, 1870-1874
3266 13-17, 55-56, 58-62, 64-65 Czarnków Pozostałe:1827-1830, 1866-1874
3268 1-85 Czerlejno  Urodzenia: 1821-1874
Małżeństwa: 1823-1874
Zgony: 1821-1874
Pozostałe: 1818-1822
3270 1-129 Czerniejewo  Urodzenia: 1819-1828, 1829-1874
Małżeństwa: 1819-1828, 1829-1855
Zgony: 1819-1828, 1829-1874
3271 1-61 Czerwonawieś  Urodzenia: 1808-1814
Małżeństwa: 1808-1814, 1821-1842
Zgony: 1808-1814, 1821-1830
Pozostałe: 1808-1810, 1819-1837, 1839-1848, 1850-1874
3272 1-18 Czeszewo  Urodzenia: 1827-1829
Małżeństwa: 1827-1829
Zgony: 1827-1829
Pozostałe: 1818-1826
3273  1-26 Dakowy Mokre  Urodzenia: 1835, 1873-1874
Małżeństwa: 1835, 1874
Zgony: 1835, 1873
Pozostałe: 1818-1829, 1831-1834, 1836-1837, 1858-1872
3274 1-49, 52-60 Dalewo  Urodzenia: 1808
Małżeństwa: 1808
Pozostałe: 1810-1814, 1820-1863, 1866-1874
3275 1-45 Dąbrówka Kościelna  Urodzenia: 1848-1857, 1861-1866, 1869
Małżeństwa: 1848-1857, 1861-1866, 1869
Zgony: 1847-1857, 1861-1866, 1869
Pozostałe: 1846, 1847
3618 1-47, 55-61, 62-67 Dembe  Urodzenia: 1808, 1817-1822, 1824, 1826-1871
Małżeństwa: 1808, 1817-1822, 1824, 1826-1871
Zgony: 1808, 1817-1822, 1824, 1826-1871
3276 1-95, 97-98 Dębnica  Urodzenia: 1817-1831, 1845-1846, 1848-1859, 1861-1874
Małżeństwa: 1845-1846, 1848-1851, 1853-1859, 1861-1873
Zgony: 1845-1846, 1848-1859, 1861-1870, 1872-1874
Pozostałe: 1828-1844, 1847
3277 1-24 Dębno  Urodzenia: 1819, 1821, 1839
Małżeństwa: 1819, 1821, 1839
Zgony: 1819, 1839
Pozostałe: 1818, 1820, 1822-1833, 1837-1838
3279 1-10, 12-33 Dłużyna Pozostałe:1809, 1808-1815, 1818-1829
3623 1-89 Dobrzec  Pozostałe: 1808-1870
3280 1-73 Dobrzyca  Urodzenia: 1836-1842, 1859
Małżeństwa: 1810-1811, 1826-1842, 1859
Zgony: 1836-1842, 1859
Pozostałe: 1815-1816, 1819-1822, 1824-1835, 1843-1858, 1860-1874
3281 1-35 Domachowo  Pozostałe: 1818-1829, 1834, 1853-1874
3282 1-36 Donaborów Pozostałe:1818-1855
3283 1-71 Doruchów  Urodzenia: 1818, 1826, 1828, 1826, 1837, 1843-1855
Małżeństwa: 1818,, 1826, 1828, 1831-1832, 1835, 1837, 1843-1855
Zgony: 1818, 1826, 1828, 1835, 1837, 18343-1855
Pozostałe:  1819-1825, 1827, 1829-1834, 1836, 1838-1842
3284 1-287 Droszew  Urodzenia: 1831-1832, 1830-1874
Małżeństwa: 1830-1874
Zgony: 1830-1874
Pozostałe: 1818-1830
3285 1-16 Drzeczkowo Pozostałe:1818-1831, 1834, 1836-1837
3286 1-51 Dubin  Urodzenia: 1820-1823, 1826
Małżeństwa: 1820-1823, 1826
Zgony: 1820-1823, 1826
Pozostałe: 1819 1824-1825, 1827-1828, 1835-1874
3287 1-71 Duszniki  Urodzenia: 1809-1817
Małżeństwa: 1809-1816
Zgony: 1809-1817
Pozostałe: 1818-1819, 1821-1832, 1836-1837, 1839-1844, 1847-1852, 1860
3288 1-78, 80-103 Dziekanowice  Urodzenia: 1820-1825, 1833-1847, 1864-1874
Małżeństwa: 1820-1825, 1833-1847, 1864-1874
Zgony: 1820-1825, 1833-1847, 1864, 1866-1874
Pozostałe: 1818-1819, 1826-1832, 1848-1863
3625 1-64 Dzierzbin  Pozostałe: 1810-1811, 1813-1855, 1857-1869
3289 1-106 Giecz  Urodzenia: 1828-1840, 1842-1845 1850, 1852-1853, 1858-1870, 1872-1874
Małżeństwa:1828-1840, 1842-1845 1850, 1852-1853, 1858-1874
Zgony: 1828-1840, 1842-1845 1850, 1852-1853, 1858-1874
Pozostałe: 1818-1827, 1838-1839, 1841, 1846-1849, 1851, 1854-1857
3627 1-67 Giżyce Pozostałe:1815-1865
3628 1-23 Glinno Urodzenia: 1808-1811
Małżeństwa: 1809-1811, 1822-1825
Zgony: 1808-1811
Pozostałe:1808-1811, 1817, 1819-1821, 1823-1825
3290 1-161 Głuszyna  Urodzenia: 1830-1874
Małżeństwa: 1830-1874
Zgony: 1830-1874
3291 1-100, 102-105 Gniezno (Archikatedra)  Urodzenia: 1821-1859, 1861-1874
Małżeństwa: 1820-1854, 1856-1859, 1861-1865, 1867-1872, 1874
Zgony: 1821-1859, 1861-1874
Pozostałe: 1818-1820
3292 1-165 Gniezno
(św. Michała)
 Urodzenia: 1818-1820, 1822-1831, 1833-1836, 1838-1874
Małżeństwa: 1818-1820, 1822-1831, 1833-1836, 1838-1874
Zgony: 1818-1820, 1822-1831, 1833-1836, 1838-1874
Pozostałe: 1821, 1832, 1837
3293 1-48 Gniezno
(św. Piotra i Pawła)
 Urodzenia: 1813-1816, 1820-1823, 1825-1832
Małżeństwa: 1814-1817, 1820-1823, 1825-1832
Zgony: 1814-1818, 1820-1823, 1825-1832
Pozostałe: 1814-1815, 1819, 1824
3294 1-211 Gniezno
(św. Trójcy)
 Urodzenia: 1808-1823, 1825-1839, 1841-1866, 1868-1874
Małżeństwa: 1809-1816, 1818-1823, 1825-1839, 1841-1866, 1868-1874
Zgony: 1809-1823, 1825-1829, 1831-1839, 1841-1866, 1868-1874
Pozostałe:  1812-1813, 1824, 1840, 1867
3295 1-111 Gniezno
(św. Wawrzyńca)
 Urodzenia: 1818-1820, 1824, 1839, 1848-1874
Małżeństwa: 1818-1820, 1824, 1839, 1848-1874
Zgony: 1818-1820, 1824, 1839, 1848-1874
Pozostałe: 1821-1823, 1825-1838, 1840-1847
3296 1-39, 41 Gnin  Urodzenia: 1818, 1829, 1834-1836, 1873-1874
Małżeństwa: 1818, 1829, 1834, 1836, 1873-1874
Zgony: 1818, 1829, 1834-1836, 1873
Pozostałe:  1818-1828, 1833-1864
3630 1-24, 26, 28-29, 31, 33, 35-77, 103-119 Godziesze Pozostałe:1808-1868
3297 1-12 Golejewko Pozostałe:1818-1829
3298 1-67 Golina  Urodzenia: 1819-1837, 1840, 1842-1854
Małżeństwa: 1819-1837, 1840, 1842-1854
Zgony: 1819-1837, 1840, 1842-1854
Pozostałe: 1818, 1820-1821, 1826, 1829, 1831-1832, 1834-1836, 1838-1839, 1841
3632 1-16, 18-30 Goliszew Pozostałe:1843-1871
3299 1-12 Gołanice Pozostałe:1818-1829
3300 1-49, 59 Gołębin Stary Pozostałe:1808-1812, 1818-1832, 1834-1865
3301 1-52 Gołuchów  Urodzenia: 1836-1849
Małżeństwa: 1836-1848
Zgony: 1836-1853
Pozostałe: 1818-1835, 1820-1821, 1823-1827, 1829-1831, 1833-1834
3302 1-12 Goniębice Pozostałe: 1818-1829
3303 1-145 Gostyczyna  Urodzenia: 1820-1826, 1828-1850, 1855, 1857-1859, 1861-1866, 1868-1874
Małżeństwa: 1820-1826, 1828-1850, 1857-1859, 1861-1866, 1868-1874
Zgony: 1820-1826, 1828-1840, 1842-1850, 1857-1859, 1861-1866, 1868-1874
Pozostałe: 1818-1819, 1827, 1841, 1854, 1860, 1863, 1867
3304 1-88 Gostyń  Urodzenia: 1820-1821, 1824, 1861-1874
Małżeństwa: 1820-1821, 1824, 1861-1874
Zgony: 1820-1821, 1824, 1862-1874
Pozostałe: 1810-1811, 1822-1823, 1825-1839, 1842-1860
3305 1-158 Gostyń Stary  Urodzenia: 1821-1845, 1848-1873
Małżeństwa: 1821-1845, 1848-1873
Zgony: 1821-1845, 1848-1873
Pozostałe: 1818-1820, 1846-1847
3306 1-73 Gościeszyn  Urodzenia: 1833-1834, 1836-1847, 1849-1852, 1854, 1873
Małżeństwa: 1833-1834, 1836-1847, 1849-1852, 1854, 1873
Zgony: 1833-1834, 1836-1847, 1849-1852, 1854, 1873
Pozostałe: 1822-1832, 1835, 1848, 1874
3308 5, 8 Górka Duchowna Pozostałe:1810-1812
3309 67-88 Górzno  Urodzenia: 1866-1868, 1870-1874
Małżeństwa: 1866-1868, 1870-1874
Zgony: 1866-1868, 1870-1874
3310 62-95 Grabów Pozostałe:1856-1872
3311 7, 24-28 Granowo Małżeństwa: 1873-1874
Zgony: 1873-1874
Pozostałe:  1821, 1870-1872
3312 1-63, 72 Grodzisk  Urodzenia: 1821-1827, 1863, 1874
Małżeństwa: 1821-1827, 1863
Zgony: 1821-1827
Pozostałe: 1818-1820, 1828-1862, 1864-1865
3313 1-28 Grodzisko  Urodzenia: 1818-1825
Małżeństwa: 1818-1825
Zgony: 1818-1825
Pozostałe: 1826-1829
3314 1-104 Grodziszczko  Urodzenia: 1821-1842, 1853, 1858-1874
