Szukaj w Archiwach – Poznań

Indeks ksiąg Urzędów Stanu Cywilnego

legenda:
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury dotyczy? urodzenia małżeństwa zgony pozostałe
1827 1-33 Biedrusko 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1828 1-33 Bnin 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1829 1-8, 10-33 Bolewice 1874-1884 1874-1884 1874-1875, 1877-1884
1830 1-33 Boruja Kościelna 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1831 1-33 Borzykowo 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1832 1-33 Bronisław 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1833 1-33 Buk (obwód miejski) 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1834 1-9 Buk (ob. wiejski) 1874-1876 1874-1876 1874-1876
1835 1, 3-33 Bukowiec 1874-1884 1875-1884 1874-1884
1836 1-8, 10-33 Cerekwica 1874-1884 1874-1884 1874-1875, 1877-1884
1837 1-9, 10-78, 82-87, 115-123 Chrzypsko Wielkie 1874-1909 1874-1909 1874-1909
1838 1-21 Cichagóra 1878-1884 1878-1884 1878-1884
1842 1-33 Czempiń
(obwód miejski)
1874-1884 1874-1884 1874-1884
1843 1-9 Czempiń (ob. wiejski) 1874-1876 1874-1876 1874-1876
1844 1-33 Czerniejewo 1874-1884 1874-1884 1874-1884
5620 1-3, 16-30 Dakowy Mokre 1906-1913 1906-1913 1906-1913
1845 1-33 Dalewo 1874-1884 1874-1884 1874-1884
 1846  1-33  Dąbrówka 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1847 1-18 Dębogóra 1874-1879 1874-1879 1874-1879
1848 1-33 Długa Goślina 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1849 1-33 Dolsk 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1850 1-33 Duszniki 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1852  1-24 Głuchowo  1877-1884 1877-1884 1877-1884
1853 1-36 Gniezno
(obwód miejski)
1874-1884 1874-1878, 1880-1884 1874-1884 1874-1876
1854 1-19, 21-43 Gniezno (ob. wiejski I) 1874-1884  1874-1884 1874-1884 1874-1877
1855 1-12 Gniezno (ob. wiejski II) 1874-1877 1874-1877 1874-1877
1856  1-24 Gorzyczki 1877- 1884 1877-1884 1877-1884
1857  1-79, 159-199, 202, 204-211, 221-234 Grodzisk
(obwód miejski)
1874-1905 1874-1905 1874-1905 1874-1905; 1874-1905
1858 1-12 Grodzisk (ob. wiejski) 1874-1876 1874-1876 1874-1876
1859 1-56, 101, 103, 116-117 Gruszczyn 1876-1895 1876-1895 1877-1895 1876-1895
1860 1-15 Grzymisław 1874-1878 1874-1878 1874-1878
1861 1-78… Jankowice 1874-1905 1874-1905 1874-1905 1874-1886
4774 1-24, 34-37, 43-45, 55-57, 60-65, 69-71, 88-90, 104-106, 110 Jaroszewo 1892-1911 1892-1911 1892-1911 1892-1911
1862 1-71, 100-102, 129-135, 144-146 Jastrzębsko Stare 1876-1905 1876-1905 1874-1903, 1905
1863 1-72, 118-124, 157-159, 163-165, 169-172, 179-180 Jerzykowo 1874-1905 1874-1906 1874-1905 1874-1905
1864 1-75, 151-153, 157-160, 164-166, 176-181, 188-190 Kamieniec 1874-1907 1874-1907 1874-1907 1874-1897
5409 4-8, 18-20, 30-41 Kaźmierz 1904-1913 1904-1913 1904-1913
1865 1-69, 142-144, 148-150, 160-166, 173-175 Kąkolewo 1876-1907 1876-1907 1876-1907 1876-1907
1866 1-33 Kiszkowo 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1867 1-78, 157-161, 171-178, 188-193 Kleszczewo 1874-1907 1874-1907 1874-1907 1955-1957, 1959; 1874-1901
1868 1-36, 73-75 Kluczewo 1874-1885 1874-1885 1874-1885 1874-1877
1869 1-72, 152-160, 166-171, 175-180, 187-189, 193-202 Kłecko
(obwód miejski)
1874-1908 1874-1908 1874-1908 1874-1907
1870 1-73, 155-166, 173-178, 182-187, 194-196, 200-208 Kłecko (ob. wiejski) 1874-1908 1874-1908 1874-1908 1874-1899
1871 1-33 Knyszyn 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1872 1-72, 152-155, 157-161, 168-173, 177-182, 189-192, 196-202 Komorowo 1874-1908 1874-1907 1874-1907 1874-1904
1873 1-78, 161-163, 167-169, 173-176, 186-188, 192-194 Konarzewo 1874-1908 1874-1908 1874-1908 1874-1885
1874 1-75, 151-153, 157-160, 164-166, 176-184, 191-193 Konojad 1874-1907 1874-1907 1874-1907 1874-1905
1875 1-75, 153-161, 171-182, 192-200 Kostrzyn 1874-1908 1874-1908 1874-1908
1876 1-82, 166-168, 172-177, 184-189, 193-195, 199-202, 209-211 Kórnik 1874-1908 1874-1908 1874-1908 1874-1892
1877 1-78, 157-161, 171-176, 186-191 Krerowo 1874-1907 1874-1907 1874-1907 1955, 1958; 1874-1899
4851 1-9, 25-27, 40-42, 52-54, 64, 70-73 Krzyżanowo 1897-1914 1897-1914 1897-1914 1912; 1897-1910
1879 1-81, 166-172, 176-178, 185-192, 196-198, 202-204, 211-216 Książ 1874-1908 1874-1908 1874-1908 1874-1900
1880 1-78, 160-162, 168-170, 178-180, 187-189, 193-195 Książno 1874-1908 1874-1908 1874-1908
1881 1-69, 101, 103-104, 106-107, 111-113, 117-136 Kurnatowice 1877-1908 1877-1908 1877-1908
1882 1-32, 34-35, 37-38, 40-41, 43-44, 46-47, 49-50, 42-53, 55-56, 58-59, 61-62, 64-65, 67-68, 70-71, 73-74, 135-137, 153-154, 166-167, 172-173, 175-176, 183-184, 189-190, 192-193, 203, 209 Kuszewo 1875-1909 1875-1909 1875-1884 1874-1897
1883 1-75, 154-156, 160-168, 178-187, 194-202 Kuślin 1874-1908 1874-1908 1874-1908 1875-1905
1885 1-78, 97-100, 103, 105, 108, 111, 114-116, 119-125 Kuźnica Zbąska 1874-1908 1874-1908 1874-1908
1886 1-49, 51-52, 54-55, 57-64, 66-70, 92, 94, 97-100, 102-103, 105-110, 119-121, 124-132, 134-135, 137, 141-142, 144-145, 147 Lubosz 1874-1909 1874, 1876-1919 1874, 1876-1909 1890-1907
