Szukaj w Archiwach – Poznań

Indeks zeskanowanych materiałów z zasobu Archiwum Państwowego w Poznaniu
 

 

Indeks ksiąg Urzędów Stanu Cywilnego

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres sygnatur nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury nazwa miejscowości/zespołu
urodzenia małżeństwa zgony pozostałe
1827 1-33 Biedrusko 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1828 1-33 Bnin 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1829 1-8, 10-33, 34-77, 99-100, 102, 104-116, 119-143 Bolewice 1874-1899, 1902-1915 1874-1899, 1900-1920 1874-1875, 1877-1913, 1918  
1830 1-33 Boruja Kościelna 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1831 1-33 Borzykowo 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1832 1-33 Bronisław 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1833 1-33 Buk (obwód miejski) 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1834 1-9 Buk (ob. wiejski) 1874-1876 1874-1876 1874-1876  
1835 1, 3-33 Bukowiec 1874-1884 1875-1884 1874-1884  
1836 1-8, 10-33 Cerekwica 1874-1884 1874-1884 1874-1875, 1877-1884  
1837 1-9, 10-78, 82-87, 115-123 Chrzypsko Wielkie 1874-1909 1874-1909 1874-1909  
1838 1-21 Cichagóra 1878-1884 1878-1884 1878-1884  
1842 1-33 Czempiń
(obwód miejski)
1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1843 1-9 Czempiń (ob. wiejski) 1874-1876 1874-1876 1874-1876  
1844 1-33 Czerniejewo 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
5620 1-3, 16-30 Dakowy Mokre 1906-1913 1906-1913 1906-1913  
1845 1-33 Dalewo 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
 1846  1-33  Dąbrówka 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1847 1-18 Dębogóra 1874-1879 1874-1879 1874-1879  
1848 1-33 Długa Goślina 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1849 1-33 Dolsk 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1850 1-33 Duszniki 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1852  1-24 Głuchowo  1877-1884 1877-1884 1877-1884  
1853 1-36 Gniezno
(obwód miejski)
1874-1884 1874-1878, 1880-1884 1874-1884 1874-1876
1854 1-19, 21-43 Gniezno (ob. wiejski I) 1874-1884  1874-1884 1874-1884 1874-1877
1855 1-12 Gniezno (ob. wiejski II) 1874-1877 1874-1877 1874-1877  
1856  1-24 Gorzyczki 1877- 1884 1877-1884 1877-1884  
1857  1-79, 159-199, 202, 204-211, 221-234 Grodzisk
(obwód miejski)
1874-1905 1874-1905 1874-1905 1874-1905; 1874-1905
1858 1-12 Grodzisk (ob. wiejski) 1874-1876 1874-1876 1874-1876  
1859 1-56, 101, 103, 116-117 Gruszczyn 1876-1895 1876-1895 1877-1895 1876-1895
1860 1-15 Grzymisław 1874-1878 1874-1878 1874-1878  
1861 1-78… Jankowice 1874-1905 1874-1905 1874-1905 1874-1886
4774 1-24, 34-37, 43-45, 55-57, 60-65, 69-71, 88-90, 104-106, 110 Jaroszewo 1892-1911 1892-1911 1892-1911 1892-1911
1862 1-71, 100-102, 129-135, 144-146 Jastrzębsko Stare 1876-1905 1876-1905 1874-1903, 1905  