Małżeństwa: 1821-1842, 1853, 1858-1874
Zgony: 1821-1842, 1848-1849, 1853, 1858-1874
Pozostałe: 1818-1820, 1824-1825, 1843-1847, 1850-1857
3315 1-2 Grylewo  Urodzenia: 1808-1820, 1821-1874
Małżeństwa: 1808-1820, 1821-1874
Zgony: 1808-1820, 1821-1874
3316 1-55 Gryżyna  Urodzenia: 1808-1817, 1819-1874
Małżeństwa: 1808-1817, 1819-1874
Zgony: 1808-1817, 1819-1874
3317 1-94 Grzybowo  Urodzenia: 1829, 1832, 1835-1837, 1844, 1850, 1863-1874
Małżeństwa: 1829, 1832, 1835-1837, 1844, 1850, 1863-1874
Zgony: 1829, 1832, 1835-1837, 1844, 1850, 1863-1874
Pozostałe: 1818-1828, 1831, 1833-1834, 1838-1843, 1845-1849, 1851-1862
3318 1-98 Gułtowy  Urodzenia:1824-1825, 1830, 1833, 1838, 1850, 1852-1861, 1864-1865, 1868-1874
Małżeństwa:1824-1825, 1829-1830, 1833, 1838-1859, 1852-1861, 1864-1865, 1868-1874
Zgony: 1824, 1830, 1833, 1838-1850, 1852-1861, 1864-1865, 1868-1874 
Pozostałe: 1818-1823, 1826-1829, 1831-1832, 1834-1837, 1851, 1862-1863, 1866-1867
3319 1-113 Imielno  Urodzenia:1818-1874
Małżeństwa: 1818-1874
Zgony: 1818-1874
3641 2-60, 74-80, 81-86 Iwanowice  Urodzenia: 1808-1812, 1814, 1817-1871
Małżeństwa: 1809-1812, 1814, 1817-1871
Zgony: 1808-1812, 1814, 1817-1871
3320 1-145 Iwno  Urodzenia: 1821-1838, 1845-1874
Małżeństwa: 1821-1838, 1830-1838, 1845-1874
Zgony: 1821-1838, 1830-1838, 1845-1874
Pozostałe: 1818-1820, 1829, 1839, 1840-1844
3321 1-138 Janków Zaleśny  Urodzenia: 1809-1874
Małżeństwa: 1809-1874
Zgony: 1808-1874
3322 1-14 Jaraczewo  Urodzenia: 1818-1829
Małżeństwa: 1818-1829
Zgony: 1818-1829
3323 1-52 Jarocin  Urodzenia: 1811-1854
Małżeństwa: 1811-1854
Zgony: 1811-1854
3324 1-82 Jarząbkowo  Urodzenia: 1820-1874
Małżeństwa: 1820-1872
Zgony: 1820-1873
Pozostałe: 1819, 1842, 1855
3325 1-78 Jedlec  Urodzenia: 1818-1854
Małżeństwa: 1818-1854
Zgony: 1818-1854
3326 43-51 Jeżewo Pozostałe: 1866-1874
3646 42-50 Kalisz
(św. Józefa)
Pozostałe: 1866-1874
3647 28-36 Kalisz
(św. Mikołaja)
Pozostałe: 1866-1874
3329 1 Kamieniec Pozostałe: 1810
3330 15-70 Kamionna  Urodzenia: 1831-1835, 1837, 1850, 1853-1856
Małżeństwa: 1831-1835, 1837, 1850, 1853-1856
Zgony: 1831, 1833-1835, 1837, 1850, 1853-1856
Pozostałe: 1836, 1838-1849, 1851-1852
3331 1-46 Karmin  Urodzenia: 1818-1834
Małżeństwa: 1818-1834
Zgony: 1818-1834
Pozostałe: 1820-1822, 1824-1825, 1835-1854
3332 1-37 Kaszczor Pozostałe: 1818-1847, 1849-1854, 1866
3333 1-55 Kaźmierz  Urodzenia: 1891-1868, 1848-1871
Małżeństwa: 1891-1868, 1826-1873
Zgony: 1891-1868, 1848-1873
3334 1-10 Kąkolewo  Urodzenia: 1818-1829
Małżeństwa: 1818-1829
Zgony: 1818-1829
3336 38-48, 50 Kędzierzyn  Urodzenia: 1849, 1870-1874
Małżeństwa: 1870, 1872-1874
Zgony: 1871, 1874
3338  50-53, 56, 58-66, 83-87, 136-161 Kicin  Urodzenia: 1837-1838, 1840-1841, 1848, 1866-1874
Małżeństwa: 1848-1841, 1848, 1866-1874
Zgony: 1838-1841, 1847-1848, 1866-1868, 1870-1874
Pozostałe:
3339 30-44, 50-51, 59, 61, 69-70, 99-101, 105, 109-129 Kiekrz  Urodzenia: 1836-1838, 1842, 1846, 1862, 1866-1869, 1871, 1873
Małżeństwa: 1836-1839, 1849, 1862, 1866-1869, 1871, 1873
Zgony: 1836-1839, 1842, 1846, 1849, 1866-1869, 1871, 1873
Pozostałe: 1831-1835, 1864, 1870, 1872, 1874
3340 99-115 Kiszkowo  Urodzenia: 1866, 1872-1874
Małżeństwa: 1866, 1872-1874
Zgony: 1866, 1872-1874
Pozostałe: 1867-1871
3341 1-126 Kleszczewo  Urodzenia: 1821-1874
Małżeństwa: 1821-1874
Zgony: 1821-1874
Pozostałe: 1818-1820
3342 83-108 Kłecko  Urodzenia: 1866-1871, 1873-1874
Małżeństwa: 1866-1874
Zgony: 1866-1874
3343 10, 70-90 Kobierno  Urodzenia: 1868-1872, 1874
Małżeństwa: 1868-1872, 1874
Zgony: 1868-1872, 1874
Pozostałe: 1814, 1831-1835, 1865-1867, 1873
3345 52-62 Kobylin  Urodzenia: 1871-1872
Małżeństwa: 1871-1872
Zgony: 1871-1872
Pozostałe: 1866, 1869-1870, 1873
3652 1-54 Kokanin Pozostałe: 1819-1871
3347 28,30, 39-41,43 Komorniki  Urodzenia: 1844
Małżeństwa: 1843
Zgony: 1843-1844
Pozostałe: 1834, 1836
3348 1-8 Konary  1818-1819, 1823-1828
3349 34-70, 73-127, 108 Konarzewo  Urodzenia: 1830-1833, 1835-1842, 1844, 1847, 1851, 1853, 1866-1874
Małżeństwa: 1830-1833, 1835-1836, 1838, 1841-1842, 1844, 1847, 1853, 1866-1872, 1874
Zgony: 1830-1833, 1835-1836, 1838-1844, 1847, 1853, 1866-1874
Pozostałe: 1834, 1845-1846, 1848-1850, 1852, 1854-1865, 1867-1873
3350 1-100 Koryta  Urodzenia: 1820, 1857-1873
Małżeństwa: 1820, 1857-1873
Zgony: 1820, 1857-1873
Pozostałe: 1818-1819, 1821-1827, 1830-1856
3351 1-98 Kostrzyn  Urodzenia: 1821-1829, 1833-1837, 1841, 1850-1852, 1857, 1867-1872
Małżeństwa: 1821-1829, 1833-1837, 1841, 1850-1852, 1857, 1867-1872
Zgony: 1821-1829, 1833-1837, 1841, 1850-1852, 1857, 1867-1872
Pozostałe: 1818-1820, 1830-1832, 1838-1840, 1842-1849, 1853-1856, 1858-1866, 1873-1874
3655 1-51 Kosmów Pozostałe: 1810, 1824-1836, 1838-1874
3352 1-24 Kościan (ob. wiejski)  Urodzenia: 1809, 1811-1813
Małżeństwa: 1811-1813
Zgony: 1811-1813
Pozostałe: 1810-1811, 1815-1817
3657 1-20, 30-41, 45-68, 88-94, 95-100 Kościelec  Urodzenia: 1808-1816, 1820-1831, 1835-1871
Małżeństwa: 1808-1816, 1820-1831, 1835-1871
Zgony: 1808-1816, 1820-1831, 1835-1871
3659 1-69 Kościelna Wieś Pozostałe: 1818-1870
3353 1-100 Koszuty  Urodzenia: 1809-1810, 1813-1814, 1818-1872, 1874
Małżeństwa: 1809-1810, 1818-1860, 1862-1874
Zgony: 1809-1810, 1818-1874
Pozostałe: 1809-1812, 1818-1839, 1853
3354 1-9 Kotlin Pozostałe: 1820-1821, 1823-1829
3355 1-187 Kotłów  Urodzenia: 1809-1810, 1813-1814, 1818-1872, 1874
Małżeństwa: 1818-1872, 1874
Zgony: 1818-1872, 1874
Pozostałe: 1809-1810, 1813-1814, 1818-1854
3356 1-36 Kowalew Pozostałe: 1818-1854
3357 1-2 Kozielsko Pozostałe: 1821-1874
3358 66-70 Koźmin  Urodzenia: 1868
Małżeństwa: 1868
Zgony: 1868
Pozostałe: 1866-1867
3359 1-145 Krerowo  Urodzenia: 1818-1867, 1869-1874
Małżeństwa: 1818-1874
Zgony: 1818-1874
Pozostałe: 1818-1822, 1827
3662 65-72 Koźminek Pozostałe: 1866-1873
3664 1-73, 92-101 Kraszewice Pozostałe: 1808-1865
3360 1-14 Kretków Pozostałe: 1821-1823, 1825, 1849-1857
3361  1-126 Krobia Pozostałe: 1808-1835, 1837, 1839-1874
3362 73-99 Krotoszyn Pozostałe: 1866-1874
3363 14-16 Krzycko Małe Pozostałe: 1828-1829, 1835
3364 1-63 Krzywiń Pozostałe: 1808-1812, 1817-1855, 1857-1874
3365 1-20 Krzyżowniki Pozostałe: 1829-1831, 1845-1855
3366 1-13 Kucharki  Urodzenia: 1818
Małżeństwa: 1818, 1822
Pozostałe: 1820-1827, 1829, 1834,
3367 1-72 Kuchary Pozostałe: 1818-1854
3368 1-38 Kuczków  Urodzenia: 1818-1819
Małżeństwa: 1818-1819
Zgony: 1818-1819
Pozostałe: 1820-1854
3369 1-52 Kunowo  Urodzenia: 1818-1864
Małżeństwa: 1839-1864
Zgony: 1839-1864
Pozostałe: 1817-1838, 1840, 1846-1847
3370 1-72 Kwilcz  Urodzenia: 1831-1841, 1844-1854, 1856
Małżeństwa: 1808, 1835-1836, 1856
Zgony: 1808-1809, 1835-1836, 1838-1841, 1856
Pozostałe: 1809-1811, 1813-1824, 1826, 1829-1840, 1842-1846, 1854-1855