1887 1-83, 165-173, 183-201, 217-222 Lwówek
(obwód miejski)
1874-1910 1874-1910 1874-1910 1874-1888, 1893-1905
1888 1-10 Lwówek (ob. wiejski) 1874-1876 1874-1876 1874-1876
1889 1-75, 135-138, 154-156, 166-168, 171-176, 184-186, 190-201 Łopienno 1875-1909 1875-1909 1875-1909 1874-1889
1890 1-78, 158-167, 176-178, 182-184, 191-196, 201-202, 204-206, 208-211 Malczewo 1874-1910 1874-1910 1874-1909 1874-1890
1891 1-78, 121-123, 166-168, 178-180, 184-186, 196-199, 203-205 Maniewo 1874-1910 1874-1910 1874-1910
1892 1-15 Mchy 1874-1878 1874-1878 1874-1878
1893 1-75, 151-153, 157-159, 169-174, 184-188, 201-217 Michałowo 1874-1910 1874-1910 1874-1910 1885, 1898-1903, 1906, 1908; 1874-1907
1894 1-75, 154-156, 161-164, 168-170, 174-176, 180-185, 191-196, 200-212 Mielżyn 1874-1910 1874-1910 1874-1910 1874-1907
1895 1-75, 136-138, 153-155, 166-168, 171-179, 186-188, 192-197, 205-207, 211-213, 217-219 Mieścisko 1875-1910 1875-1910 1875-1910 1874-1903
1896 1-69, 142-144, 157-162, 166-168, 172, 182-183, 190-192 Międzychód 1876-1910 1876-1910 1876-1910
1897 1-78, 157, 161-164, 171-173, 180-182, 189-191, 204-206 Mikuszewo 1874-1910 1874-1910 1874-1910 1875-1887
1898 1-81, 163, 167-169, 176-178, 185-187, 194-196, 203-205, 209-211 Miłosław
(obwód miejski)
1874-1910 1874-1910 1874-1910
1899 1-33 Miłosław
(ob. wiejski)
1874-1884 1874-1884 1874-1884
1900 1-105 Miłostowo 1874, 1876-1905, 1909 1875-1909 1874-1909 1874-1906, 1909
1901 76 Młodasko 1874-1910 1874-1910 1874-1910 1874-1880
4772 1-9, 21-23, 27, 31-35, 37, 40-46 Modliszewko 1891-1911 1893-1902; 1891-1910 1891-1911
1902 1-33 Modrze 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1903 1-7, 13-33 Morasko 1874-1876, 1878-1884 1874-1875, 1878-1884 1874-1875, 1878-1884
1904 13-33 Mosina 1878-1884 1878-1884 1878-1884
1905 4-33 Murowana Goślina
(obwód miejski)
1875-1884 1875-1884 1875-1884
1906 4-12 Murowana Goślina
(ob. wiejski)
1875-1877 1875-1877 1875-1877
1907 7-27 Myślątkowo 1878-1884 1878-1884 1878-1884
1908 10-33 Nekla 1877-1884 1877-1884 1877-1884
1909 13-33 Niemierzyce 1878-1884 1878-1884 1878-1884
1910 13-33 Niepruszewo 1878-1884 1878-1884 1878-1884
1911 7-9 Nochowo 1878 1878 1878
1912 10-33 Nowe Miasto n.Wartą 1877-1884 1877-1884 1877-1884
1913 13-77, 113-118, 138-146, 150-170 Nowy Tomyśl
(obwód miejski)
1878-1910 1878-1910 1878-1910
4771 1-24, 49-51, 64-66, 70-73, 83-87, 94-99, 103-105, 109-111, 114-116 Objezierze 1893-1914 1893-1914 1893-1914
1915 13-80, 130-132, 171-176, 188-192, 203-205, 208-209, 212-214 Obłaczkowo 1878-1911 1878-1911 1878-1911 1874-1891
1916 13-114 Oborniki 1878-1911 1878-1911 1878-1911
1917 13-77, 40-41, 153-157, 167-169, 173-175, 182-184, 191-192, 203-210, 212-213 Obrzycko 1878-1911 1878-1911 1878-1911 1874-1892
1918 13-69, 71-72, 74-75, 151-153, 157-159, 163-168, 178-186, 192-198, 214-227 Opalenica 1878-1896, 1899-1911 1878-1911 1878-1911 1874-1909
5618 1-27 Orchowo 1906-1914 1906-1914 1906-1914
1919 13-78, 166-171, 178-180, 190-192, 196-200, 219-220 Ostroróg 1878-1911 1878-1911 1878-1911 1878, 1883, 1889-1890, 1894, 1898-1900, 1902-1903, 1906-1907, 1909-1915; 1874-1892
1920 13-75, 124-132, 169-171, 178-180, 185-187, 199, 206-211 Otorowo 1878-1911 1878-1911 1878-1911 1877-1892
1921 1-66, 96-107, 148-153, 157-159, 169-171, 181-189 Owińska 1874-1911 1874-1911 1874-1911
1922 13-33 Piątkowo 1878-1884 1878-1884 1878-1884
1923 13-86, 176-181, 185-190, 197-202, 206-208, 215-238, 245-255 Pniewy
(obwód miejski)
1878-1911 1878-1911 1878-1911 1892-1894, 1896-1897, 1899-1909; 1874-1908
1925 13-116 Pobiedziska
(obwód miejski)
1878-1909  1878-1909 1878-1909 1874-1891, 1900-1903
2029 13-36 Pobiedziska
(ob. wiejski)
1878-1885 1878-1885 1878-1885
2026 13-33, 34-80, 123-125, 165-167, 180-182, 186-189, 197-200, 207-213, 217-219, 222-224, 230-232 Popówko 1878-1914  1878-1914 1878-1914 1874-1892
2027 2-67, 148-163, 178-195, 199-212 Powidz
(obwód miejski)
1875-1911 1874 -1910 1874-1911 1874-1899
2028 2-6 Powidz
(ob. wiejski)
1875 1874-1875 1874-1875
1926 …, 147-376, 557-578, 700-740, 787-807, 872-884 Poznań
(obwód miejski)
1878-1901 1878, 1880-1900 1878-1900 1885-1901
1927 14-18, 20-23, 25-28, 30-33, 35-39, 41-44, 46-49 Poznań
(I obwód wiejski)
1878-1884 1878-1884 1878-1884
1929 2, 4-24 Poznań – Górczyn 1878-1884 1877-1884 1878-1884
1931 13-21, 23-25 Poznań – Kobylepole 1878-1881 1878-1881 1878-1881
1932 13-34 Poznań – Piotrowo (Głuszyna) 1878-1884 1878-1884 1878-1884
1933 1-3 Przybychowo 1874 1874 1874
1934 1-13 Przysieka 1874-1877 1874-1877 1874-1877 1874-1877
1935 13-78, 160-167, 177-182, 189-191, 207-210 Rakoniewice
(obwód miejski)
1878-1910 1878-1910 1878-1910 1874-1902
1936 19 Rakoniewice
(ob. wiejski)
1874-1876
1937 8-69, 142-150, 157-159, 166-174, 181-183, 196-198, 205-207 Rejowiec 1879-1912 1878-1912 1878-1912
1938 13-27, 29-79, 158-161, 168-173, 183-185, 193-194, 196-197, 199-201 Rostarzewo 1878-1911 1878-1910 1878-1910 1874-1892
1940 19 Rusocin 1874-1876