1863 1-72, 118-124, 157-159, 163-165, 169-172, 179-180 Jerzykowo 1874-1905 1874-1906 1874-1905 1874-1905
1864 1-75, 151-153, 157-160, 164-166, 176-181, 188-190 Kamieniec 1874-1907 1874-1907 1874-1907 1874-1897
5409 4-8, 18-20, 30-41 Kaźmierz 1904-1913 1904-1913 1904-1913  
1865 1-69, 142-144, 148-150, 160-166, 173-175 Kąkolewo 1876-1907 1876-1907 1876-1907 1876-1907
1866 1-33 Kiszkowo 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1867 1-78, 157-161, 171-178, 188-193 Kleszczewo 1874-1907 1874-1907 1874-1907 1955-1957, 1959; 1874-1901
1868 1-36, 73-75 Kluczewo 1874-1885 1874-1885 1874-1885 1874-1877
1869 1-72, 152-160, 166-171, 175-180, 187-189, 193-202 Kłecko
(obwód miejski)
1874-1908 1874-1908 1874-1908 1874-1907
1870 1-73, 155-166, 173-178, 182-187, 194-196, 200-208 Kłecko (ob. wiejski) 1874-1908 1874-1908 1874-1908 1874-1899
1871 1-33 Knyszyn 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1872 1-72, 152-155, 157-161, 168-173, 177-182, 189-192, 196-202 Komorowo 1874-1908 1874-1907 1874-1907 1874-1904
1873 1-78, 161-163, 167-169, 173-176, 186-188, 192-194 Konarzewo 1874-1908 1874-1908 1874-1908 1874-1885
1874 1-75, 151-153, 157-160, 164-166, 176-184, 191-193 Konojad 1874-1907 1874-1907 1874-1907 1874-1905
1875 1-75, 153-161, 171-182, 192-200 Kostrzyn 1874-1908 1874-1908 1874-1908  
1876 1-82, 166-168, 172-177, 184-189, 193-195, 199-202, 209-211 Kórnik 1874-1908 1874-1908 1874-1908 1874-1892
1877 1-78, 157-161, 171-176, 186-191 Krerowo 1874-1907 1874-1907 1874-1907 1955, 1958; 1874-1899
4851 1-9, 25-27, 40-42, 52-54, 64, 70-73 Krzyżanowo 1897-1914 1897-1914 1897-1914 1912; 1897-1910
1879 1-81, 166-172, 176-178, 185-192, 196-198, 202-204, 211-216 Książ 1874-1908 1874-1908 1874-1908 1874-1900
1880 1-78, 160-162, 168-170, 178-180, 187-189, 193-195 Książno 1874-1908 1874-1908 1874-1908  
1881 1-69, 101, 103-104, 106-107, 111-113, 117-136 Kurnatowice 1877-1908 1877-1908 1877-1908  
1882 1-32, 34-35, 37-38, 40-41, 43-44, 46-47, 49-50, 42-53, 55-56, 58-59, 61-62, 64-65, 67-68, 70-71, 73-74, 135-137, 153-154, 166-167, 172-173, 175-176, 183-184, 189-190, 192-193, 203, 209 Kuszewo 1875-1909 1875-1909 1875-1884 1874-1897
1883 1-75, 154-156, 160-168, 178-187, 194-202 Kuślin 1874-1908 1874-1908 1874-1908 1875-1905
1885 1-78, 97-100, 103, 105, 108, 111, 114-116, 119-125 Kuźnica Zbąska 1874-1908 1874-1908 1874-1908  
1886 1-49, 51-52, 54-55, 57-64, 66-70, 92, 94, 97-100, 102-103, 105-110, 119-121, 124-132, 134-135, 137, 141-142, 144-145, 147 Lubosz 1874-1909 1874, 1876-1919 1874, 1876-1909 1890-1907
1887 1-83, 165-173, 183-201, 217-222 Lwówek
(obwód miejski)
1874-1910 1874-1910 1874-1910 1874-1888, 1893-1905
1888 1-10 Lwówek (ob. wiejski) 1874-1876 1874-1876 1874-1876  
1889 1-75, 135-138, 154-156, 166-168, 171-176, 184-186, 190-201

