Szukaj w Archiwach – Konin

Indeks zeskanowanych materiałów z zasobu Archiwum Państwowego w Poznaniu
Oddział w Koninie

 

 

Indeks ksiąg Akt stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickich

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres sygnatur nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury nazwa parafii/zespołu
urodzenia małżeństwa zgony pozostałe
726 1-82 Białków 1808 1808 1808 1808
1810,1841,
1847,1854,
1860,1864,
1870,1880

1808-1840,
1842-1846,
1848-1853,
1855-1859,
1861-1863,
1865-1869,
1871-1879,
1881-1884
727 1-70, 72 Bierzwienna       1808-1810, 1815-1816, 1818-1882, 1884
728 1-44 Błenna       1726-1808, 1820-1826, 1830-1865
729 1-103 Boleszczyn 1809-1818, 1820-1822 1811-1813, 1815-1822 1809-1822 1808-1811; 1823-1884
730 1-74, 94, 106 Borysławice K. 1809-1826     1808, 1811-1884
731 1-3, 5-7, 9-82, 120-137 Brdów 1808-1811, 1813-1820 1808-1811, 1813-1820 1808-1811, 1813-1820 1811-1813, 1821-1865, 1867-1884
732 1-3, 5-41, 43-58 Brodnia       1808-1855
733 1-9 Broniszewo       1876-1884
734 1-86, 102, 104 Brudzew 1808, 1811-1815, 1817 1808-1815, 1817 1808, 1811-1815, 1817 1818-1884
735 1-5, 7-8 Budzisław K. 1826-1878 1828-1885 1810, 1826-1857  
 736 1, 4-5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37-53, 55-56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70-71, 73, 75, 77, 79-80, 83-126, 128-132, 134-139 Chełmno       1808-1912
 737 1-35, 37-42, 44-46, 48-78, 105-112, 114-155, 158-163  Chlewo 1808, 1810-1813, 1815-1825  1808, 1811-1812, 1815-1825 1808-1812, 1815-1825 1808; 1826-1854, 1856-1904, 1907-1912; 1811
738 1-56, 62, 68, 73, 80-84  Chwalborzyce       1808-1855, 1876-1884, 1890, 1896, 1901, 1908-1912
 739 1-39, 103-104, 106-110, 130-131, 134, 136, 138, 140, 143  Ciążeń       1905; 1859-1904, 1906-1912
 740 1-66, 72, 81, 133-136, 140-141, 174  Cienin Kościelny       1808-1827, 1829-1872, 1874, 1876, 1879, 1886, 1895, 1901-1904, 1908-1909, 1911
 741 1-106, 108-110 Dąbie       1806-1912; 1874
742 1-11, 13-79, 82 Dęby Szlacheckie 1809-1810, 1813-1814, 1859-1905 1809-1810, 1812-1814, 1826-1848, 1868-1908 1809-1810, 18182-1814, 1868-1898 1817-1823, 1826-1873; 1811
 743 1-56, 60-107, 109-111 Dobra 1818-1825 1818-1825 1818-1825 1826-1857, 1859-1906, 1908-1910
 744 12-68 Dobrosłowo       1825-1836, 1838-1841, 1843-1848, 1850-1884
745 1-78 Dobrów     1852 1808-1884; 1769-1808
746 1-21, 23-29 Dzierzbice 1892-1898, 1904-1909 1896-1913 1888-1911 1899; 1876-1879, 1881-1896, 1899-1909
747 1-71 Giewartów 1808-1811, 1852 1808-1811 1808-1811 1820-1822, 1825, 1827-1851, 1853-1859, 1861-1870, 1872-1887, 1889-1890
 748 1-73, 76-102 Głuchów 1795-1819, 1826-1848 1808-1819, 1826-1866 1808-1819, 1826-1856 1820-1884
 749 1-40, 42-59, 60-78, 80, 82, 86, 88-89, 91-93 Golina       1816, 1821, 1826-1865, 1867-1893, 1895, 1987-1903, 1905-1911, 1913