1941 10-78, 145-147, 151-153, 175-177, 184-186, 199-207 Sady 1877-1911 1877-1911 1877-1911
1942 4-72, 149-151, 158-163, 181, 184, 186-193 Sapowice 1878-1912 1878-1910, 1912 1878-1911 1877-1912
5619 1, 3-4, 6-7, 9-10, 12-13, 15, 17-19, 21-25 Sątopy 1907-1914 1907-1914 1907-1914
1944 7-71, 141-143, 150-153, 163-169, 176-190, 200-203, 210-214 Separowo 1878-1911 1878-1911 1878-1911 1900-1907, 1909-1911; 1881-1893
1945 1-79, 161-169, 173-175, 182-187, 194-199, 203-205, 208-210, 214-216, 223-228 Sieraków
(obwód miejski)
1874-1912 1874-1912 1874-1912 1886-1895
1946 1-15 Sieraków
(ob. wiejski)
1874-1878 1874, 1876-1848 1874-1878 1874-1878
1947 7-74, 160-161, 168-170, 175-176, 178-179, 181-182, 184-185, 187-189, 191-192 Sierosław 1876, 1878-1899, 1902-1912 1876, 1878-1899, 1902-1912 1876, 1878-1899, 1902-1912
1948 13-75, 154-163, 170-172, 179-187, 194-196, 203, 210-211, 218-219, 222 Skoki 1878-1912 1878-1912 1878-1912 1874-1887
4924 1-3 Skoki
(ob. wiejski)
1874 1874 1874
1950 13-36 Stary Tomyśl 1878-1885 1878-1885 1878-1885
1951  13-81, 134-136, 143-149, 174-189 Stęszew
(obwód miejski)
 1878-1912 1878-1912 1878-1912 1874-1909
1953 15-79, 121-123, 167-169, 179-181, 185-188, 197-201, 206-211, 214-216 Stobnica  1879-1912  1879-1912 1878-1912 1874-1892
1954 13-75, 154-156, 160-164, 174-179, 187-192, 199-201, 211-219 Strzałkowo 1878-1912 1878-1912 1878-1912 1874-1888
1955 1-37, 39-73, 91, 98-101, 137-144, 168-176, 186-194, 205-210, 217-222 Swarzędz
(obwód miejski)
1874-1912 1875-1912 1875-1912 1874-1902
1956 1-35, 57, 70, 72 Swarzędz
(ob. wiejski)
1876-1878, 1880-1887 1876-1887 1876-1887 1876-1887
1957 13-76, 120-126, 162-164, 171-176, 183-188, 195-205, 212-215, 222-224, 228-230, 234-236 Szamotuły
(obwód miejski)
 1878-1912  1878-1912 1878-1912 1874-1907
1958 13-75, 120-130, 167-170, 177-182, 189-194, 201-203 Szamotuły
(ob. wiejski)
 1878-1907 1878- 1907 1878-1907  1874-1890
3233 1-24, 46-57, 81-89, 98-106, 110-112, 125-127, 131-139 Szczytniki Duchowne 1888-1914 1888-1914 1888-1897, 1899-1914
1960 13-75, 124-127, 164-168, 178-182, 187, 190, 192-193, 195, 197, 199-209 Szlachcin 1878-1912 1878-1912 1878-1912 1874-1904
1961 1, 3, 10-97 Szydłowiec 1875, 1878-1906 1878-1906 1875, 1878-1906 1875-1905
1962 13-75, 154-156, 160-176, 183-186, 196-198, 211-222 Śliwno 1878-1913 1878-1910 1878-1913 1874-1903
1963 13-94, 154-159, 200-205, 213-216, 220-222, 224-226, 235-243, 247-252, 259-261, 265-270, 274-290 Śrem
(obwód miejski)
1878-1913 1878-1913 1878-1913 1906-1913; 1874-1912
1964 10 Śrem
(ob. wiejski)
1874-1878
1965 10-119 Środa
(obwód miejski)
1877-1910 1877-1910 1877-1910 1891-1909
1966 8-9 Środa
(ob. wiejski)
1876 1876
4773 1-18, 45-53, 61-66, 70-75, 81-83, 88-90, 103-105 Świniary 1892-1906, 1909-1911 1892-1911 1892-1911
1969 13-35 Trzcielin 1878-1884 1878-1884 1878-1884 1874-1884
1970 13-18, 37 Tworzymierki 1878-1879 1878-1879 1874-1879
1973 Wielichowo
(obwód miejski)
1878-1913 1878-1913 1878-1886, 1890, 1892, 1894, 1896, 1898, 1900, 1904, 1908, 1911, 1913 1874-1885
1974 13-36, 73-75 Wielichowo
(ob. wiejski)
1878-1885 1878-1885 1878-1885 1874-1885
1975 13-72, 148-156, 165-167, 177-180, 187-189, 193-195, 199-201, 211-213, 217-219 Wierzeja 1878-1913 1878-1913 1878-1913 1874-1900
1976 1-33 Wierzenica 1874-1884 1874-1884 1874-1884
1977 1-66, 95-106, 148-153, 157-159, 164-166, 181-189 Wierzonka 1874-1911 1874-1911 1874-1911
1978 1-78, 160-162, 172-177, 184-186, 202-204, 208-213 Wioska 1874-1913 1874-1913 1874-1913
1979 1-79, 128-133, 170-172, 176-178, 182-187, 194-196, 199-205, 213-215, 219-221, 225-227, 231-233, 237-239 Wiry 1874-1913 1874-1913 1874-1913 1874-1907
1980 13-27, 29-75, 153-155, 160-163, 167-169, 172-174, 178-183, 191-193, 196-198, 215-223 Witkowo
(obwód miejski)
1878-1913 1878-1913 1878-1913 1874-1900
1981 1-9, 11-77, 155-157, 162-165, 169-171, 175-177, 181-186, 192-200, 211-212, 219-227, 233-241
Witkowo
(ob. wiejski)
1878-1913 1878-1913 1878-1913 1877-1902
1982 13-75, 154-156, 160-162, 172-174, 178, 182-184, 191-193, 200-202, 212-214, 216-217
Wólka 1878-1913 1878-1913 1878-1913 1874-1891
1984 13-27, 29-82, 132-140, 179-187, 194-196, 200-202, 206-208, 215-220, 224-230, 237-240, 244-247, 251-253, 257-260
Września
(obwód miejski)
1878-1914 1877, 1879-1914 1878-1914 1910; 1885-1914
1985 1-40 Września
(ob. wiejski)
1874-1885 1874-1885 1874-1885 1874-1878, 1885
1986 1-78, 160-164, 170-172, 183-185, 187, 190, 192-216, 218, 220-231 Wysławice 1874-1912 1874-1912; 1874-1877, 1881-1908 1874-1902, 1904-1912 1874-1895; 1879-1898
1987 13-33, 34-74, 76-79, 144-151, 159-172, 178-180, 185-188, 190, 192-196, 198-201, 211-213 Zaniemyśl 1878-1914 1878-1914 1878-1914 1899, 1905, 1874-1893
1989 13-33, 34-79, 161-163, 173-178, 185-187, 197-199, 203-214 Zębowo 1878-1913 1878-1913 1878-1913 1879-1899
1991 10-33, 34-78, 134-137, 140-144, 146-149, 156-159, 164-167, 172-175, 178-180, 182-184, 187-189 Złotniki 1877-1914 1877-1914 1877-1914
1992 13-33, 34-63, 142-158, 165-167, 171-173, 180-182, 186-188, 201-203, 205, 208, 211, 213-220 Żabno 1878-1914 1878-1914 1878-1914  1874-1889