3372 52 Lenartowice  Urodzenia: 1873-1841
3373 9 Leszno  Urodzenia: 1879-1881
3374 44-107 Lewków  Urodzenia: 1847-1848, 1851, 1859-1874
Małżeństwa: 1847-1848, 1851, 1856, 1859-1874
Zgony: 1847-1848, 1851, 1855, 1859-1874
Pozostałe: 1852-1854, 1857-1858
3670 1-44 Lipe Pozostałe: 1826-1868
3672 1-97 Lisków Pozostałe: 1808-1871
3375 1-6 Liszkowo  Urodzenia: 1848-1849
Małżeństwa: 1848-1849
Zgony: 1848-1849
3376 1-105 Lubiń  Urodzenia: 1790-1870, 18080-1816
Małżeństwa: 1855
Zgony: 1824, 1855
Pozostałe: 1818-1874
3377 1-42 Lubosz  Urodzenia: 1821, 1823, 1853-1856
Małżeństwa: 1855
Zgony: 1824, 1855
Pozostałe: 1808-1813, 1822, 1824-1825, 1827-1833, 1835-1852
3378 1-35 Lusowo  Urodzenia: 1811-1812, 1817-1821, 1829-1855, 1862-1866
Małżeństwa: 1817-1821, 1833-1855, 1862-1866
Zgony: 1817, 1819-1855, 1862-1865
Pozostałe: 1822-1829
3379 1-29, 68-90 Lutogniew  Urodzenia: 1867-1873
Małżeństwa: 1867-1873
Zgony: 1808, 1867-1873
Pozostałe: 1818-1827, 1829-1842, 1866
3381 22, 100, 102-112, 114-123, 124-155 Lutynia  Urodzenia: 1866-1874
Małżeństwa: 1865-1874
Zgony: 1866-1874
Pozostałe: 1829
3382 47-55 Lwówek  Urodzenia: 1872-1873
Pozostałe: 1866-1871, 1874
3383 64-90 Łagiewniki  Urodzenia: 1866-1874
Małżeństwa: 1866-1874
Zgony: 1866-1874
3384 2, 44-52 Łaszczyn Pozostałe:1808, 1866-1874
3386 1-16 Łęki Wielkie Pozostałe: 1808-1826, 1828-1829
3387 32-34, 36-38, 45-53 Łódź Pozostałe: 1847-1849, 1851, 1858-1859, 1866-1874
3390 127-153 Łubowo  Urodzenia: 1866-1874
Małżeństwa: 1866-1874
Zgony: 1866-1874
3391 4, 12, 18, 22 Margonin Pozostałe: 1809-1810, 1814, 1816, 1909-1933
3393 1-137 Mączniki  Urodzenia: 1822-1824, 1826, 1828, 1830-1874
Małżeństwa: 1822-1824, 1826, 1828, 1830-1874
Zgony: 1822-1824, 1826, 1828, 1830-1874
Pozostałe: 1818-1834
3394 1-145 Mądre  Urodzenia: 1825, 1827-1844, 1846-1852, 1858-1872, 1874
Małżeństwa: 1825, 1827-1844, 1846-1852, 1858-1874
Zgony: 1825, 1827-1844, 1846-1852, 1858-1874
Pozostałe: 1818-1824, 1826, 1845, 1853-1857
3395 1-4 Mchy  Urodzenia: 1850-1866
Małżeństwa: 1841-1874
3396 1-24 Michorzewo  Urodzenia: 1818-1824, 1830-1857
Małżeństwa: 1795-1803, 1818-1824
Zgony: 1795-1803, 1818-1824
Pozostałe: 1809-1810, 1814-1815, 1825-1829
3397 1-2 Miejska Górka Pozostałe: 1818-1819
3398 1-78 Mielżyn  Urodzenia: 1818-1848, 1850-1859, 1861-1865, 1871
Małżeństwa: 1839-1848, 1851-1859, 1861-1865, 1871
Zgony: 1839-1859, 1861-1865, 1871
Pozostałe: 1849
3399 1-2 Mieścisko Pozostałe: 1815-1874
3400 1-22 Mieszków  Urodzenia: 1812-1813, 1821-1826
Małżeństwa: 1820-1826
Zgony: 1820-1826
3402 1-78 Mikstat  Urodzenia:1818-1820, 1842, 1850-1854
Małżeństwa: 1842, 1850-1854
Zgony: 1842, 1850-1854
Pozostałe: 1821-1832, 1834-1841, 1843-1849
3403 1-88 Miłosław  Urodzenia:1810-1813, 1821, 1835-1842, 1854-1859, 1861-1874, 1919
Małżeństwa: 1819, 1821, 1835-1842, 1854-1874
Zgony:1819, 1821, 1835-1842, 1854-1874
Pozostałe:1818, 1820, 1822-1835, 1869
3404 1-63 Modliszewko  Urodzenia: 1842-1846, 1855-1864, 1866-1874
Małżeństwa: 1855-1874
Zgony: 1855-1874
Pozostałe:1818-1850, 1865
3405 1-75 Modrze  Urodzenia:1822, 1838-1839, 1869-1873
Małżeństwa: 1838-1839, 1869-1873
Zgony: 1837-1866, 1869-1873
Pozostałe: 1817-1821, 1823-1837, 1840-1868, 1874
3406 1-125 Mokronos  Urodzenia: 1818-1821, 1823-1841, 1843-1851, 1860-1862, 1864-1874
Małżeństwa: 1818-1820, 1823, 1836-1851, 1860-1874
Zgony: 1818, 1820, 1823, 1836-1851, 1860-1874
Pozostałe: 1822, 1852-1859
3408 1-12 Mórkowo Pozostałe: 1818-1829
3409 1-82 Murzynowo Kościelne  Urodzenia: 1825-1826, 1829, 1831-1835, 1838-1848, 1850-1869, 1871-1874
Małżeństwa: 1831-1835, 1845, 1862-1874
Zgony: 1831-1835, 1845, 1862-1874
Pozostałe: 1818-1824, 1827-1828, 1830, 1836-1837, 1849
3410 1-49 Myjomice  Urodzenia: 1830-1834, 1852
Małżeństwa: 1830-1834, 1852
Zgony: 1830-1834, 1852
Pozostałe: 1818-1829, 1835-1851, 1853-1855
3411 1-66 Nekla  Urodzenia: 1820-1828, 1836-1839, 1841, 1852-1853
Małżeństwa: 1820-1828, 1836-1839, 1841, 1852-1853
Zgony: 1820-1828, 1836-1839, 1841, 1852-1853
Pozostałe: 1818-1819, 1829-1851, 1854-1874
3412 1-40 Niechanowo  Urodzenia: 1834 , 1836, 1838-1840
Małżeństwa: 1834
Zgony: 1834
Pozostałe: 1818-1833, 1841, 1845-1847, 1849-1851, 1855-1857, 1859-1865
3413 1-10 Niepart  Urodzenia: 1817-1834
Małżeństwa: 1810-1815, 1817- 1834
Zgony: 1817-1834
Pozostałe: 1818-1819
3415 1-108 Nietrzanowo  Urodzenia: 1831-1874
Małżeństwa: 1831-1874
Zgony:1831-1874
Pozostałe: 1818-1845
3419 1 Oborzyska Nowe  Urodzenia: 1886-1892
3422 117-119 Ociąż Małżeństwa: 1812-1816
3424 29 Odrowąż Małżeństwa: 1862
3425 1-40 Olszowa  Urodzenia: 1830-1834
Małżeństwa: 1830-1834
Zgony: 1830-1834
Pozostałe: 1818-1824, 1820, 1825-1855
3426 1-91, 119-124 Ołobok  Urodzenia: 1818-1819, 1821-1832, 1834-1835, 1857-1865
Małżeństwa: 1808-1813, 1818-1819, 1823-1832, 1834-1835, 1858, 1860, 1863-1865, 1859
Zgony: 1818-1819, 1822-1830, 1832, 1834-1835, 1857-1865
Pozostałe: 1836-1852, 1854-1856
3427 1-24 Opalenica  Urodzenia: 1808-1812, 1819, 1822-1827
Małżeństwa: 1809-1811, 1822-1827
Zgony: 1809-1811, 1822-1827
Pozostałe: 1810-1811, 1818, 1820-1821, 1828-1830, 1833-1874 
3428 1-76 Opatów  Urodzenia: 1819-1821, 1827, 1865-1874
Małżeństwa: 1818-1821, 1865-1874
Zgony: 1818-1821, 1863, 1865-1874
Pozostałe: 1820, 1822-1855
3429 1-78 Opatówko Pozostałe: 1818-1874
3686 1-19, 21, 23, 25-37, 39-65 Opatówek  Urodzenia: 1808-1811, 1815-1825
Małżeństwa: 1809-1811, 1815-1825
Zgony: 1808-1811, 1815-1825
Pozostałe: 1826-1843
3431 18, 31, 43, 46, 55 Orchowo Małżeństwa: 1859, 1869-1870, 1873
3434 1-108 Ostrów Wlkp.  Urodzenia: 1808-1809, 1828, 1856-1857, 1859-1867
Małżeństwa: 1809-1817, 1828, 1856-1857, 1859-1866
Zgony: 1818, 1828, 1856-1867
Pozostałe: 1819-1827, 1829-1855, 1858, 1868-1874
3435 12-13, 17-18, 20, 80, 131-137
Ostrowite Prymasowskie  Urodzenia: 1821
Małżeństwa: 1821, 1833, 1869, 1880, 1907, 1909, 1911, 1913 
Zgony: 1821-1823, 1866
3436 90-145 Ostrzeszów  Urodzenia: 1874
Pozostałe: 1823
3437 1-26 Otorowo  Urodzenia: 1827-1828
Małżeństwa: 1827-1828
Zgony: 1827-1828
Pozostałe: 1818-1826, 1847-1851, 1855-1863
3438 1-119 Owińska  Urodzenia: 1818-1819, 1838-1844, 1856-1865
Małżeństwa: 1818-1819, 1838-1844, 1856-1865
Zgony: 1817-1821, 1823, 1838-1844, 1856-1865
Pozostałe: 1820-1829
3439 1-8 Pakosław Pozostałe: 1819-1821, 1826-1828, 1818-1832
3690 1-16, 18-62, 64-70 Pamięcin  Urodzenia: 1808-1811
Małżeństwa: 1808-1813, 1816-1817, 1819
Zgony: 1808-1811
Pozostałe: 1808-1811, 1819-1865
3440 1-12 Panienka  Urodzenia: 1825, 1828
Małżeństwa: 1825
Zgony: 1825
Pozostałe: 1818-1824, 1826-1827, 1829, 1832, 1835
3441 1-41
Panigródz  Urodzenia: 1821, 1866, 1869
Małżeństwa: 1868-1869
Zgony: 1869
Pozostałe:  1819-1820, 1822-1829, 1855-1857, 1859-1860, 1863-1868, 1870-1874