 750 1-3, 5-71, 72-96, 99-102 Gosławice 1810-1811 1810-1811 1810-1811 1817-1822, 1824-1870, 1872-1913; 1871
 751 1-66, 71-98, 99-127 Goszczanów 1809-1825 1809-1811, 1820-1894 1727-1811, 1820-1859 1809-1913
 752 1-72 Grabienice 1814 1814 1814 1808, 1815-1820, 1822-1869, 1871-1872, 1874-1883; 1873, 1884
753 1-20, 26-29 Grochowy       1890-1913
 754 1-78, 104 Grodziec 1809, 1890-1913 1809, 1864-1902 1809 1810-1855, 1859-1862, 1864, 1866-1873, 1875-1878, 1880-1885, 1888-1890
755 1-57 Grodzisko 1815-1817, 1820-1822 1815-1817, 1820-1822 1815-1817, 1820-1822 1823-1855, 1876-1884
 756 1-52, 54-64, 81 Grzegorzew       1810-1811, 1813-1814, 1816-1819, 1821-1857, 1861-1865, 1867-1868, 1872-1880, 1882, 1884
757 1-2, 4-39, 108-114, 116, 118, 120, 139, 142, 144, 146, 148 Grzymiszew       1860-1880, 1883-1908, 1910-1913; 1881-1882
 758 1-32, 35-36, 38, 40-41, 43, 45, 47, 49, 51-68, 70-75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89-97, 101 Izbica Kujawska 1808-1811, 1813-1814, 1816-1820, 1844-1846, 1848-1849 1810-1820, 1826-1839 1808-1820, 1826-1848 1769-1798, 1819-1844; 1847; 1710-1769, 1821-1843, 1850-1865
 759 2-74  Janiszew 1808-1809 1808-1809 1808-1809 1809-1813, 1815-1829, 1831-1855, 1858-1859, 1861-1884
 760 1-18, 20-22, 24-25, 26-61, 67-75, 77-82  Jeziorsko       1808-1820, 1822-1823, 1825-1874
761 1-53, 58-83  Kalinowa 1808-1812   1808-1811 1812-1884
762 2-60, 79 Kawnice       1811-1812, 1821, 1824-1839, 1841-1847, 1849-1876, 1878-1884
763 1-83, 93-99, 114-117, 119, 135-136, 159, 161, 163 Kazimierz B. 1808-1812, 1816-1817, 1820-1821, 1825 1808-1812, 1819-1822, 1825 1808-1812, 1820-1822, 1824-1825 1816-1818, 1826-1827, 1829-1836, 1839, 1841-1860, 1862-1878, 1880-1884; 1895-1911
764 3-10, 12-13, 15-29 Kleczew 1822-1824, 1844-1901 1822-1823, 1837-1851, 1853-1901 1818, 1822-1823, 1832-1905  
 765 1-22, 24-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65-66, 68, 70-72, 74, 76-77, 79, 81, 83-84, 86-87, 92-93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 112, 114-118, 120, 122-123, 125-126, 128-142, 150-151, 181-191 Kłodawa 1837-1840,   1836, 1855-1869 1863; 1809-1813, 1815-1835, 1837-1862, 1864-1913; 1836
 766 1-74, 102-114, 110-119, 120-121, 122, 132-133, 137 Koło 1811-1825, 1889-1894, 1899-1904, 1904-1909, 1810-1824, 1899-1921 1811-1825, 1890-1908 1826-1836, 1838-1839, 1841-1870
767 1-50, 53-114 Konin       1800-1809, 1814-1816, 1819-1820, 1822-1878, 1880-1902, 1903-1912
768 1-69 Koszuty       1808-1875
769 2-76, 77-92, 94-103 Kościelec     1833-1852 1810-1910
770 1-64, 65-86, 88-91 Kowale Pańskie 1808-1812, 1815-1817, 1820-1821 1808-1812, 1815-1821 1808-1812, 1815-1817, 1820-1821 1822-1825, 1843-1910
771 1-54, 55-79, 94, 107-111 Kowalewo-Opactwo