 

Indeks ksiąg Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickich

legendakolorem czerwonym zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury dotyczy? urodzenia małżeństwa zgony pozostałe
3237 71-81 Baszków 1874 1874 1874 1866-1873
3238 1-77 Benice 1818-1819, 1838, 1846, 1868-1874 1819, 1838, 1846, 1868-1872, 1874 1818, 1838, 1846, 1868-1874 1820-1837, 1839-1845, 1847-1867, 1873
3239 1-15 Białcz 1818-1827, 1829, 1847-1848, 1855, 1867
3240 1-112 Biskupice 1873; 1820-1822, 1828, 1832, 1835, 1838, 1849-1874 1820-1822, 1828, 1832, 1835, 1838, 1849-1869, 1871-1874 1820-1822, 1828, 1832, 1835, 1838, 1849-1872 1818-1819, 1823-1827, 1829-1831, 1833-1834, 1836-1837
3598 1-20, 45-50 Blizanów 1819, 1821-1822, 1825-1841, 1866-1871
3599 83-91, 117-133 Błaszki 1859-1884
3241 1-2 Błociszewo 1817-1834 1834-1850
3242 1 Bnin 1818-1826
3244 1-20 Borek 1826-1829 1826-1829 1826-1829 1818-1825
3602 1-49 Borków 1809-1811, 1823, 1825-1827, 1829, 1831-1839, 1842, 1844-1871
3245 1-71 Borzęciczki 1846-1851, 1854 1846-1851, 1854 1846-1851, 1854 1815, 1818-1830, 1832-1845, 1852-1853, 1855-1874
3246 1-129, 132-133 Brody 1818-1820, 1824, 1837-1844, 1846-1854, 1856-1857, 1864 1818-1820, 1824, 1846-1854, 1856-1857, 1864 1818-1820, 1822, 1824, 1846-1854, 1856-1857, 1864 1820-1821, 1823, 1825-1836, 1843, 1845-1851, 1853-1874; 1837-1844
 3247  1-6, 8-63, 65 Bronikowo 1808 1808 1808 1809-1818, 1822-1850, 1852-1872, 1874
3248 1-40 Broniszewice 1853-1855 1853-1855 1853-1855 1818, 1820-1852
3607 3-27, 29-31, 33-35, 37-84 Brudzew 1808-1824, 1826-1871
3249 2-80 Brzezie 1835, 1841-1844, 1849-1850, 1857, 1862, 1870-1874 1842-1844, 1849-1850, 1857, 1862, 1870-1874 1842-1844, 1849-1850, 1857, 1862, 1870-1874 1821-1825, 1827-1834, 1836-1840, 1845-1848, 1851-1856, 1857-1861, 1863-1869
3250 1-11 Brzostków 1818-1828
3251 1-76 Bucz 1808, 1810-1815 1808, 1812, 1816 1808-1816 1815; 1813; 1814; 1818-1856, 1860-1874
3252 1 Budzyń 1808-1810
3253 1-38, 44-51 Buk 1820-1827, 1853-1855, 1872-1873 1820, 1826-1827, 1853-1855 1820, 1826-1827, 1853-1855, 1872 1830; 1872; 1818-1819, 1828-1829, 1832, 1835-1871
3254  1-26 Bukowiec 1812, 1818, 1835 1818, 1835 1813, 1818, 1835 1819-1834, 1836-1874
3255  1-31 Bukownica 1818-1855
3256 1-30 Bytyń 1829 1834-1836, 1838, 1840-1850, 1852-1853, 1857-1864, 1867-1870, 1872
257 1-88 Ceradz Kościelny 1832-1834, 1840-1841, 1843-1848, 1851-1853 1833-1848, 1851-1853 1833-1848, 1851-1853 1836; 1832; 1817-1829, 1831-1832, 1835, 1837-1838, 1842, 1854-1868
3258 1-10 Cerekwica (jar) 1820-1829
3259 86-109 Cerekwica (poz) 1866-1872 1866-1873 1866-1873 1874
3610 1-60 Chełmce 1808-1811, 1818-1820, 1826-1872
3260 1-32 Chlewo 1818-1855
3613 1-12, 82-90 Chocz 1808-1812, 1866-1874
3261 87-113 Chodzież 1866-1874 1866-1874 1866-1874
3262 1-37 Chojnica 1815-1829, 1841, 1859, 1869, 1871, 1874
3263 1-52 Choryń 1818-1842, 1844-1865, 1867-1875
3264 1-32 Chrzypsko Wielkie 1822, 1850-1856 1822, 1850-1856 1822, 1850-1856 1818-1821, 1823-1825
3265 1-6, 8-61 Czacz 1864; 1808-1816, 1818-1834, 1836-1863, 1870-1874
3266 13-17, 55-56, 58-62, 64-65 Czarnków 1827-1830, 1866-1874
3270 1-111, 112-129 Czerniejewo 1819-1828,