3442 1-19 Parzęczewo  Urodzenia: 1808-1810
Małżeństwa: 1808-1810
Zgony: 1808-1810
Pozostałe: 1810-1812, 1815-1816, 1818-1824, 1828, 1858
3443 1-95 Parzynów  Urodzenia: 1817-1824,1835-1847, 1849-1855
Małżeństwa: 1817-1824, 1826-1847, 1849-1855
Zgony: 1817-1824, 1826-1847, 1849-1855
Pozostałe: 1818-1819, 1825-1834, 1848
3444 1-13 Pawłowice Zgony: 1826
Pozostałe: 1818-1829
3445 1-24 Pawłowo  Urodzenia: 1856-1865
Małżeństwa: 1857-1858, 1863-1865
Zgony: 1856-1858, 1863-1865
Pozostałe: 1818-1855
3446 1-159, 202-203, 204-206 Pępowo  Urodzenia: 1821, 1838, 1842-1865
Małżeństwa: 1810, 1838, 1842-1865
Zgony: 1821, 1838, 1842-1865, 1810, 1877-1914
Pozostałe: 1812, 1818-1833, 1836-1837, 1839-1841
3692 7-9, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 24, 28-30, 32-40 Piątek Wielki Pozostałe: 1832-1834, 1838-1839, 1841-1842, 1845-1846, 1849, 1853-1855, 1857-1865
3447 1-59, 61-79, 81, 83-89, 91-97 Pleszew  Urodzenia: 1819-1826, 1828-1830, 1832-1854
Małżeństwa: 1821-1826, 1828-1830, 1832-1854
Zgony: 1820-1826, 1828-1831, 1833-1854
3448 1-39, 48 Pniewy  Urodzenia: 1851-1861, 1865
Pozostałe: 1824-1831, 1833-1872, 
3449 1-123, 151-154 Pobiedziska  Urodzenia: 1818, 1821-1822, 1824-1828, 1833-1865
Małżeństwa: 1818, 1821-1822, 1824-1827, 1829-1865
Zgony: 1818, 1821-1822, 1824-1865
Pozostałe: 1819-1820, 1823
3450 1-2 Podlesie Kościelne Pozostałe: 1808-1833, 1852-1865
3451 1-54, 56-128, 130-137, 146-148 Pogorzela  Urodzenia: 1821, 1824, 1827-1830, 1832, 1835-1865
Małżeństwa: 1808-1809, 1821, 1824, 1827-1830, 1832, 1834-1861, 1863, 1864
Zgony: 1808-1809, 1821, 1824, 1827-1832, 1834-1864
Pozostałe: 1810, 1818-1829, 1831, 1833
3452 1-70, 95-101 Pogrzybów  Urodzenia: 1836-1848, 1854, 1862, 1864-1865
Małżeństwa: 1808-1816, 1836-1841, 1846-1848, 1854, 1862-1865
Zgony: 1836-1841, 1846-1848, 1854, 1862-1865
Pozostałe: 1818-1821, 1823, 1825-1830, 1833, 1835, 1849-1853, 1855-1861
3453 1-43, 52 Pomarzany  Urodzenia: 1817-1819, 1822-1825, 1855
Małżeństwa: 1817-1819, 1822-1825, 1855
Zgony: 1817-1819, 1824-1825
Pozostałe: 1820-1821, 1826-1838, 1856-1859, 1861-1865
3454 1-17 Potarzyca  Urodzenia: 1820, 1822-1824, 1826
Małżeństwa: 1820-1821, 1823, 1825
Zgony: 1820, 1822-1826
Pozostałe: 1827-1829
3455 1-2 Potulice Pozostałe: 1808-1830, 1850-1874
3456 1-19 Powidz  Urodzenia: 1818-1859, 1862-1863, 1865
Małżeństwa: 1862-1865
Zgony: 1857, 1862-1863, 1865
Pozostałe: 1858, 1864
3457 1-2 Bożego Ciała Poznań  Urodzenia: 1923-1936
Zgony: 1912-1915
3458 2-80 św. Jana (Komandoria Joannitów) Poznań  Pozostałe: 1818-1829
3459 1-104, 130-137 św. Małgorzaty Poznań  Urodzenia: 1772-1869, 1882-1941
Małżeństwa: 1830-1846, 1848-1858, 1860-1865, 1935-1941
Zgony: 1771-1880, 1921-1941
Pozostałe: 1802-1807, 1847, 1859, 1864
3460 1-87, 113-116, 118-124 św. Marcina Poznań  Urodzenia: 1830-1837, 1843-1865, 1874, 1778-1941
Małżeństwa: 1831-1837, 843-1865, 1887-1941
Zgony: 1831, 1833-1837, 1843-1850, 1852-1858 1861-1865, 1779-1870,1908-1937
3461 1-78, 106-112 św. Marii Magdaleny Poznań  Urodzenia: 1800-1941
Małżeństwa: 1800-1941
Zgony: 1800-1941
Pozostały: 1848
3462 1-11 Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana Poznań Urodzenia: 1895-1935, 1939-1941
Małżeństwa: 1895-1939
Zgony: 1895-1941
3463 1-89 św. Rocha Poznań Urodzenia: 1826-1866
Małżeństwa: 1828-1866
Zgony: 1827-1866
Pozostałe: 1838-1839
3464 1-102, 130-133 św. Wojciecha Poznań Urodzenia: 1817-1819, 1834-1865
Małżeństwa: 1817-1819, 1834-1865
Zgony: 1817-1819, 1834-1865
Pozostałe: 1716-1793, 1830
3465 1-15 Prochy  Urodzenia: 1882-1910
Małżeństwa: 1822-1908
Zgony: 1882-1910
Pozostałe: 1817-1829
3466 1-40 Przedborów  Urodzenia: 1818-1855
Małżeństwa: 1818-1855
Zgony: 1818-1855
3467 1-81 Przemęt  Urodzenia: 1790-1837, 1814-1854
Małżeństwa: 1814-1854
Zgony: 1813, 1814-1854
Pozostałe: 1809-1810, 1813
3694 1-61  Przespolew Pański  Urodzenia: 1808-1874
Małżeństwa: 1808-1874
Zgony: 1808-1874
3468 1-60 Psarskie  Urodzenia: 1819-1865
Małżeństwa: 1819-1866
Zgony: 1819-1866
Pozostałe: 1819-1863
3469 1-25 Ptaszkowo  Urodzenia: 1818-1874
Małżeństwa: 1821-1874
Zgony: 1821-1874
Pozostałe: 1808-1813
3470 1-41 Radlin  Urodzenia: 1820-1855
Małżeństwa: 1820-1855
Zgony: 1820-1855
3471 1-23 Radomicko  Urodzenia: 1808-1829
Małżeństwa: 1808-1815
Zgony: 1808-1815
3472 1-12 Radzim  Urodzenia: 1844-1863
Małżeństwa: 1844-1863
Zgony: 1844-1863
3474 1-50, 72-230, 233, 278-281 Raszków  Urodzenia: 1819, 1825, 1827, 1829-1841, 1847-1848, 1863, 
Małżeństwa: 1808-18009, 1833-1835, 1837-1841, 1824-1841, 1863
Zgony: 1824-1841, 1833-1840, 1863, 1874
Pozostałe: 1812, 1818, 1820-1823, 1842-1865
3476 1-29 Rawicz  Urodzenia: 1837, 1854-1855
Pozostałe: 1838-1853, 1856-1865
3698 1-61 Rajsko  Urodzenia: 1819-1872
Małżeństwa: 1819-1872
Zgony: 1819-1872
3473 1-39 Rakoniewice  Urodzenia: 1818, 1839, 1846-1854
Małżeństwa: 1818
Zgony: 1818
Pozostałe: 1819-1838, 1840-1845
3479 59-95 Rogaszyce  Urodzenia: 1861-1869
Małżeństwa: 1861-1869
Zgony: 1861-1869
Pozostałe: 1856-1860, 1870-1874
3480 17-18, 73 Rososzyce Urodzenia: 1810-1817, 1834
Zgony: 1834
3482 65 Ruchocice Pozostałe: 1874
3484 14 Rydzyna Urodzenia: 1803-1839
3487 1 Siedlec (pow. wolsztyński) Urodzenia: 1770-1826
3488 1-128 Siedlec (pow. średzki) Urodzenia: 1820-1842, 1844-1868
Małżeństwa: 1820-1842, 1844-1868
Zgony: 1820-1842, 1844-1868
Pozostałe: 1818-1819, 1869-1874
3490 1-116 Siekierki Wielkie Urodzenia: 1821-1874
Małżeństwa: 1821-1874
Zgony: 1821-1874
Pozostałe: 1818-1866
3492 78 Siemowo Pozostałe: 1862
3493 38-39 Sieraków Urodzenia: 1877-1882
Zgony: 1836-1854
3494 155-159 Skalmierzyce Małżeństwa: 1808-1812
3497 13-14, 17, 19-36, 49-51, 55-56  Skórzewo Urodzenia: 1832-1837, 1842, 1844
Małżeństwa: 1832-1837, 1842, 1844
Zgony: 1832-1837, 1842
Pozostałe: 1826-1827, 1830
3498 40 Skrzebowa  Małżeństwa: 1833
3503 19-24, 28-29, 32-55, 79-90 Słupia Urodzenia: 1843-1851, 1862-1865
Małżeństwa: 1844-1851, 1862-1865
Zgony: 1844-1851, 1862-1865
Pozostałe: 1835-1840, 1842
3505 36-115 Smogulec Urodzenia: 1863-1872
Małżeństwa: 1836-1848, 1850-1871
Zgony: 1836-1848, 1850-1871
3507 57-58 Sobota Urodzenia: 1856
3510 1 Sokolniki Urodzenia: 1814-1815
3511 1-126 Solec Urodzenia: 1820-1856
Małżeństwa: 1820-1856
Zgony:  1820-1856
Pozostałe: 1808-1874
3512 4, 20, 161 Sośnica Urodzenia: 1827
Małżeństwa: 1874
Pozostałe: 1820
3513 3, 39 Sowina  Małżeństwa: 1809-1810
Zgony: 1877-1879
3514 15-94 Spławie Urodzenia:1830, 1834, 1850-1859, 1864-1873
Małżeństwa: 1830, 1834, 1850-1859, 1864-1873
Zgony: 1834, 1844, 1850-1859, 1864-1873
Pozostałe: 1835-1849
3515 1-69 Stary Gród  Urodzenia: 1711-1742, 1817-1819, 1821-1828, 1832-1834, 1839-1854
Małżeństwa: 1819, 1821-1828, 1832-1834, 1841-1843
Zgony: 1819, 1821-1828, 1832-1834, 1841-1843
Pozostałe: 1820, 1829-1831, 1835-1838