 

1808-1809 1808-1809 1808-1809 1809-1819, 1821-1869, 1874-1879; 1870- 1890; 1910-1914
 772 1-86, 87-96, 101-102, 104-105, 107-111
Kramsk 1812, 1890-1892, 1894-99 1812 1812, 1826-1830, 1895-1903 1808-1810, 1814, 1816-1822, 1824-1837, 1839-1840, 1843-1854, 1856-1862, 1865-1869, 1871-1874, 1876-1884;1186-1891; 1893-1897; 1899-1914 1770-1808

 

 773 1-61, 76-77 Królików  1888-1912 1885-1907 1878-1910 1822, 1824-1829, 1831-1832, 1834-1849, 1851, 1853, 1855-1862, 1865-1867, 1869-1882, 1884-1887

 

 

 774 1-2, 4-6, 8-41, 43-76, 78, 84-86 Krzymów       1810-1813, 1867; 1808-1809, 1820-1822, 1824, 1826-1830, 1832-1833, 1835-1838, 1840-1846, 1848-1852, 1854, 1856-1859, 1861-1862, 1864, 1866, 1869-1873, 1875-1881, 1883-1911

 

 775 1-27, 31-35 Kuchary Kościelne 1822, 1834-1843, 1845-1888      1890-1914
 776 1, 3-5, 7-9, 11-13, 15-20, 22-24, 26-28, 30-32, 34-36, 38-40, 42-44, 46-48, 51-52, 54-56, 58-60, 62-64, 66-68, 70-143, 147-148, 161, 163, 166-168, 176, 193-194, 198, 201, 204, 207, 209, 211
Lądek 1808-1825 1808-1825 1808-1825 1826-1912, 1914
777 1-94, 101-105
Licheń     1812-1813 1811-1813; 1815-1818, 1822, 1825-1873, 1875-1887, 1889-1898, 1901, 1905-1914, 1823-1824; 1874, 1899, 1900, 1902-1904

 

 778 1-28, 30-55, 57-60, 65-68
Lisiec Wielki       1851-1854, 1856-1904; 1906-1907, 1909-1913; 1855; 1852,
779 1-20, 22, 24, 26-41, 43-114, 116, 118, 120-121, 123, 126
Lubotyń 1817-1819, 1845-1851 1818-1819 1817-1819 1833; 1810-1817, 1819-1833, 1836-1865, 1867-1884, 1870-1914; 1890-1892, 1901,
780 1-110 Lubstów 1808, 1837-1847 1808 1808 1809-1914
 781 2-73 Lubstówek 1852-1862     1817-1818, 1827-1835, 1837-1889; 1819-1820, 1822-1826
 782 5-116 Malanów 1809-1825 1809-1825 1809-1825 1808; 1826-1884; 1808
783 1-75 Mąkolno       1808-1813, 1815-1884
 784 1-9 Mąkoszyn       1876-1884
785 3-66 Miłkowice       1808-1874
 786 1-2, 4-9, 11-13, 16, 18-77 Młodojewo 1808-1811 1808-1811 1808-1811 1811-1812; 1818, 1820-1879; 1811-1812
 787 1-52 Modzerowo       1810-1812, 1819, 1825-1857, 1860-1872
 788 1-61, 74-96, 98-105, 107-109 Morzysław 1809, 1817-1818, 1822 1809, 1817-1818, 1822 1809, 1817-1818, 1822 1815-1816, 1819-1821, 1823-1865, 1879-1912; 1813
 789 2-58, 71-75, 94  Myślibórz 1809-1813 1809-1813 1809-1813 1813-1817, 1819-1821, 1823, 1827-1859, 1861-1865, 1878-1882, 1884
 790 7-45 Niemysłów       1817-1855
 792 1-49, 51-57, 59-70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86-92, 94-95, 97, 99-100, 102-111, 124-130, 149 Osiek Wielki 1808-1816, 1819-1825 1808-1817, 1819-1823 1808-1817, 1819-1823 1815-1816, 1818, 1826-1865, 1878-1884; 1824-1825
793 1-5, 7-40, 42-47, 49-54, 67-73 Ostrowąż 1808 1808 1808 1818, 1851; 1818, 1820-1852, 1854-1859, 1860-1865, 1878-1884
 794 1-21, 24-27 Ostrowite 1809-1811 1809-1811 1809-1811 1808-1809, 1815-1817, 1819-1829, 1880-1883
795 1, 3-39 Pęczniew       1817-1855
796 3-9 Przedecz       1878-1884
 797 1-5568-74 Psary 1808-1865, 1878-18841819-1820 1808-1865, 1878-1884  1808-1865, 1878-1884  
 798 1-59, 72-76, 89-95 Pyzdry 1817-1865, 1878-1884, 1819-1867   1817-1865, 1878-1884, 1819-1825, 1821-1822,  1808-1825, 1817-1865, 1878-1884  
 800 3-9 Rdutów       1878-1882, 1884; 1883
801 2-5, 7-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20-21, 23-32, 34-80, 90-99 Rusocice 1808, 1810-1816 1808, 1810-1816  1808, 1810-1816 1810-1811; 1821-1824, 1826-1865, 1875-1884
802 1-18 Rychwał    1836-1874   1820, 1834-1835, 1837-1840, 1847, 1855-1856, 1860-1861, 1868, 1874, 1881-1883
803 80-84 Rzgów       1878-1880, 1882-1883
804 3-9 Sadlno       1878-1884
805 24-30 Szamarzewo       1878-1884
807 77-85 Skęczniew       1876-1884
808 82-89 Skulsk       1871, 1874-1876, 1878-1881
809 52-53 Sławsk       1878-1879
810 63-66 Słupca       1876-1879
812 66-72 Sompolno       1878-1884
813 1-9 Spicimierz       1876-1884
814 33-64, 75-81 Stare Miasto    1846-1866 1852-1878 1835-1851, 1853-1880, 1882-1884
815 5-11 Ślesin       1878-1884
 816 45-53 Świnice Warckie       1877-1884
 817 1-25, 37-44 Tokary       1841-1865, 1877, 1879-1884; 1877
818 2-3 Trąbczyn     1826-1848  
 819 20-27 Tuliszków       1877-1880, 1883-1884; 1881-1882
 820 106-113 Turek       1877-1884
821 69-75 Umień       1878-1884
822  13-51, 53-70, 74-80, 83-87, 93-101, 119 Uniejów 1812-1824 1812-1825 1812-1825 1821-1839, 1843-1848, 1851-1855, 1876-1884; 1843
 823  1-3, 5-48, 51-59 Wartkowice       1808-1855, 1857-1864; 1856
 824 1-64, 77-83 Wąsosze 1818-1825 1818-1825 1818-1825 1826-1865, 1878-1884
 825 1-48 Wielenin       1817-1855, 1876-1884
 826 1-37, 42-50 Wilamów       1819-1855, 1876-1884
 827 1-5, 7-65, 75-83 Wilczyn 1808-1810, 1818, 1820-1825  1809-1810, 1818-1824 1808-1811, 1819-1825 1826-1865, 1876-1884
 828 1-65, 67-85, 98-104 Wrząca Wielka 1808-1820 1808-1819 1808-1819 1821-1860, 1862-1865, 1878-1884
 829  1-64, 74-83 Wyszyna   1809-1814   1808, 1815-1865, 1875-1884; 1809-1814
 830 1-66, 104 Zagórów 1808-1809, 1812-1815, 1818, 1822-1823 1808-1813, 1815 1808-1809, 1812-1815, 1818-1819 1808-1809; 1819-1821, 1824-1825; 1826-1865; 1819-1821, 1824-1825
831 1-6 Złotków  1820-1879 1826-1840 1826-1857  