1829-1874

1819-1828,

1829-1855 

1819-1828,

1829-1874

3271 1-61 Czerwonawieś 1808-1814 1808-1814, 1821-1842 1808-1814, 1821-1830 1819-1837, 1839-1848, 1850-1874; 1808-1810
3272 1-18 Czeszewo 1827-1829 1827-1829 1827-1829 1818-1826
3273  1-26 Dakowy Mokre 1835, 1873-1874 1835, 1874 1835, 1873 1818-1829, 1831-1834, 1836-1837, 1858-1872
3274 1-49, 52-60 Dalewo 1808 1808 1810-1814, 1820-1863, 1866-1874
3275 1-45 Dąbrówka Kościelna 1848-1857, 1861-1866, 1869 1848-1857, 1861-1866, 1869 1847-1857, 1861-1866, 1869 1846; 1847
3618 1-47, 55-61, 62-67 Dembe   1808, 1817-1822, 1824, 1826-1871 1808, 1817-1822, 1824, 1826-1871,   1808, 1817-1822, 1824, 1826-1871
3276 1-95, 97-98 Dębnica 1817-1831, 1845-1846, 1848-1859, 1861-1874 1845-1846, 1848-1851, 1853-1859, 1861-1873 1845-1846, 1848-1859, 1861-1870, 1872-1874 1828-1844, 1847
3277 1-24 Dębno 1819, 1821, 1839 1819, 1821, 1839 1819, 1839 1818, 1820, 1822-1833, 1837-1838
3279 1-2,4-10, 12-33 Dłużyna 1808-1815, 1818-1829
3623 1-89 Dobrzec 1808-1870
3280 1-73 Dobrzyca 1836-1842, 1859 1810-1811, 1826-1842, 1859 1836-1842, 1859 1815-1816, 1819-1822, 1824-1835, 1843-1858, 1860-1874
3281 1-35 Domachowo 1818-1829, 1834, 1853-1874
3282 1-36 Donaborów 1818-1855
3283 1-71 Doruchów 1818, 1826, 1828, 1835, 1837, 1843-1855 1818, 1826, 1828, 1831-1832, 1835, 1837, 1843-1855 1818, 1826, 1828, 1835, 1837, 1843-1855 1819-1825, 1827, 1829-1834, 1836, 1838-1842
3284 1-234, 236-237, 239-287 Droszew 1831-1832; 1830-1874 1835, 1842-1844, 1864; 1830-1874 1830-1874 1818-1830
3285 1-16 Drzeczkowo 1818-1831, 1834, 1836-1837
3286 1-51 Dubin 1820-1823, 1826 1820-1823, 1826 1820-1823, 1826 1819, 1824-1825, 1827-1828, 1835-1874
3287 1-71 Duszniki 1809-1817 1809-1816 1809-1817 1818-1819, 1821-1832, 1836-1837, 1839-1844, 1847-1852, 1860
3288 1-78, 80-103 Dziekanowice 1820-1825, 1833-1847, 1864-1874 1820-1825, 1833-1847, 1864-1874 1820-1825, 1833-1847, 1864, 1866-1874 1818-1819, 1826-1832, 1848-1863
3625 1-64 Dzierzbin 1810-1811, 1813-1855, 1857-1869
3627 1-67 Giżyce 1815-1865
3628 1-11, 13-14, 18, 20, 22 Glinno 1808-1811, 1817, 1819-1821, 1823-1825
3291 1-100, 102-105 Gniezno (Archikatedra) 1869-1870; 1821-1859, 1861-1868, 1871-1874 1868; 1820-1854, 1856-1859, 1861-1865, 1867, 1869-1872, 1874 1821-1859, 1861-1874 1820; 1818-1819; 1820
3292 1-165 Gniezno
(św. Michała)
1818-1820, 1822-1831, 1833-1836, 1838-1874 1818-1820, 1822-1831, 1833-1836, 1838-1874 1818-1820, 1822-1831, 1833-1836, 1838-1874 1821, 1832, 1837
3293 1-48 Gniezno
(św. Piotra i Pawła)
1813-1816, 1820-1823, 1825-1832 1814-1817, 1820-1823, 1825-1832 1814-1818, 1820-1823, 1825-1832 1814-1815; 1819, 1824
3294 1-211 Gniezno
(św. Trójcy)
1848; 1808-1823, 1825-1839, 1841-1847, 1849-1866, 1868-1874 1826, 1830, 1854; 1809-1816, 1818-1823, 1825, 1827-1839, 1841-1853, 1855-1866, 1868-1874 1809-1823, 1825-1829, 1831-1839, 1841-1866, 1868-1874 1812-1813; 1824, 1840, 1867
3295 1-111 Gniezno
(św. Wawrzyńca)
1818-1820, 1824, 1839, 1848-1874 1818-1820, 1824, 1839, 1848-1874 1818-1820, 1824, 1839, 1848-1874 1821-1823, 1825-1838, 1840-1847
3296 1-39, 41 Gnin 1818, 1829, 1834-1836, 1873-1874  1818, 1829, 1834, 1836, 1873-1874 1818, 1829, 1834-1836, 1873 1818-1828, 1833-1864
3630 1-24, 26, 28-29, 31, 33, 35-77, 103-119 Godziesze 1808-1868
3297 1-12 Golejewko 1818-1829
3298 1-67 Golina 1819-1837, 1840, 1842-1854 1819-1837, 1840, 1842-1854 1819-1837, 1840, 1842-1854 1818, 1820-1821, 1826, 1829, 1831-1832, 1834-1836, 1838-1839, 1841
3632 1-16, 18-30 Goliszew 1843-1871
3299 1-12 Gołanice 1818-1829
3300 1-49, 59 Gołębin Stary 1808-1812, 1818-1832, 1834-1865; 1833
3301 1-49, 51 Gołuchów 1836-1849 1836-1847 1836-1853 1820-1821, 1823-1827, 1829-1831, 1833-1834
3302 1-12 Goniębice 1818-1829
3303 1-145 Gostyczyna 1820-1826, 1828-1850, 1855, 1857-1859, 1861-1866, 1868-1874 1820-1826, 1828-1850, 1857-1859, 1861-1866, 1868-1874 1820-1826, 1828-1840, 1842-1850, 1857-1859, 1861-1866, 1868-1874 1818-1819, 1827, 1841, 1854, 1860, 1863, 1867
3304 1-88 Gostyń 1820-1821, 1824, 1861-1874 1861; 1820-1821, 1824, 1861-1874 1820-1821, 1824, 1862-1874 1822; 1810-1811, 1823, 1825-1839, 1842-1860
3305 1-158 Gostyń Stary 1821-1845, 1848-1873 1821-1845, 1848-1873 1821-1845, 1848-1873 1818-1820, 1846-1847
3306 1-73 Gościeszyn 1833-1834, 1836-1847, 1849-1852, 1854, 1873 1833-1834, 1836-1847, 1849-1852, 1854, 1873 1833-1834, 1836-1847, 1849-1852, 1854 1822-1832, 1835, 1848, 1874
3309 67-88 Górzno 1866-1868, 1870-1874 1866-1868, 1870-1874 1866-1868, 1870-1874
3311 24-28 Granowo 1873-1874 1873-1874 1870-1872
3312 1-63, 72 Grodzisk 1825; 1821-1824, 1826-1827, 1863, 1874 1821-1827, 1863 1821-1827 1818-1820, 1828-1862, 1864-1865
3313 1-28 Grodzisko 1818-1825 1818-1825 1818-1825 1826-1829
3315 1-2 Grylewo 1808-1820,