3516 22 Stęszew Pozostałe: 1837
3517 4, 6, 8, 10, 12, 14-15, 17, 19, 21, 23, 25-26, 28-29, 31-32, 34-35, 37-38, 40-41, 43-44, 46-47, 49-50, 52-53, 55-56, 58-59, 61-62, 64, 66, 68, 76, 82, 84, 86-87, 89-90, 92-93, 95-96, 98-99, 101-102, 104, 106, 108, 110-111, 113-114, 116-117, 119-120, 122-123, 125-126, 128-129, 131-132, 134-135, 137-138, 140-141, 143-144, 146-147, 150, 152-153, 155-156, 158-159, 161-162, 164-165, 167-168, 170-171, 173-174, 176-177, 179-180, 182, 184, 186-187, 189, 191, 193, 195, 197, 199-200, 202-203, 205-206, 208-209, 211-212, 214-215, 217-218, 220- 221, 223-224, 226-227, 229-230, 232-233, 235-236, 238-239, 241-242, 244-245, 247-247, 250-251, 253-254, 256-257, 259, 261-262, 264, 266-267, 269-271, 273-274, 276, 278, 280, 282, 284-285, 287-288, 290-291, 293, 295-296, 298-299, 301-302, 304-305, 307-308, 310-311, 313-314, 316-317, 319, 322, 324, 326, 328 Strzelce Wielkie Urodzenia: 1819-1826, 1829-1843, 1846, 1851-1862, 1864-1865, 1868-1870
Małżeństwa: 1818-1826, 1830-1841, 1843, 1851-1862, 1864-1865, 1868-1870
Zgony: 1818-1826, 1830-1841, 1843, 1851-1862, 1864-1865, 1868-1870
3520 1-3, 22 Swarzędz Urodzenia: 1817
Małżeństwa: 1817
Zgony: 1817
3524 5, 44-45 Śmigiel Urodzenia: 1903-1904
Małżeństwa: 1809-1810
3717 1-46 Szymanowice  Urodzenia: 1808-1810
Małżeństwa: 1808-1809; 1809-1810
Zgony: 1808-1809
Pozostałe: 1824, 1826-1865
3525  1-92 Śnieciska  Urodzenia: 1808-1874
Małżeństwa: 1808-1874
Zgony: 1808-1874
Pozostałe: 1811-1850
 3529  1-170 Targowa Górka   Urodzenia: 1795-1874
Małżeństwa: 1810-1874
Zgony: 1810-1874
Pozostałe: 1813-1823
3530 1-92 Tarnowo
(pow. poznański)
 Urodzenia: 1817, 1822, 1827-1829, 1849-1865
Małżeństwa: 1817, 1822, 1827-1829, 1849-1865
Zgony: 1817, 1822, 1827-1829, 1849-1865
Pozostałe: 1819-1821, 1823-1826, 1830-1848
3531 1-18 Tarnowo
(pow. wągrowiecki)
 Urodzenia: 1818-1835
3720 1-64 Tłokinia  Urodzenia: 1809-1811, 1819-1825
Małżeństwa: 1809-1811, 1819-1825
Zgony: 1809-1811, 1819-1825
Pozostałe: 1826-1865
3532 1-21 Tomice Urodzenia: 1808-1817, 1836-1857
Zgony: 1808-1817, 1836-1853
Pozostałe: 1817-1831, 1837-1838, 1843
3533 1-29 Trzcinica  Urodzenia: 1818-1823
Pozostałe: 1824-1846
3534 55 Trzemeszno Małżeństwa: 1854
3535 1 Tuchorza Zgony: 1816-1817
3536 1-166 Tulce Urodzenia: 1820-1874
Małżeństwa: 1820-1874
Zgony: 1820-1874
Pozostałe: 1818-1819
3539 1-129 Uzarzewo  Urodzenia: 1821-1827, 1830-1865
Małżeństwa: 1821-1835, 1838-1865
Zgony: 1821-1826, 1828-1835, 1838-1854, 1856-1865
Pozostałe: 1818-1820, 1855
3540 1-19 Waliszewo  Urodzenia: 1820-1825 
Małżeństwa: 1820-1825 
Zgony: 1820-1825 
Pozostałe: 1826-1832
3541 1-40 Wałków Pozostałe: 1820-1865
3542 1-3 Wągrowiec Pozostałe: 1836-1837, 1839
3543  141-150, 170 Węglewo  Urodzenia: 1817-1834, 1836-1839, 1845-1860
Małżeństwa: 1817-1834, 1836-1841, 1845-1846, 1855, 1857-1860
Zgony: 1817-1834, 1836-1839, 1845-1846, 1855, 1857-1860
Pozostałe: 1821, 1823, 1840-1845, 1850-1853, 1861-1865 
3545 1-11 Wielichowo Pozostałe: 1818-1825, 1827-1829
3546 1-59 Wielowieś  Urodzenia: 1817-1819, 1831, 1860-1865
Małżeństwa: 1817-1819, 1831, 1860
Zgony: 1817-1819, 1831, 1860
Pozostałe: 1820-1823, 1825-1830, 1832-1859
3547 1-33 Wierzenica  Urodzenia: 1817, 1821-1829
Małżeństwa: 1817, 1821-1829
Zgony: 1817, 1821-1829
Pozostałe: 1818-1820
3548 1-38 Wilczyna  Urodzenia: 1839-1849
Małżeństwa: 1808, 1816-1817
Pozostałe: 1808-1809, 1819-1832, 1834, 1837, 1840-1845, 1847-1851, 1859-1860, 1862-1863, 1865
3871 1-12 Wilkowo Leszczyńskie Pozostałe: 1818-1829
3549 1-46 Wilkowo Polskie  Urodzenia: 1812-1814, 1830-1832, 1840-1846, 1854-1858, 1861-1865
Małżeństwa: 1812-1814
Pozostałe: 1818-1829, 1833-1839, 1848-1851, 1853
3550 1 -14 Wilkowyja  Urodzenia: 1819
Małżeństwa: 1819
Zgony: 1819
Pozostałe: 1818, 1820-1829
3551 1-183 Winnagóra Urodzenia: 1821-1874
Małżeństwa: 1821-1874
Zgony: 1821-1874
Pozostałe: 1818-1835
3552 1-13 Wiry Pozostałe: 1817-1829
3553 1-22 Witaszyce  Urodzenia: 1818-1819, 1822, 1824
Małżeństwa: 1818-1819, 1822, 1824
Zgony: 1818-1819, 1822, 1824
Pozostałe: 1817, 1820-1821, 1823, 1825-1830
3554 1-67 Witkowo  Urodzenia: 1817, 1819-1820, 1822-1834, 1837-1859, 1861-1865
Małżeństwa: 1822-1827, 1829, 1832-1834, 1856-1859, 1861-1865
Zgony: 1822-1827, 1829, 1832-1834, 1856-1859, 1861-1865
Pozostałe: 1821
3555 1-63 Wolsztyn  Urodzenia: 1812-1814, 1838-1847, 1849, 1851-1852, 1854
Małżeństwa: 1810-1811, 1838-1847, 1849, 1851-1852, 1854
Zgony: 1809-1810, 1838-1847, 1849, 1851-1852, 1854
Pozostałe: 1818-1829, 1832, 1834-1837, 1853
3556 1-58, 62, 65-67 Wonieść  Urodzenia: 1809, 1862, 1868-1869
Małżeństwa: 1808-1810, 1859
Zgony: 1808-1810, 1859
Pozostałe: 1810-1836, 1838-1842, 1844-1847, 1849-1854, 1857-1858, 1860-1867, 1870, 1872-1874
3557 1-70 Wronczyn  Urodzenia: 1819-1865
Małżeństwa: 1819-1865
Zgony: 1819-1865
Pozostałe: 1820, 1864
3558 1-13 Wronki  Urodzenia: 1819, 1857, 1864-1865
Małżeństwa: 1857, 1864-1865
Zgony: 1857, 1864-1865
Pozostałe: 1827, 1855-1856
3559 1-50 Wyganów  Urodzenia: 1818, 1832, 1863-1865
Małżeństwa: 1832
Zgony: 1832
Pozostałe: 1819-1831, 1833-1862
3560 1-45 Wyskoć  Urodzenia: 1842-1846, 1855-1865
Małżeństwa: 1828-1833
Pozostałe: 1808-1811, 1818-1826, 1831-1832, 1834-1841, 1847-1854
3561 1-31, 59-60 Wysocko Wielkie Urodzenia: 1819, 1860-1865
Małżeństwa: 1810-1811, 1819, 1860-1865
Zgony: 1819, 1860-1865
Pozostałe: 1818, 1821-1827, 1829-1830
3562 1-42 Wyszanów  Urodzenia: 1818, 1843
Małżeństwa: 1818, 1843
Zgony: 1818, 1843
Pozostałe: 1819-1842, 1844-1855
3563 1-17 Wytomyśl  Urodzenia: 1818-1829, 1836-1872
Pozostałe: 1830, 1832-1833
3564 1-12 Zajączkowo Pozostałe: 1821-1832
3565 1-49 Zakrzewo Pozostałe: 1815-1816, 1818-1865
3566 1-120 Zaniemyśl Urodzenia: 1818-1874
Małżeństwa: 1820-1874
Zgony: 1820-1873
Pozostałe: 1814-1843
3736 1-60, 69 Zbiersk  Urodzenia: 1808-1816
Małżeństwa: 1808-1816
Zgony: 1808-1816
Pozostałe: 1779-1854, 1856-1865
3737 1-48 Zborów  Urodzenia: 1817-1820
Małżeństwa: 1817-1820
Zgony: 1817-1820
Pozostałe: 1808-1839
3567 1-108 Zduny  Urodzenia: 1818-1819, 1831-1833, 1838-1865
Małżeństwa: 1831-1833, 1838-1865
Zgony: 1831-1833, 1838-1848, 1850-1865
Pozostałe: 1820-1830, 1834-1837
3568 1-14 Zielęcin  Urodzenia: 1818-1829
Małżeństwa: 1829
Zgony: 1829
3739 1-41 Złotniki Wielkie  Urodzenia: 1813-1820
Małżeństwa: 1813-1820; 1824; 1822-1823, 1825
Zgony: 1813-1820
Pozostałe: 1808-1811, 1821-1841; 1812-1813
3569 15-41 Żegocin  Urodzenia: 1832
Małżeństwa: 1832
Zgony: 1832
Pozostałe: 1830-1831, 1833-1854
3570 1-12 Żerków Pozostałe: 1818-1829
3571 1-39 Żydowo  Urodzenia: 1854, 1856-1865
Małżeństwa: 1854, 1856-1862, 1864-1865
Zgony: 1854, 1856-1865
Pozostałe: 1842-1855
3572 1-112 Żytowiecko  Urodzenia: 1818-1836
Małżeństwa: 1820-1836
Zgony: 1820-1836
Pozostałe: 1837-1865