 

Indeks ksiąg Akta stanu cywilnego pozostałych związków wyznaniowych

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres dat nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany
– kolejno (w kolejności alfabetycznej): parafie Ewangelicko-Augsburskie, parafia Ewangelicko-Reformowana, parafia Prawosławna, Okręgi Bóżnicze

nr zespołu sygnatury nazwa parafii/zespołu
urodzenia małżeństwa zgony pozostałe
851 87-105 Parafia Ewangelicko-Augsburska Babiak       1866-1884
852 2-68 Parafia Ewangelicko-Augsburska Dąbie   1856-1863 1809-1829 1826-1884
1850
853 1-19, 21-29, 32-36 Parafia Ewangelicko-Augsburska Grodziec       1827, 1831-1833, 1837-1838, 1843, 1850, 1852-1857, 1862, 1864-1867, 1869-1877, 1880-1884
854 1-15, 28-32 Parafia Ewangelicko-Augsburska Koło 1864-1877 1843-1884 1871-1884 1843-1858
855 1-18, 23-36, 38-40 Parafia Ewangelicko-Augsburska Konin       1827-1907
856 1-22 Parafia Ewangelicko-Augsburska Konin Filiału Maślaki 1827, 1843-1851   1827, 1843-1851 1827
1843
1844-1859
857 3-8 Parafia Ewangelicko-Augsburska Przedecz       1878-1885
858 82-88 Parafia Ewangelicko-Augsburska Sompolno       1878-1884
859 50-57 Parafia Ewangelicko-Augsburska Turek       1877-1884
861 1-23, 30 Parafia Ewangelicko-Augsburska Władysławów 1795-1807, 1835-1879 1795-1873 1794-1870 1776-1794
862 1-9, 37, 42-43 Parafia Ewangelicko-Augsburska Zagórów 1843-1864, 1876-1883 1843-1859 1843-1876  
863 1-5, 7-12,19-29, 31, 104-105 Parafia Ewangelicko-Reformowana Żychlin 1795-1865, 1870-1879, 1817-1827, 1829, 1885 1795-1825, 1837-1860, 1817-1827, 1829,  1795-1825
1826-1877, 1817-1827, 1829, 1885
 