1821-1874

1808-1820,

1821-1874

1808-1820,

1821-1874

3316 1-55 Gryżyna 1808-1817, 1819-1874 1808-1817, 1819-1874 1808-1817, 1819-1874
3317 1-67, 70-94 Grzybowo 1818-1829, 1829-1874 1818-1828, 1831-1874 1818-1829, 1829-1874
3318 96-97 Gułtowy 1874 1874
3319 1-86, 87-113 Imielno 1818-1856, 1831-1863, 1824-1874 1818-1856,  18431824-1873, 1874 1818-1856, 1824-1874
3641 2-60, 74-80, 81-86 Iwanowice 1808-1812, 1814, 1817-1871  1809-1812, 1814, 1817-1871  1808-1812, 1814, 1817-1871 
3321 1-120, 121-138 Janków Zaleśny  1809-1835, 1818-1874 1809-1834, 1818-1874,  1808-1834, 1820-1822, 1818-1874 
3322 1-14 Jaraczewo 1818-1828, 1826, 1829 1818-1828, 1829 1818-1828, 1826, 1829
3323 1-52 Jarocin 1811-1846, 1836-1854 1811-1846, 1836-1854 1811-1846, 1836-1854
3324 2-63, 65-67, 68-73, 74-76, 77-82 Jarząbkowo 1820-1840, 1821-1822, 1822-1874 1820-1840, 1822-1872 1820-1840, 1821-1822, 1822-1873 1842, 1855,
3325 1-78 Jedlec 1818-1845, 1819-1854, 1833-1846,  1818-1845, 1819-1854 1818-1845, 1819-1854, 1831-1846
3326 43-51 Jeżewo 1866-1874
3646 42-50 Kalisz
(św. Józefa)
1866-1874
3647 28-36 Kalisz
(św. Mikołaja)
1866-1874
3330 15-70 Kamionna 1831-1835, 1837, 1850, 1853-1856 1831-1835, 1837, 1850, 1853-1856 1831, 1833-1835, 1837, 1850, 1853-1856 1836, 1838-1849, 1851-1852
3331 1-46 Karmin 1818-1834 1818-1834 1818-1834 1820-1822, 1824-1825, 1835-1854
3332 1-37 Kaszczor 1818-1847, 1849-1854, 1866
3333 1-12, 13-43, 44-55 Kaźmierz 1891-1868, 1848-1871 1819-1868, 1826-1873 1891-1868,  1848-1873
3334 1-10 Kąkolewo 1818-1829 1818-1829 1818-1829
3336 38-48 Kędzierzyn 1870-1874 1870, 1872-1874 1871, 1874
3338 51-53, 56, 58-66, 84-87, 136-138, 140-160 Kicin 1837-1838, 1840-1841, 1848, 1866-1874 1838-1841, 1848, 1866-1874 1867-1868, 1870-1873; 1838-1841, 1848, 1866 1836, 1849
3339 109-129 Kiekrz 1866-1869, 1871, 1873 1866-1869, 1871, 1873 1866-1869, 1871, 1873 1870, 1872, 1874
3340 99-115 Kiszkowo 1866, 1872-1874 1866, 1872-1874 1866, 1872-1874 1867-1871
3342 83-108 Kłecko 1866-1871, 1873-1874 1866-1874 1866-1874
3343 70-90 Kobierno 1868-1872, 1874 1868-1872, 1874 1869; 1868, 1870-1872, 1874 1865-1867, 1873
3345 52-62 Kobylin 1871-1872 1871-1872 1871; 1872 1866, 1869-1870, 1873
3652 1-54 Kokanin 1819-1871
3348 1-8 Konary 1818-1819, 1823-1828
3349 108 Konarzewo 1867-1873
3350 1-100 Koryta 1820, 1857-1873 1820, 1857-1873 1820, 1857-1873 1818-1819, 1821-1827, 1830-1856
3655 1-51 Kosmów 1810, 1824-1836, 1838-1874
3352 4, 6, 8, 12, 17, 20-21, 23-24 Kościan (ob. wiejski) 1811, 1813 1811-1813 1813 1810-1811, 1815; 1816-1817
3657 1-20, 30-41, 45-68, 88-94, 95-100 Kościelec  1808-1816, 1820-1831, 1835-1871  1808-1816, 1820-1831, 1835-1871  1808-1816, 1820-1831, 1835-1871
3659 1-69 Kościelna Wieś 1818-1870
3354 1-9 Kotlin 1820-1821, 1823-1829
3355 1-150 Kotłów 1809-1810, 1813-1814, 1818-1854
3356 1-36 Kowalew 1818-1854
3357 1-2 Kozielsko 1821-1874
3358 66-70 Koźmin 1868 1868 1868 1866-1867
3662 65-72 Koźminek 1866-1873
3664 1-73, 92-101 Kraszewice 1808-1865
3360 1-14 Kretków 1821-1823, 1825, 1849-1857
3361  1-126 Krobia 1808- 1835, 1837, 1839-1874
3362 73-99 Krotoszyn 1866-1874
3363 14-16 Krzycko Małe 1828-1829, 1835
3364 1-63 Krzywiń 1808-1812, 1817-1855, 1857-1874
3365 1-20 Krzyżowniki 1829-1831, 1845-1855
3366 1-13 Kucharki 1818 1818, 1822 1820-1821, 1823-1827, 1829, 1834; 1822
3367 1-72 Kuchary 1818-1854
3368 1-38 Kuczków 1818-1819 1818-1819 1818-1819 1820-1854
3369 1-28 Kunowo 1818 1839 1839 1817-1838, 1840, 1846-1847
3370 1-72 Kwilcz 1831-1841, 1844-1854, 1856 1808, 1835-1836, 1856 1808-1809, 1835-1836, 1838-1841, 1856 1809-1811, 1813-1824, 1826, 1829-1840, 1842-1846, 1854-1855
3374 44-107 Lewków 1847-1848, 1851, 1859-1874 1847-1848, 1851, 1856, 1859-1874 1847-1848, 1851, 1855, 1859-1874 1852-1854, 1857-1858
3670 1-44 Lipe 1826-1868
3672 1-97 Lisków 1808-1871
3375 1-6 Liszkowo 1848-1849 1848-1849 1848-1849
3376 5-15, 17-18, 20-21, 23-24, 16-27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41-42, 44, 46, 48-105 Lubiń 1816-1817, 1839-1844 1808-1817 1808-1817 1808-1816; 1818-1838, 1845-1874
3377 1-42 Lubosz 1821, 1823, 1853-1856 1855 1824, 1855 1808-1813, 1822, 1824-1825, 1827-1833, 1835-1852
3378 1-35 Lusowo 1811-1812, 1817-1821, 1829-1855, 1862-1866 1817-1821, 1833-1855, 1862-1866 1817, 1819-1855, 1862-1865 1822-1829
3379 1-3, 5-7, 9-29, 68-90 Lutogniew 1867-1873 1867-1873 1808, 1867-1873 1818-1820, 1822-1827, 1829-1842, 1866
3381 102-112, 114-123, 125-135, 138-141, 143, 147-155 Lutynia 1866-1874 1866-1874 1866-1874
3382 47-55 Lwówek 1872-1873 1866-1871, 1874
3383 64-90 Łagiewniki 1866-1874 1866-1874 1866-1874
3384 44-52 Łaszczyn 1866-1874
3386 1-16 Łęki Wielkie 1808-1826, 1828-1829
3387 45-53 Łódź 1866-1874
3390 127-153 Łubowo 1866-1874 1866-1874 1866-1874
3395 1-4 Mchy 1850-1866 1841-1874
3396 1-24 Michorzewo 1818-1824, 1830-1857 1795-1803, 1818-1824 1795-1803, 1818-1824 1809-1810, 1814-1815, 1825-1829
3397 1-2 Miejska Górka 1818-1819
3398 1-78 Mielżyn 1818-1848, 1850-1859, 1861-1865, 1871 1839-1848, 1851-1859, 1861-1865, 1871 1839-1859, 1861-1865, 1871 1849
3399 1-2 Mieścisko 1815-1874
3400 1-22 Mieszków 1812-1813, 1821-1826 1820-1826 1820-1826
3402 1-35, 37-38, 40-41, 43-44, 46-47 Mikstat 1818-1820, 1842, 1850-1854 1842, 1850-1854 1842, 1850-1854 1821-1832, 1834-1841, 1843-1849
3404 1-63 Modliszewko 1842-1846, 1855-1864, 1866-1874 1855-1874 1855-1874 1818-1850, 1865
3405 1-75 Modrze 1822, 1838-1839, 1869-1873 1838-1839, 1869-1873 1837-1866, 1869-1873 1817-1821, 1823-1837, 1840-1868, 1874