 

Łopienno 1875-1909 1875-1909 1875-1909 1874-1889
4776 13-42, 67-75, 85-94, 98-100, 107-112, 118-120, 124-129, 133-135, 142-144 Łubowo 1891-1914 1891-1914 1891-1914 1928
1890 1-78, 158-167, 176-178, 182-184, 191-196, 201-202, 204-206, 208-211 Malczewo 1874-1910 1874-1910 1874-1909 1874-1890
1891 1-78, 121-123, 166-168, 178-180, 184-186, 196-199, 203-205 Maniewo 1874-1910 1874-1910 1874-1910  
1892 1-15 Mchy 1874-1878 1874-1878 1874-1878  
1893 1-75, 151-153, 157-159, 169-174, 184-188, 201-217 Michałowo 1874-1910 1874-1910 1874-1910 1885, 1898-1903, 1906, 1908; 1874-1907
1894 1-75, 154-156, 161-164, 168-170, 174-176, 180-185, 191-196, 200-212 Mielżyn 1874-1910 1874-1910 1874-1910 1874-1907
1895 1-75, 136-138, 153-155, 166-168, 171-179, 186-188, 192-197, 205-207, 211-213, 217-219 Mieścisko 1875-1910 1875-1910 1875-1910 1874-1903
1896 1-69, 142-144, 157-162, 166-168, 172, 182-183, 190-192 Międzychód 1876-1910 1876-1910 1876-1910  
1897 1-78, 157, 161-164, 171-173, 180-182, 189-191, 204-206 Mikuszewo 1874-1910 1874-1910 1874-1910 1875-1887
1898 1-81, 163, 167-169, 176-178, 185-187, 194-196, 203-205, 209-211 Miłosław
(obwód miejski)
1874-1910 1874-1910 1874-1910  
1899 1-33 Miłosław
(ob. wiejski)
1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1900 1-105 Miłostowo 1874, 1876-1905, 1909 1875-1909 1874-1909 1874-1906, 1909
1901 76 Młodasko 1874-1910 1874-1910 1874-1910 1874-1880
4772 1-9, 21-23, 27, 31-35, 37, 40-46 Modliszewko 1891-1911 1893-1902; 1891-1910 1891-1911  
1902 1-33 Modrze 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1903 1-7, 13-33 Morasko 1874-1876, 1878-1884 1874-1875, 1878-1884 1874-1875, 1878-1884  
1904 13-33 Mosina 1878-1884 1878-1884 1878-1884  
1905 4-33 Murowana Goślina
(obwód miejski)
1875-1884 1875-1884 1875-1884  
1906 4-12 Murowana Goślina
(ob. wiejski)
1875-1877 1875-1877 1875-1877  
1907 7-27 Myślątkowo 1878-1884 1878-1884 1878-1884  
1908 10-33 Nekla 1877-1884 1877-1884 1877-1884  
1909 13-33 Niemierzyce 1878-1884 1878-1884 1878-1884  
1910 13-33 Niepruszewo 1878-1884 1878-1884 1878-1884  
1911 7-9 Nochowo 1878 1878 1878  
1912 10-33, 34-75, 79-94, 194-198, 205-207, 214-216, 223-225
Nowe Miasto n.Wartą 1877-1915 1877-1915 1877-1915  1874-1899; 1874-1885, 1893-1901
1913 13-77, 113-118, 138-146, 150-170 Nowy Tomyśl
(obwód miejski)
1878-1910 1878-1910 1878-1910  
4771 1-24, 49-51, 64-66, 70-73, 83-87, 94-99, 103-105, 109-111, 114-116 Objezierze 1893-1914 1893-1914 1893-1914  
1915 13-80, 130-132, 171-176, 188-192, 203-205, 208-209, 212-214 Obłaczkowo 1878-1911 1878-1911 1878-1911 1874-1891