 

Indeks ksiąg Akta stanu cywilnego pozostałych związków wyznaniowych

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres sygnatur nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany
– kolejno (w kolejności alfabetycznej): gminy żydowskie, Okręgi Bóżnicze, parafie Prawosławne, parafie Ewangelickie

nr zespołu sygnatury nazwa zespołu
zeskanowane materiały
3574 1 Gmina żydowska Brójce Pozostałe: 1847
3575 1 Gmina żydowska Czarnków Pozostałe: 1823-1840
3576 1-11 Gmina żydowska Gniezno Urodzenia: 1823-1839
Zgony: 1840
Pozostałe: 1840-1848
3577 41, 45, 49, 53, 57, 61, 65 Gmina żydowska Kępno Pozostałe: 1841-1847
3579 1-18 Gmina żydowska Kórnik  Urodzenia: 1817-1827, 1832-1835
Małżeństwa: 1817-1834
Zgony: 1817-1835
Pozostałe: 1835-1847
3580 9, 16, 20, 24, 28, 38, 42, 45, 49 Gmina żydowska Krotoszyn Pozostałe: 1836, 1838-1841, 1844-1847
3581 1-38 Gmina żydowska Krzywiń Pozostałe: 1835-1847
3583 2-10 Gmina żydowska Mikstat Pozostałe: 1836, 1838-1844, 1846
3584 1-2 Gmina żydowska Mosina Pozostałe: 1835-1836
3586 7 Gmina żydowska Ostrzeszów  Urodzenia: 1846
3587 1-9, 11 Gmina żydowska Pleszew  Urodzenia: 1835-1847
Małżeństwa: 1835-1847
Zgony: 1835-1847
3588 9 Gmina żydowska Podzamcze  Urodzenia: 1846
3591 1 Gmina żydowska Sobótka Urodzenia: 1846
3593 1-7 Gmina żydowska Trzcianka Urodzenia: 1835-1847
Małżeństwa: 1835-1847
Zgony: 1816-1847, 1855-1908
Pozostałe: 1835-1841
3595 1-2 Gmina żydowska Zduny