3406 1-16, 18-125 Mokronos 1818-1821, 1823-1825, 1827-1841, 1843-1851, 1860-1862, 1864-1874 1818-1820, 1823, 1836-1851, 1860-1874 1818, 1820, 1823, 1836-1851, 1860-1874 1822, 1852-1859
3408 1-12 Mórkowo 1818-1829
3410 1-49 Myjomice 1830-1834, 1852 1830-1834, 1852 1830-1834, 1852 1818-1829, 1835-1851, 1853-1855
3412 1-40 Niechanowo 1834 , 1836, 1838-1840 1834 1834 1818-1833, 1841, 1845-1847, 1849-1851, 1855-1857, 1859-1865
3413 1-10 Niepart  1817-1834 1810-1815, 1817- 1834 1817-1834 1818-1819
3434 1-93 Ostrów Wlkp. 1808-1809, 1828, 1856-1857, 1859-1867 1815, 1828, 1856-1857, 1859-1866 1818, 1828, 1856-1867 1819-1827, 1829-1855, 1858, 1868-1874
3465 1-12 Prochy 1817-1829 1817-1829 1817-1829
3466 1-40 Przedborów 1818-1849, 1850-1855 1818-1849, 1850-1855 1818-1849, 1850-1855
3467 1-81 Przemęt 1790-1837, 1814-1854 1814-1854 1813, 1814-1854 1809-1810, 1813
3468 1-58 Psarskie 1819-1863, 1833-1865 1819-1863, 1833-1865 1819-1863, 1833-1865
3469 1-18, 25 Ptaszkowo 1808-1813, 1818-1872 1808-1813, 1821 1808-1813, 1821
3470 1-41 Radlin 1820-1846, 1847-1855 1820-1846, 1847-1855 1820-1846, 1847-1855
3471 1-23 Radomicko 1808-1829, 1809-1815 1808-1811, 1809-1815 1808, 1809-1815
3472 1-12 Radzim 1844-1861, 1848-1863 1844-1861, 1848-1863 1844-1861, 1848-1863
3694 1-61 Przespolew Pański 1808-1874, 1809-1825 1808-1874, 1819-1825 1808-1874, 1819-1825
3698 1-50, 51-61 Rajsko  1819-1825, 1826-1872  1819-1825, 1826-1872  1819-1825, 1826-1872
3473 1-39 Rakoniewice 1818, 1839, 1846-1854 1818 1818 1819-1838, 1840-1845
3474  1-48, 72-228, 279 Raszków 1819, 1825, 1827, 1829-1841, 1847-1848, 1863  1824-1841, 1863  1824-1841, 1863  1812, 1818, 1820-1823, 1842-1865 
3515 1, 3-68 Stary Gród 1817, 1819, 1821-1828, 1832-1834, 1839-1854 1819, 1821-1828, 1832-1834, 1841-1843 1819, 1821-1828, 1832-1834, 1841-1843 1820, 1829-1831, 1835-1838
3717 1-46 Szymanowice 1808-1810 1808-1809; 1809-1810 1808-1809 1824, 1826-1865
3530 1-92 Tarnowo
(pow. poznański)
1817, 1822, 1827-1829, 1849-1865 1817, 1822, 1827-1829, 1849-1865 1817, 1822, 1827-1829, 1849-1865 1819-1821, 1823-1826, 1830-1848
3531 1-18 Tarnowo
(pow. wągrowiecki)
1818-1835
3720 1-64 Tłokinia 1809-1811, 1819-1825 1809-1811, 1819-1825 1808-1811, 1819-1825 1826-1865
3532 1-11, 16-17 Tomice 1808-1817, 1836-1857 1836-1853 1817-1831
3533  1-29 Trzcinica  1818-1823 1824-1846
3539 1-128 Uzarzewo 1821-1827, 1830-1865 1821-1835, 1838-1865 1821-1826, 1828-1835, 1838-1854, 1856-1864 1818-1820, 1855
3540 1-19 Waliszewo 1820-1825 1820-1825 1820-1825 1826-1832
3541 1-40 Wałków 1820-1865
3542 1-3 Wągrowiec 1836-1837, 1839
3543  141-150, 170 Węglewo 1817-1834, 1836-1839, 1845-1860  1817-1834, 1836-1841, 1845-1846, 1855, 1857-1860 1817-1834, 1836-1839, 1845-1846, 1855, 1857-1860 1821, 1823, 1840-1845, 1850-1853, 1861-1865
3545 1-11 Wielichowo 1818-1825, 1827-1829
3546 1-59 Wielowieś 1817-1819, 1831, 1860-1865 1818-1819, 1831, 1860 1818-1819, 1831, 1860 1820-1823, 1825-1830, 1832-1859
3547 1-33 Wierzenica 1817, 1821-1829 1817, 1821-1829 1817, 1821-1829 1818-1820
3548 1-38 Wilczyna 1839-1849 1808, 1816-1817 1808-1809, 1819-1832, 1834, 1837, 1840-1845, 1847-1851, 1859-1860, 1862-1863, 1865
3871 1-12 Wilkowo Leszczyńskie 1818-1829
3549 1-46 Wilkowo Polskie 1812-1814, 1830-1832, 1840-1846, 1854-1858, 1861-1865 1812-1814 1818-1829, 1833-1839, 1848-1851, 1853
3550 1 -14 Wilkowyja 1819 1819 1819  1818, 1820-1829
3552 1-13 Wiry 1817-1829
3553 1-22 Witaszyce 1818-1819, 1822, 1824 1818-1819, 1822, 1824 1818-1819, 1822, 1824 1817, 1820-1821, 1823, 1825-1830
3554 1-67 Witkowo 1817, 1819-1820, 1822-1834, 1837-1859, 1861-1865 1822-1827, 1829, 1832-1834, 1856-1859, 1861-1865 1822-1827, 1829, 1832-1834, 1856-1859, 1861-1865 1821
3555 1-63 Wolsztyn 1812-1814, 1838-1847, 1849, 1851-1852, 1854 1810-1811, 1838-1847, 1849, 1851-1852, 1854 1809-1810, 1838-1847, 1849, 1851-1852, 1854 1818-1829, 1832, 1834-1837, 1853
3556 1-14, 17-24, 27, 29, 32-52, 58, 62 Wonieść 1809 1808-1810, 1859 1808-1810, 1859 1810-1819, 1822-1829, 1833, 1835, 1841-1842, 1844-1847, 1849-1854, 1857-1858, 1860-1861, 1863-1865
3557 4-31, 49-55 Wronczyn 1821-1829, 1837-1843, 1857-1859 1821-1829, 1857-1858 1821-1829, 1857-1858 1820
3558 1-13 Wronki 1819, 1857, 1864-1865 1857, 1864-1865 1857, 1864-1865 1827, 1855-1856
3559 1-50 Wyganów 1818, 1832, 1863-1865 1832 1832 1819-1831, 1833-1862
3560 1-45 Wyskoć 1842-1846, 1855-1865 1828-1833 1808-1811, 1818-1826, 1831-1832, 1834-1841, 1847-1854
3561 1-31 Wysocko Wielkie 1819, 1860-1865 1819, 1860-1865 1819, 1860-1865 1818, 1821-1827, 1829-1830
3562 1-42 Wyszanów 1818, 1843 1818, 1843 1818, 1843 1819-1842, 1844-1855
3563 1-17 Wytomyśl 1818-1829, 1836-1872 1830, 1832-1833
3564 1-12 Zajączkowo 1821-1832
3565 1-49 Zakrzewo 1815-1816, 1818-1865
3736 1-60, 69 Zbiersk 1808-1816 1808-1816 1808-1816 1779-1854, 1856-1865
3737 1-34 Zborów 1817-1820 1817-1820 1817-1820 1808-1816, 1821-1824, 1826-1839
3567 1-108 Zduny 1818-1819, 1831-1833, 1838-1865 1831-1833, 1838-1865 1831-1833, 1838-1848, 1850-1865 1820-1830, 1834-1837
3568 1-14 Zielęcin 1818-1829 1829 1829
3739 1-41 Złotniki Wielkie 1813-1820 1813-1820; 1824; 1822-1823, 1825 1813-1820 1808-1811, 1821-1841; 1812-1813
3569 15-41 Żegocin 1832 1832 1832 1830-1831, 1833-1854
3570 1-12 Żerków 1818-1829
3571 1-39 Żydowo 1854, 1856-1865 1854, 1856-1862, 1864-1865 1854, 1856-1865 1842-1855
3572 1-112 Żytowiecko 1818-1836 1820-1836 1820-1836 1837-1865