1916 13-114 Oborniki 1878-1911 1878-1911 1878-1911  
1917 13-77, 40-41, 153-157, 167-169, 173-175, 182-184, 191-192, 203-210, 212-213 Obrzycko 1878-1911 1878-1911 1878-1911 1874-1892
1918 13-69, 71-72, 74-75, 151-153, 157-159, 163-168, 178-186, 192-198, 214-227 Opalenica 1878-1896, 1899-1911 1878-1911 1878-1911 1874-1909
5618 1-27 Orchowo 1906-1914 1906-1914 1906-1914  
1919 13-78, 166-171, 178-180, 190-192, 196-200, 219-220 Ostroróg 1878-1911 1878-1911 1878-1911 1878, 1883, 1889-1890, 1894, 1898-1900, 1902-1903, 1906-1907, 1909-1915; 1874-1892
1920 13-75, 124-132, 169-171, 178-180, 185-187, 199, 206-211 Otorowo 1878-1911 1878-1911 1878-1911 1877-1892
1921 1-66, 96-107, 148-153, 157-159, 169-171, 181-189 Owińska 1874-1911 1874-1911 1874-1911  
1922 13-33 Piątkowo 1878-1884 1878-1884 1878-1884  
1923 13-86, 176-181, 185-190, 197-202, 206-208, 215-238, 245-255 Pniewy
(obwód miejski)
1878-1911 1878-1911 1878-1911 1892-1894, 1896-1897, 1899-1909; 1874-1908
1925 13-116 Pobiedziska
(obwód miejski)
1878-1909  1878-1909 1878-1909 1874-1891, 1900-1903
2029 13-36 Pobiedziska
(ob. wiejski)
1878-1885 1878-1885 1878-1885  
2026 13-33, 34-80, 123-125, 165-167, 180-182, 186-189, 197-200, 207-213, 217-219, 222-224, 230-232 Popówko 1878-1914  1878-1914 1878-1914 1874-1892
2027 2-67, 148-163, 178-195, 199-212 Powidz
(obwód miejski)
1875-1911 1874 -1910 1874-1911 1874-1899
2028 2-6 Powidz
(ob. wiejski)
1875 1874-1875 1874-1875  
1926 …, 147-376, 557-578, 700-740, 787-807, 872-884 Poznań
(obwód miejski)
1878-1901 1878, 1880-1900 1878-1900 1885-1901
1927 14-18, 20-23, 25-28, 30-33, 35-39, 41-44, 46-49 Poznań
(I obwód wiejski)
1878-1884 1878-1884 1878-1884  
1929 2, 4-24 Poznań – Górczyn 1878-1884 1877-1884 1878-1884  
1931 13-21, 23-25 Poznań – Kobylepole 1878-1881 1878-1881 1878-1881  
1932 13-34 Poznań – Piotrowo (Głuszyna) 1878-1884 1878-1884 1878-1884  
1933 1-3 Przybychowo 1874 1874 1874  
1934 1-13 Przysieka 1874-1877 1874-1877 1874-1877 1874-1877
1935 13-78, 160-167, 177-182, 189-191, 207-210 Rakoniewice
(obwód miejski)
1878-1910 1878-1910 1878-1910 1874-1902
1936 19 Rakoniewice
(ob. wiejski)
      1874-1876
1937 8-69, 142-150, 157-159, 166-174, 181-183, 196-198, 205-207 Rejowiec 1879-1912 1878-1912 1878-1912  
1938 13-27, 29-79, 158-161, 168-173, 183-185, 193-194, 196-197, 199-201 Rostarzewo 1878-1911 1878-1910 1878-1910 1874-1892
1940 19 Rusocin       1874-1876
1941 10-78, 145-147, 151-153, 175-177, 184-186, 199-207 Sady 1877-1911 1877-1911 1877-1911  