 

Pozostałe: 1817-1847
3742 1-6, 11-16 Okręg Bóżniczy Błaszki  Urodzenia: 1826-1855, 1885-1893, 1899-1913
Małżeństwa: 1850-1857, 1866-1867, 1878-1885, 1899-1910
Zgony: 1855-1867
3746 65-73 Okręg Bóżniczy Kalisz Pozostałe: 1866-1874
3762 30-35 Parafia Prawosławna Kalisz Pozostałe: 1865-1874
3766 1-2 Parafia Ewangelicka Biała Pozostałe: 1826-1860, 1869-1886
3767 1, 3-9, 11-13, 15-17, 19-25, 27-42, 93 Parafia Ewangelicka Bnin Pozostałe: 1778-1974
3768 18-73 Parafia Ewangelicka Bojanowo Urodzenia: 1842-1850, 1860-1886
Małżeństwa: 1843-1877
Zgony: 1843-1892
Pozostałe: 1823-1874
3769 1-2, 6-27 Parafia Ewangelicka Borek  Pozostałe: 1853-1874
3771 1-4 Parafia Ewangelicka Budzyń

 

Pozostałe: 1835-1875
3772 1-8 Parafia Ewangelicka Buk Pozostałe: 1839-1874
3773 1 Parafia Ewangelicka Bukowiec Pozostałe: 1813-1817
3774 1 Parafia Ewangelicka Chlastawa Pozostałe: 1795-1872
3775 12-14, 16-43, 45-62, 64-74 Parafia Ewangelicka Chodzież Pozostałe: 1820-1874
3776 1-19 Parafia Ewangelicka Czarnylas  Urodzenia: 1857-1875
Małżeństwa: 1857-1875
Zgony: 1857-1875
3778 1-155 Parafia Ewangelicka Czerniejewo  Urodzenia: 1780-1794, 1818-1859, 1861-1874 
Małżeństwa: 1780-1794, 1818-1859, 1861-1874
Zgony: 1780-1794, 1818-1859, 1861-1874 
3779 1-2 Parafia Ewangelicka Dębowa Góra Pozostałe: 1815-1823, 1856
3780 1-175 Parafia Ewangelicka Dobrzyca Pozostałe: 1818-1875
3781 1-11 Parafia Ewangelicka Droszki Pozostałe: 1765-1941
3782 1-23 Parafia Ewangelicka Duszniki Pozostałe: 1858-1926
3783 1-85, 87-92 Parafia Ewangelicka Gniezno  Pozostałe: 1802-1880
3785 1-2 Parafia Ewangelicka Grabów Pozostałe: 1870-1876
3786 1-34 Parafia Ewangelicka Grodzisk Pozostałe: 1818-1885
3787 1- 48 Parafia Ewangelicka Hammer-Boruja  Pozostałe: 1818-1838, 1840-1874
3788 1-22 Parafia Ewangelicka Jabłonna  Urodzenia: 1848-1854, 1864
Małżeństwa: 1848-1854, 1864
Zgony: 1848-1849, 1851-1854, 1864
3789 1-61 Parafia Ewangelicka Jastrzębsko Stare  Urodzenia: 1854-1874
Małżeństwa: 1854-1874
Zgony: 1854-1874
3790 19-20,  22 Parafia Ewangelicka Jutrosin Urodzenia: 1866-1915
3791 2-7 Parafia Ewangelicka Kąkolewo Pozostałe: 1873-1874
3793 31-55 Parafia Ewangelicka Kiszkowo Pozostałe: 1866-1874
3794 1-58 Parafia Ewangelicka Kłecko Pozostałe: 1848-1874
3795 42-66 Parafia Ewangelicka Kobylin Pozostałe: 1850-1874
3796 1-2 Parafia Ewangelicka Koty Wielkie Pozostałe: 1735-1891
3798 1-6, 32-36 Parafia Ewangelicka Kościan  Pozostałe: 1836-1940
3799 146-172 Parafia Ewangelicka Koźmin Pozostałe: 1866-1874
3800 1-2, 4-7, 10-13, 15-28 Parafia Ewangelicka Krosno Pozostałe: 1776-1874
3803 1-60 Parafia Ewangelicka Książ  Urodzenia: 1803-1876
Małżeństwa: 1776-1857
Zgony: 1776-1863
Pozostałe: 1818-1845, 1847-1856
3805 1 Parafia Ewangelicka Kwiejce Pozostałe: 1667-1800
3806 74-86 Parafia Ewangelicka Lasocice Pozostałe: 1866-1874
3807 41-65 Parafia Ewangelicka Latowice Pozostałe: 1866-1874
3808 65-73 Parafia Ewangelicka Leszno
(św. Jana)
Pozostałe: 1866-1874
3809 68-76 Parafia Ewangelicka Leszno
(św. Krzyża)
Pozostałe: 1866-1874
3811 1-43 Parafia Ewangelicka Lipia Góra Pozostałe: 1837-1875
3812 164-185 Parafia Ewangelicka Lwówek Pozostałe: 1866-1874
3814 1-7, 13-60 Parafia Ewangelicka Miejska Górka Pozostałe: 1776-1892
3815 1, 3, 5, 7, 9 Parafia Ewangelicka Międzychód Pozostałe: 1645-1794
3816 1 Parafia Ewangelicka Murowana Goślina Pozostałe: 1776-1794
3826 1-16 Parafia Ewangelicka Piaski Małżeństwa: 1782-1884
Zgony: 1794-1824, 1835-1868
Pozostałe: 1782-1794, 1822-1834
3827 1-50 Parafia Ewangelicka Piotrowo  Urodzenia: 1794-1826
Małżeństwa: 1795-1871
Zgony: 1754-1853
Pozostałe: 1660-1759, 1818-1822, 1824-1831, 1833-1865
3828 1-108 Parafia Ewangelicka Pleszew  Urodzenia: 1819-1854
Małżeństwa: 1819-1854
Zgony: 1819-1854
3829 1-113 Parafia Ewangelicka Pniewy  Urodzenia: 1838-1843, 1845-1851, 1852-1865
Małżeństwa: 1838, 1840-1865
Zgony: 1838, 1840-1843, 1845-1865
Pozostałe: 1837
3830 1-11, 13 Parafia Ewangelicka Pobiedziska  Urodzenia: 1786-1874
Małżeństwa: 1827-1889
Zgony: 1801-1869
Pozostałe: 1787-1814
3831 1-39 Parafia Ewangelicka Pogorzela  Urodzenia: 1853-1865
Małżeństwa: 1853-1865
Zgony: 1853-1865
3832 1-7, 9-14 Parafia Ewangelicka Poniec  Urodzenia: 1794-1889
Małżeństwa: 1795-1874
Zgony: 1777-1942
Pozostałe: 1678-1794
3833 1-30, 43, 48-58 Parafia Ewangelicka św. Krzyża Poznań  Urodzenia: 1632-1732, 1794-1869
Małżeństwa: 1794-1865
Zgony: 1794-1868
Pozostałe: 1597-1613, 1779-1794, 1817-1829
3834 1-3 Parafia Ewangelicka Poznań   (św. Pawła)  Urodzenia: 1858-1871
Małżeństwa: 1858-1879
Zgony: 1858-1871
3835 1-12 Parafia Ewangelicka Poznań   (św. Piotra)  Urodzenia: 1780-1842, 1797-1877
Małżeństwa: 1780-1842, 1797-1873
Zgony: 1780-1842, 1797-1818, 1817-1872
3839 1-3 Parafia Ewangelicka Poznań (kościół luterański)  Urodzenia: 1834-1877
Małżeństwa: 1841-1907
Zgony: 1836-1908
3840 1-8 Parafia Ewangelicka Przytocznia  Urodzenia: 1840-1847, 1849-1851
Małżeństwa: 1840-1847, 1849-1851
Zgony: 1838-1847, 1849-1851
3841 1-39 Parafia Ewangelicka Racot  Urodzenia: 1819-1865
Małżeństwa: 1819-1865
Zgony: 1819-1865
3842 1-3 Parafia Ewangelicka Radolin  Urodzenia: 1773-1885
Małżeństwa: 1773-1885
Zgony: 1773-1885
3843 1-2, 5-179 Parafia Ewangelicka Rakoniewice Pozostałe: 1662-1766, 1818-1854, 1859
3844 1-17, 19-24 Parafia Ewangelicka Rawicz  Urodzenia: 1707-1746, 1774-1867
Małżeństwa: 1774-1852
Pozostałe: 1701-1803
3850 3-5 Parafia Ewangelicka Runowo  Urodzenia: 1808-1891
Małżeństwa: 1808-1891
Zgony: 1808-1891
3865 1-7 Parafia Ewangelicka Tabor Wielki Pozostałe: 1761-1876
3869 1-2, 4-6 Parafia Ewangelicka Waszkowo Pozostałe: 1719-1940
3872 1-146, 172 Parafia Ewangelicka Witkowo Pozostałe: 1817-1865
3873 1-110 Parafia Ewangelicka Wolsztyn Pozostałe: 1643-1716, 1719-1790, 1818-1854, 1865
3874 1-58 Parafia Ewangelicka Wronki Pozostałe: 1775-1845, 1848-1858, 1860-1865
3875 1, 3-4, 6-9, 11, 14 Parafia Ewangelicka Zaborowo Pozostałe: 1644-1940
3878 2-29 Parafia Ewangelicka Zduny Pozostałe: 1713-1858
3886 2-21, 23, 25-27, 29-41 Parafia Ewangelicka Prażuchy  Urodzenia: 1826-1845, 1847, 1849-1851, 1853-1865
Małżeństwa: 1826-1845, 1847, 1849-1851, 1853-1865
Zgony: 1826-1845, 1847, 1849-1851, 1853-1865