 

Indeks ksiąg Akta stanu cywilnego pozostałych związków wyznaniowych

legenda:
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany
– kolejno (w kolejności alfabetycznej): gminy żydowskie, Okręgi Bóźnicze, parafia Prawosławna, parafie Ewangelickie

nr zespołu sygnatury dotyczy? urodzenia małżeństwa zgony pozostałe
3574 1 Brójce 1847
3576 3-10 Gniezno 1840-1845, 1847
3579 1-18 Kórnik 1817-1827, 1832-1835 1817-1834 1817-1835 1835-1847
3581 1-38 Krzywiń 1835-1847
3583 2-10 Mikstat 1836, 1838-1844, 1846
3584 1-2 Mosina 1835-1836
3595 1-2 Zduny 1817-1847
3742 1-6 Błaszki 1826-1855 1850-1857, 1866-1867 1855-1867
3746 65-73 Kalisz 1866-1874
3762 30-35 Kalisz 1865-1874
3767 1, 3-9, 11-13, 15-17, 19-25, 27-42, 93 Bnin 1778-1974
3768 18-19, 24-73 Bojanowo 1823-1874
3769 1-2, 6-27 Borek 1853-1874
3771 1-4 Budzyń 1835-1875
3772 1-8 Buk 1839-1874
3773 1 Bukowiec 1813-1817
3774 1 Chlastawa 1795-1872
3775 12-14, 16-43, 45-62, 64-74 Chodzież 1820-1874
3776 1-4 Czarnylas 1857-1875 1857-1875 1857-1875
3778 1-21, 22-155 Czerniejewo 1780-1794, 1818-1859, 1861-1874   1780-1794, 1818-1859, 1861-1874 1780-1794, 1818-1859, 1861-1874 
3779 1-2 Dębowa Góra 1815-1823, 1856
3780 1-172 Dobrzyca 1818-1874
3781 1-7, 9-11 Droszki 1765-1941
3782 1-23 Duszniki 1858-1926
3783 1-65, 67-72, 74-85, 87-92 Gniezno 1802-1880
3785 1-2 Grabów 1870-1876
3786 1-25 Grodzisk 1818-1874
3787 1-27, 29-44, 45-47, 48 Hammer-Boruja 1818-1838, 1840-1872  1818-1838, 1840-1872  1818-1838, 1840-1872
3788 1-22 Jabłonna 1848-1854, 1864 1848-1854, 1864 1848-1849, 1851-1854, 1864
3789 1-34, 35-61 Jastrzębsko Stare 1854-1874   1854-1874  1854-1874
3791 2-7 Kąkolewo 1873-1874
3793 31-55 Kiszkowo 1866-1874
3794 1-58 Kłecko 1848-1874
3795 42-66 Kobylin 1850-1874
3796 1-2 Koty Wielkie 1735-1891
3798 1-6, 32-36 Kościan 1836-1940
3799 146-172 Koźmin 1866-1874
3800 1-2, 4-7, 10-13, 15-28 Krosno 1776-1874
3803 1-60 Książ 1803-1876 1776-1857 1835-1863; 1776-1835 1818-1834, 1838-1845, 1847-1856; 1834-1838
3805 1 Kwiejce 1667-1800
3806 74-86 Lasocice 1866-1874
3807 41-65 Latowice 1866-1874
3808 65-73 Leszno
(św. Jana)
1866-1874
3809 68-76 Leszno
(św. Krzyża)
1866-1874
3811 1-43 Lipia Góra 1837-1875
3812 164-185 Lwówek 1866-1874
3814 1-7, 13-60 Miejska Górka 1776-1892
3815 1, 3, 5, 7, 9 Międzychód 1645-1794
3816 1 Murowana Goślina 1776-1794
3833 52-58 Poznań   (św. Krzyża) 1831-1868
3834 1-3 Poznań   (św. Pawła) 1858-1871 1858-1879 1858-1871
3835 1-12 Poznań   (św. Piotra) 1780-1842, 1797-1877 1780-1842, 1797-1873 1780-1842, 1797-1818, 1817-1872
3839 1-3 Poznań (kościół luterański) 1834-1877 1841-1907 1836-1908
3840 1-8 Przytocznia 1840-1847, 1849-1851 1840-1847, 1849-1851 1838-1847, 1849-1851
3841 1-39 Racot 1819-1865 1819-1865 1819-1865
3842 1-3 Radolin 1773-1885 1773-1885 1773-1885
3843 1-2, 5-179 Rakoniewice 1662-1766, 1818-1854, 1859
3850 3-5 Runowo  1808-1854, 1821-1846, 1855-1891  1808-1854, 1821-1846, 1855-1891  1808-1854, 1821-1846, 1855-1891
3865 1-7 Tabor Wielki 1761-1876
3869 1-2, 4-6 Waszkowo 1719-1940
3872 1-146, 172 Witkowo 1817-1865
3873 1-110 Wolsztyn 1643-1716, 1719-1790, 1818-1854, 1865
3874 1-58 Wronki 1775-1845, 1848-1858, 1860-1865
3875 1, 3-4, 6-9, 11, 14 Zaborowo 1644-1940
3878 2-29 Zduny 1713-1858
3886 2-21, 23, 25-27, 29-41 Prażuchy 1826-1845, 1847, 1849-1851, 1853-1865 1826-1845, 1847, 1849-1851, 1853-1865 1826-1845, 1847, 1849-1851, 1853-1865

 

Akta miejskie i cechowe

legenda:
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury zespół uwagi
1296 1-3 Cechy miasta Bnin 3 serie
1318 1-32 Cechy miasta Kalisz
1323 1-22 Cechy miasta Kobylin
1329 1-41 Cechy miasta Koźmin
1331 1-77 Cechy miasta Kórnik
1336 Cechy miasta Leszno skany w 30 z 31 serii
1337 1-4, 6-13 Cechy miasta Lwówek
1357 1-40, 41-42 Cechy miasta Pleszew 9 serii
1387 1-33 Cechy miasta Władysławów 4 serie
4328 1-89, 93-240 Akta miasta Kalisz
4330 1-31 Akta miasta Kobylin
4331 1-31 Akta miasta Koźmin
4387 1-60 Akta miasta Pobiedziska skany w 3 z 34 serii

 

Pozostałe

legenda:
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury zespół uwagi
4 1-54, 56-80, 102-218 Księgi sądu ziemskiego w Kaliszu
294 502, 506, 513-1223 Prezydium Policji w Poznaniu
295 Ministerstwo byłej Dzielnicy Pruskiej w Poznaniu skany w 13 z 26 serii
296 Urząd Wojewódzki Poznański skany w 142 ze 158 serii
299 Namiestnik Rzeszy w Okręgu Kraju Warty – Poznań skany w 59 z 73 serii
303 1-492,495-501 Centrala do Spraw Grobów Niemieckich w Polsce – Poznań 7 serii
353 1-384 Wydział Powiatowy w Pleszewie 40 serii
801 1-314 Urząd do Spraw Genealogicznych w Poznaniu skany w 66 z 70 serii
805 1-70, 72-200, 484-489, 491, 495 Kuratorium Okręgu Szkolnego Poznańskiego w Poznaniu 4 serie
881 167-194 Rada Narodowa w Poznaniu skany w 11 z 27 serii
884 Związek Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu 8 serii
887 104-108, 110-123, 133-187, 189-244, 246-320, 322-358, 360-405, 409, 411 Polskie partie polityczne, organizacje, stowarzyszenia i związki skany w 183 z 194 serii
1009 1-21 Centrala Przesiedleńcza w Poznaniu 2 serie
1159 165, 166 Bractwa Strzeleckie (Kurkowe) miast województwa poznańskiego Kórnik
1415 Zarząd Okręgowy Związku Bojowników o Wolność i Demokrację w Poznaniu skany w 13 ze 112 serii

aktualizacja treści: styczeń 2017 r.