1942 4-72, 149-151, 158-163, 181, 184, 186-193 Sapowice 1878-1912 1878-1910, 1912 1878-1911 1877-1912
5619 1, 3-4, 6-7, 9-10, 12-13, 15, 17-19, 21-25 Sątopy 1907-1914 1907-1914 1907-1914  
1944 7-71, 141-143, 150-153, 163-169, 176-190, 200-203, 210-214 Separowo 1878-1911 1878-1911 1878-1911 1900-1907, 1909-1911; 1881-1893
1945 1-79, 161-169, 173-175, 182-187, 194-199, 203-205, 208-210, 214-216, 223-228 Sieraków
(obwód miejski)
1874-1912 1874-1912 1874-1912 1886-1895
1946 1-15 Sieraków
(ob. wiejski)
1874-1878 1874, 1876-1848 1874-1878 1874-1878
1947 7-74, 160-161, 168-170, 175-176, 178-179, 181-182, 184-185, 187-189, 191-192 Sierosław 1876, 1878-1899, 1902-1912 1876, 1878-1899, 1902-1912 1876, 1878-1899, 1902-1912  
1948 13-75, 154-163, 170-172, 179-187, 194-196, 203, 210-211, 218-219, 222 Skoki 1878-1912 1878-1912 1878-1912 1874-1887
4924 1-3 Skoki
(ob. wiejski)
1874 1874 1874  
1950 13-36 Stary Tomyśl 1878-1885 1878-1885 1878-1885  
1951  13-81, 134-136, 143-149, 174-189 Stęszew
(obwód miejski)
 1878-1912 1878-1912 1878-1912 1874-1909
1953 15-79, 121-123, 167-169, 179-181, 185-188, 197-201, 206-211, 214-216 Stobnica  1879-1912  1879-1912 1878-1912 1874-1892
1954 13-75, 154-156, 160-164, 174-179, 187-192, 199-201, 211-219 Strzałkowo 1878-1912 1878-1912 1878-1912 1874-1888
1955 1-37, 39-73, 91, 98-101, 137-144, 168-176, 186-194, 205-210, 217-222 Swarzędz
(obwód miejski)
1874-1912 1875-1912 1875-1912 1874-1902
1956 1-35, 57, 70, 72 Swarzędz
(ob. wiejski)
1876-1878, 1880-1887 1876-1887 1876-1887 1876-1887
1957 13-76, 120-126, 162-164, 171-176, 183-188, 195-205, 212-215, 222-224, 228-230, 234-236 Szamotuły
(obwód miejski)
 1878-1912  1878-1912 1878-1912 1874-1907
1958 13-75, 120-130, 167-170, 177-182, 189-194, 201-203 Szamotuły
(ob. wiejski)
 1878-1907 1878- 1907 1878-1907  1874-1890
3233 1-24, 46-57, 81-89, 98-106, 110-112, 125-127, 131-139 Szczytniki Duchowne 1888-1914 1888-1914 1888-1897, 1899-1914  
1960 13-75, 124-127, 164-168, 178-182, 187, 190, 192-193, 195, 197, 199-209 Szlachcin 1878-1912 1878-1912 1878-1912 1874-1904
1961 1, 3, 10-97 Szydłowiec 1875, 1878-1906 1878-1906 1875, 1878-1906 1875-1905
1962 13-75, 154-156, 160-176, 183-186, 196-198, 211-222 Śliwno 1878-1913 1878-1910 1878-1913 1874-1903
1963 13-94, 154-159, 200-205, 213-216, 220-222, 224-226, 235-243, 247-252, 259-261, 265-270, 274-290 Śrem
(obwód miejski)
1878-1913 1878-1913 1878-1913 1906-1913; 1874-1912
1964 10 Śrem
(ob. wiejski)
      1874-1878
1965 10-119 Środa
(obwód miejski)
1877-1910 1877-1910 1877-1910 1891-1909
1966 8-9 Środa
(ob. wiejski)