864 3-4 Parafia Prawosławna Konin       1912
1142 1-5 Cerkiew prawosławna 13 Kargopolskiego Pułku Dragonów (w Koninie)

 

      1888-1895
834 1-27, 29-75, 77-86, 88-89 Okręg Bóżniczy Dąbie

 

      1826-1911
835 1-33, 35-39 Okręg Bóżniczy Golina       1826-1830, 1832-1836, 1838, 1840-1846, 1848-1862, 1866-1870
836 1-49 Okręg Bóżniczy Izbica Kujawska       1810-1811, 1817, 1819-1821, 1826-1858, 1860-1865
837 4-11, 13, 15-18, 20-23, 25, 27, 29, 31, 33-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 53, 55, 57, 59, 65, 78, 80, 82-89, 91-95, 97-111 Okręg Bóżniczy Kleczew 1821, 1893, 1895 1821 1821 1829
1817, 1820, 1826-1827, 1830-1855, 1858, 1866-1877, 1879-1881, 1886-1887, 1891-1892, 1896-1900, 1902
1889
1904-1905
838 1-15, 17, 19, 21-22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44-45, 47, 49, 51, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76-77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91-92, 94-109, 130-136, 138, 140-143

 

Okręg Bóżniczy Kłodawa     1855 1826-1858, 1866, 1868-1881, 1883-1912
839 1-21, 23-30, 53-73, 75-90, 92-93, 95-99, 101-104, 106-107, 109-116, 122-125, 138-142 Okręg Bóżniczy Koło 1826-1828, 1870-1871, 1875-1881 1826-1828, 1876-1882 1825-1828, 1866, 1869, 1873-1882 1829-1842, 1844-1868, 1872-1902, 1906-1910
1869
1870-1871
1903-1905
840 1-49, 63-75 Okręg Bóżniczy Konin       1815, 1826-1848, 1850-1853, 1855-1856, 1858-1860, 1862-1863, 1865-1866, 1869-1871, 1873-1874, 1878-1884, 1900-1912
841 1-30, 48-52, 65-89, 90, 91-99 Okręg Bóżniczy Pyzdry 1826-1837, 1828-1834, 1838-1865, 1878-1911 1826-1837,  1830-18321838-1865, 1878-1911  1826-18371838-1865, 1878-1911  
842 1-30

 

Okręg Bóżniczy Rychwał       1826-1855
844 7-10, 17-18, 20-33, 35-36, 38, 40, 42, 44, 46, 48-51

 

Okręg Bóżniczy Słupca       1876-1879, 1885-1886, 1887-1911
845 49-70, 72, 74-76, 78-80, 82-85 Okręg Bóżniczy Sompolno       1878-1910
846 29-37 Okręg Bóżniczy Ślesin       1859-1867
847 1 Okręg Bóżniczy Turek       1837
848 1-25 Okręg Bóżniczy Wilczyn       1827-1828, 1831-1844, 1849-1856, 1858
849 1-35, 55-56, 63-75, 76-85, 92, 94, 96, 98, 100, 102-104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118 Okręg Bóżniczy Zagórów       1872-1882, 1886-1887
1826-1853, 1855-1865, 1885, 1888-1895, 1897-1904, 1906-1909, 1911

 

 

 

Pozostałe

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres sygnatur nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

 

nr zespołu sygnatury nazwa zespołu zeskanowane materiały
382 15-18 Akta miasta Uniejów Księgi [protokołów posiedzeń] Miejskiej Rady Narodowej w Uniejowie (1946-1950) i Zarządu Miejskiego w Uniejowie (1946-1950)

 

aktualizacja treści: lipiec 2017 r.