 

Akta miejskie i cechowe

 

legenda:
– po kliknięciu w nazwę zespołu nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
 kolorem czerwonym zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
– pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury zespół uwagi
636 349, 392 Cechy miasta Poznania Cech stolarzy, tokarzy, szyfterów, organistów i szklarzy
1296 1-3 Cechy miasta Bnin 3 serie
1318 1-32 Cechy miasta Kalisz  
1323 1-22 Cechy miasta Kobylin  
1329 1-41 Cechy miasta Koźmin  
1331 1-77 Cechy miasta Kórnik  
1336  1-263 Cechy miasta Leszno skany w 30 z 31 serii
1337 1-4, 6-13 Cechy miasta Lwówek  
1357 1-40, 41-42 Cechy miasta Pleszew 9 serii
1387 1-33 Cechy miasta Władysławów 4 serie
4058 I_1-I_182 Akta miasta Gniezno  
4328 1-89, 93-240 Akta miasta Kalisz  
4330 1-31 Akta miasta Kobylin  
4331 1-31 Akta miasta Koźmin  
4387 1-60 Akta miasta Pobiedziska skany w 3 z 34 serii

 

Akta majątków ziemskich i rodzin

legenda:
– po kliknięciu w nazwę zespołu nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
 kolorem czerwonym zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
– pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury zespół uwagi
938 Maj. Jaroc.: 5001-5191
149, 3831-3848, 3850-3965, 3967-4004, 4006-4019, 4021-4040, 4042-4068, 4070-4074, 4076-4081, 4083-4086
Majątek Jarocin-Radolińscy skany w serii 12 oraz mapy
954 1-12 Majątek Osieczna – Heudebrand skany w seriach 1 i 2.1
958 74-79 Majątek Rogalin – Raczyńscy  
 5113  1-18 Kościuszkowie (Siechnowieccy, dziedzice dóbr w pow. kobryńskim)  
 5276 1-2 Majątek Arcugowo- Rzewuscy  
5278 1 Majątek Bralin – Bironowie  
5279 1 Majątek Dębno – Adolf Koczorowski  
5280 1-5 Majątek Drobnin – Ponikiewscy  
5282 1 Majątek Gosławice – Kwileccy  
5284 1-6 Majątek Górzno – Lipscy  
5286 1-4 Majątek Gułtowy (pow. średzki) i majątek Retkowo (pow. szubiński) – Ostrowcy  
5287 1 Majątek Jabłonna – Loesch  
5288 1 Majątek Karsy (pow. pleszewski)  
5289 1-5 Majątek Kobylniki – Twardowscy  
5290 1-10 Majątek Koźmin, majątek Radlin – Sapihowie, Klackreuthowie  
5291 1 Majątek Kromolice, Wziąchów – Modlibowski  
5292 1-30 Archiwum Goetzendorf – Grabowskich serie 1-4
5293 1-17 Majątek Ligota – Koenigk  
5294 1-6 Majątek Lipicz – O. Radoński  
5296 1-14 Majątek Międzyrzecz – Dziembowscy  
5297 1 Majątek Nekla – Żółtowscy  
5298 1 Majątek Potulice – Biegańscy  
5299 1 Majątek Pudliszki – Józef Łubieński  
5300 1 Majątek Raduchów  
5301 1-2 Majątek Rokosowo  
5302 1-3 Majątek Stawiszyn – generał Józef Zajączek i spadkobiercy  
5303 1-12 Majątek Szamocin  
5304 1-2 Majątek Tuchorza  
5305 1 Majątek Turkowo  
5306 1-3 Majątek Torzymirki – Bonawentura Maciejowski  
5427 1 Majątek Węgorzewo – Dziembowscy  
5454 1-4 Majątek Królikowo – Rogalińscy  
5615 1 Majątek Koźminek  

 

Pozostałe

 

legenda:
– po kliknięciu w nazwę zespołu nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury zespół uwagi
2 1-45, 59-79 Księgi sądu ziemskiego w Gnieźnie  
4 1-54, 56-80, 102-218 Księgi sądu ziemskiego w Kaliszu  
6 44-76 Księgi sądu ziemskiego w Koninie  
7 159-169 Księgi sądu ziemskiego w Kościanie  
9 1-23, 28, 48-50, 52-59, 62-75, 90-117, 128-181 Księgi sądu ziemskiego w Poznaniu  
13 Gniezno Gr.1-Gniezno Gr.53, Gniezno Gr.123- Gniezno Gr.140, Gniezno Gr.196-Gniezno Gr.224, Gniezno Gr.238, Gniezno Gr.240-Gniezno Gr.253, Gniezno Gr.280-Gniezno Gr.303 Księgi sądu i urzędu grodzkiego w Gnieźnie  
15 Kalisz Gr. 315-334 Księgi sądu i urzędu grodzkiego w Kaliszu  
20 Poznań Gr.1-Poznań Gr.13, Poznań Gr.15-Poznań Gr. 45, Poznań Gr.52-Poznań Gr.83, Poznań Gr. 86-Poznań Gr.90, Poznań Gr.97; Poznań Gr.111-Poznań Gr.118, Poznań Gr.127-Poznań Gr.144, Poznań Gr.166-Poznań Gr.171, Poznań Gr.173-Poznań Gr.180, Poznań Gr.182-Poznań Gr.196, Poznań Gr.198- Poznań Gr.211; Poznań Gr.213-Poznań Gr.260; Poznań Gr.277-Poznań Gr.299, Poznań Gr.301-Poznań Gr.401, Poznań Gr.403-Poznań Gr.584, Poznań Gr. 585-586, Poznań Gr.666-687, Poznań Gr.689-788, Poznań Gr.868-1004, Poznań Gr.1006-1053, Poznań Gr. 1059-1211, Poznań Gr.1213-1253, Poznań Gr.1255-1327, Poznań Gr.1447, Poznań Gr.1449, Poznań Gr.1458-1473, Poznań Gr.1517, Poznań Gr.1576, Poznań Gr.1596, Poznań Gr.1635-1640, Poznań Gr.1706-1743, Poznań Gr.1803 Księgi sądu i urzędu grodzkiego w Poznaniu  
294 502, 506, 513-1223 Prezydium Policji w Poznaniu  
295  1-5, 7-216, 218-225, 227-237, 239-349, 351-381, 383-483, 485-541, 543-667, 669-782, 784-813, 815-1188 Ministerstwo byłej Dzielnicy Pruskiej w Poznaniu skany w 13 z 26 serii
296  1-223, 228-342, 364-485, 681-5908, 5916-5958, 5967-6114, 6117-6156, 6158-6177, 6179-6195 Urząd Wojewódzki Poznański skany w 142 ze 158 serii
299 1-214, 223-238, 240-264, 266-541, 565-577, 663-745, 791-877, 879-881, 883-1161, 1224-1236, 1301-1371, 1419-1421, 1423-1601, 1638-1670, 1737-1813, 1816-1839, 1841-2021, 2029-2409, 2411-2438, 2440-2511, 2578-3295, 3357-3383 Namiestnik Rzeszy w Okręgu Kraju Warty – Poznań skany w 59 z 73 serii
303   Centrala do Spraw Grobów Niemieckich w Polsce – Poznań 7 serii
353 1-384 Wydział Powiatowy w Pleszewie 40 serii
801 1-314 Urząd do Spraw Genealogicznych w Poznaniu skany w 66 z 70 serii
805 1-70, 72-200, 484-489, 491, 495 Kuratorium Okręgu Szkolnego Poznańskiego w Poznaniu 4 serie
881 167-194 Rada Narodowa w Poznaniu skany w 11 z 27 serii
884  1-492, 495-501 Związek Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu 8 serii
887 104-108, 110-123, 133-187, 189-244, 246-320, 322-358, 360-405, 409, 411 Polskie partie polityczne, organizacje, stowarzyszenia i związki skany w 183 z 194 serii
892 1-46, 48-91, 739, 1840
Akta Braci Czeskich  
1009 1-21 Centrala Przesiedleńcza w Poznaniu 2 serie
1159 165, 166 Bractwa Strzeleckie (Kurkowe) miast województwa poznańskiego Kórnik
1415  29-46, 50-54, 97, 232-234, 334-336, 340, 346, 350-358, 361-372, 375-384, 386-423, 425-453, 457-478, 480-507 Zarząd Okręgowy Związku Bojowników o Wolność i Demokrację w Poznaniu skany w 13 ze 112 serii

aktualizacja treści: kwiecień 2020 r.