  1876 1876  
4773 1-18, 45-53, 61-66, 70-75, 81-83, 88-90, 103-105 Świniary 1892-1906, 1909-1911 1892-1911 1892-1911  
1969 13-35 Trzcielin 1878-1884 1878-1884 1878-1884 1874-1884
1970 13-18, 37 Tworzymierki 1878-1879 1878-1879 1874-1879  
1973 Wielichowo
(obwód miejski)
1878-1913 1878-1913 1878-1886, 1890, 1892, 1894, 1896, 1898, 1900, 1904, 1908, 1911, 1913 1874-1885
1974 13-36, 73-75 Wielichowo
(ob. wiejski)
1878-1885 1878-1885 1878-1885 1874-1885
1975 13-72, 148-156, 165-167, 177-180, 187-189, 193-195, 199-201, 211-213, 217-219 Wierzeja 1878-1913 1878-1913 1878-1913 1874-1900
1976 1-33 Wierzenica 1874-1884 1874-1884 1874-1884  
1977 1-66, 95-106, 148-153, 157-159, 164-166, 181-189 Wierzonka 1874-1911 1874-1911 1874-1911  
3234 1-36, 77-81, 85-90, 97-103, 115-117, 127-129, 136-138, 145-147 Wilkowo Polskie 1886-1913 1886-1913 1886-1913  
1978 1-78, 160-162, 172-177, 184-186, 202-204, 208-213 Wioska 1874-1913 1874-1913 1874-1913  
1979 1-79, 128-133, 170-172, 176-178, 182-187, 194-196, 199-205, 213-215, 219-221, 225-227, 231-233, 237-239 Wiry 1874-1913 1874-1913 1874-1913 1874-1907
1980 13-27, 29-75, 153-155, 160-163, 167-169, 172-174, 178-183, 191-193, 196-198, 215-223 Witkowo
(obwód miejski)
1878-1913 1878-1913 1878-1913 1874-1900
1981 1-9, 11-77, 155-157, 162-165, 169-171, 175-177, 181-186, 192-200, 211-212, 219-227, 233-241
Witkowo
(ob. wiejski)
1878-1913 1878-1913 1878-1913 1877-1902
1982 13-75, 154-156, 160-162, 172-174, 178, 182-184, 191-193, 200-202, 212-214, 216-217
Wólka 1878-1913 1878-1913 1878-1913 1874-1891
1984 13-27, 29-82, 132-140, 179-187, 194-196, 200-202, 206-208, 215-220, 224-230, 237-240, 244-247, 251-253, 257-260
Września
(obwód miejski)
1878-1914 1877, 1879-1914 1878-1914 1910; 1885-1914
1985 1-40 Września
(ob. wiejski)
1874-1885 1874-1885 1874-1885 1874-1878, 1885
1986 1-78, 160-164, 170-172, 183-185, 187, 190, 192-216, 218, 220-231 Wysławice 1874-1912 1874-1912; 1874-1877, 1881-1908 1874-1902, 1904-1912 1874-1895; 1879-1898
1987 13-33, 34-74, 76-79, 144-151, 159-172, 178-180, 185-188, 190, 192-196, 198-201, 211-213 Zaniemyśl 1878-1914 1878-1914 1878-1914 1899, 1905, 1874-1893
1989 13-33, 34-79, 161-163, 173-178, 185-187, 197-199, 203-214 Zębowo 1878-1913 1878-1913 1878-1913 1879-1899
1991 10-33, 34-78, 134-137, 140-144, 146-149, 156-159, 164-167, 172-175, 178-180, 182-184, 187-189 Złotniki 1877-1914 1877-1914 1877-1914  
1992 13-33, 34-63, 142-158, 165-167, 171-173, 180-182, 186-188, 201-203, 205, 208, 211, 213-220 Żabno 1878-1914 1878-1914 1878-1914  1874-1889

 

Indeks ksiąg Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickich

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres sygnatur nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury dotyczy? urodzenia małżeństwa zgony pozostałe
3237 71-81 Baszków 1874 1874 1874 1866-1873
3238 1-77 Benice 1818-1819, 1838, 1846, 1868-1874 1819, 1838, 1846, 1868-1872, 1874 1818, 1838, 1846, 1868-1874 1820-1837, 1839-1845, 1847-1867, 1873
3239 1-15 Białcz       1818-1827, 1829, 1847-1848, 1855, 1867
3240 1-112 Biskupice 1873; 1820-1822, 1828, 1832, 1835, 1838, 1849-1874 1820-1822, 1828, 1832, 1835, 1838, 1849-1869, 1871-1874 1820-1822, 1828, 1832, 1835, 1838, 1849-1872 1818-1819, 1823-1827, 1829-1831, 1833-1834, 1836-1837
3598 1-20, 45-50 Blizanów       1819, 1821-1822, 1825-1841, 1866-1871
3599 83-91, 117-133 Błaszki       1859-1884
3241 1-2 Błociszewo 1817-1834     1834-1850
3242 1 Bnin       1818-1826
3244 1-20 Borek 1826-1829 1826-1829 1826-1829 1818-1825
3602 1-49 Borków       1809-1811, 1823, 1825-1827, 1829, 1831-1839, 1842, 1844-1871
3245 1-71 Borzęciczki 1846-1851, 1854 1846-1851, 1854 1846-1851, 1854 1815, 1818-1830, 1832-1845, 1852-1853, 1855-1874
3246 1-129, 132-133 Brody 1818-1820, 1824, 1837-1844, 1846-1854, 1856-1857, 1864 1818-1820, 1824, 1846-1854, 1856-1857, 1864 1818-1820, 1822, 1824, 1846-1854, 1856-1857, 1864 1820-1821, 1823, 1825-1836, 1843, 1845-1851, 1853-1874; 1837-1844
 3247  1-6, 8-63, 65 Bronikowo 1808 1808 1808 1809-1818, 1822-1850, 1852-1872, 1874
3248 1-40 Broniszewice 1853-1855 1853-1855 1853-1855 1818, 1820-1852
3607 3-27, 29-31, 33-35, 37-84 Brudzew       1808-1824, 1826-1871
3249 2-80 Brzezie 1835, 1841-1844, 1849-1850, 1857, 1862, 1870-1874 1842-1844, 1849-1850, 1857, 1862, 1870-1874 1842-1844, 1849-1850, 1857, 1862, 1870-1874 1821-1825, 1827-1834, 1836-1840, 1845-1848, 1851-1856, 1857-1861, 1863-1869
3250 1-11 Brzostków       1818-1828
3251 1-76 Bucz 1808, 1810-1815 1808, 1812, 1816 1808-1816 1815; 1813; 1814; 1818-1856, 1860-1874
3252 1 Budzyń       1808-1810
3253 1-38, 44-51 Buk 1820-1827, 1853-1855, 1872-1873 1820, 1826-1827, 1853-1855 1820, 1826-1827, 1853-1855, 1872 1830; 1872; 1818-1819, 1828-1829, 1832, 1835-1871
3254  1-26 Bukowiec 1812, 1818, 1835 1818, 1835 1813, 1818, 1835 1819-1834, 1836-1874
3255  1-31 Bukownica       1818-1855
3256 1-30 Bytyń 1829     1834-1836, 1838, 1840-1850, 1852-1853, 1857-1864, 1867-1870, 1872
257 1-88 Ceradz Kościelny 1832-1834, 1840-1841, 1843-1848, 1851-1853 1833-1848, 1851-1853 1833-1848, 1851-1853 1836; 1832; 1817-1829, 1831-1832, 1835, 1837-1838, 1842, 1854-1868
3258 1-10 Cerekwica (jar)       1820-1829
3259 86-109 Cerekwica (poz) 1866-1872 1866-1873 1866-1873 1874
3610 1-60 Chełmce       1808-1811, 1818-1820, 1826-1872
3260 1-32 Chlewo       1818-1855
3613 1-12, 82-90 Chocz       1808-1812, 1866-1874
3261 87-113 Chodzież 1866-1874 1866-1874 1866-1874  
3262 1-37 Chojnica       1815-1829, 1841, 1859, 1869, 1871, 1874
3263 1-52 Choryń       1818-1842, 1844-1865, 1867-1875
3264 1-32 Chrzypsko Wielkie 1822, 1850-1856 1822, 1850-1856 1822, 1850-1856 1818-1821, 1823-1825
3265 1-6, 8-61 Czacz       1864; 1808-1816, 1818-1834, 1836-1863, 1870-1874
3266 13-17, 55-56, 58-62, 64-65 Czarnków       1827-1830, 1866-1874
3270 1-129 Czerniejewo 1819-1828,

1829-1874

1819-1828,

1829-1855 

1819-1828,

1829-1874

 
3271 1-61 Czerwonawieś 1808-1814 1808-1814, 1821-1842 1808-1814, 1821-1830 1819-1837, 1839-1848, 1850-1874; 1808-1810
3272 1-18 Czeszewo 1827-1829 1827-1829 1827-1829 1818-1826
3273  1-26 Dakowy Mokre 1835, 1873-1874 1835, 1874 1835, 1873 1818-1829, 1831-1834, 1836-1837, 1858-1872
3274 1-49, 52-60 Dalewo 1808 1808   1810-1814, 1820-1863, 1866-1874
3275 1-45 Dąbrówka Kościelna 1848-1857, 1861-1866, 1869 1848-1857, 1861-1866, 1869 1847-1857, 1861-1866, 1869 1846; 1847
3618 1-47, 55-61, 62-67 Dembe   1808, 1817-1822, 1824, 1826-1871 1808, 1817-1822, 1824, 1826-1871,   1808, 1817-1822, 1824, 1826-1871  
3276 1-95, 97-98 Dębnica 1817-1831, 1845-1846, 1848-1859, 1861-1874 1845-1846, 1848-1851, 1853-1859, 1861-1873 1845-1846, 1848-1859, 1861-1870, 1872-1874 1828-1844, 1847
3277 1-24 Dębno 1819, 1821, 1839 1819, 1821, 1839 1819, 1839 1818, 1820, 1822-1833, 1837-1838
3279 1-2,4-10, 12-33 Dłużyna       1808-1815, 1818-1829
3623 1-89 Dobrzec       1808-1870
3280 1-73 Dobrzyca 1836-1842, 1859 1810-1811, 1826-1842, 1859 1836-1842, 1859 1815-1816, 1819-1822, 1824-1835, 1843-1858, 1860-1874
3281 1-35 Domachowo       1818-1829, 1834, 1853-1874
3282 1-36 Donaborów       1818-1855
3283 1-71 Doruchów 1818, 1826, 1828, 1835, 1837, 1843-1855 1818, 1826, 1828, 1831-1832, 1835, 1837, 1843-1855 1818, 1826, 1828, 1835, 1837, 1843-1855 1819-1825, 1827, 1829-1834, 1836, 1838-1842
3284 1-234, 236-237, 239-287 Droszew 1831-1832; 1830-1874 1835, 1842-1844, 1864; 1830-1874 1830-1874 1818-1830
3285 1-16 Drzeczkowo       1818-1831, 1834, 1836-1837
3286 1-51 Dubin 1820-1823, 1826 1820-1823, 1826 1820-1823, 1826 1819, 1824-1825, 1827-1828, 1835-1874
3287 1-71 Duszniki 1809-1817 1809-1816 1809-1817 1818-1819, 1821-1832, 1836-1837, 1839-1844, 1847-1852, 1860
3288 1-78, 80-103 Dziekanowice 1820-1825, 1833-1847, 1864-1874 1820-1825, 1833-1847, 1864-1874 1820-1825, 1833-1847, 1864, 1866-1874 1818-1819, 1826-1832, 1848-1863
3625 1-64 Dzierzbin       1810-1811, 1813-1855, 1857-1869
3627 1-67 Giżyce       1815-1865
3628 1-11, 13-14, 18, 20, 22 Glinno       1808-1811, 1817, 1819-1821, 1823-1825
3291 1-100, 102-105 Gniezno (Archikatedra) 1869-1870; 1821-1859, 1861-1868, 1871-1874 1868; 1820-1854, 1856-1859, 1861-1865, 1867, 1869-1872, 1874 1821-1859, 1861-1874 1820; 1818-1819; 1820
3292 1-165 Gniezno
(św. Michała)
1818-1820, 1822-1831, 1833-1836, 1838-1874 1818-1820, 1822-1831, 1833-1836, 1838-1874 1818-1820, 1822-1831, 1833-1836, 1838-1874 1821, 1832, 1837
3293 1-48 Gniezno
(św. Piotra i Pawła)
1813-1816, 1820-1823, 1825-1832 1814-1817, 1820-1823, 1825-1832 1814-1818, 1820-1823, 1825-1832 1814-1815; 1819, 1824
3294 1-211 Gniezno
(św. Trójcy)
1848; 1808-1823, 1825-1839, 1841-1847, 1849-1866, 1868-1874 1826, 1830, 1854; 1809-1816, 1818-1823, 1825, 1827-1839, 1841-1853, 1855-1866, 1868-1874 1809-1823, 1825-1829, 1831-1839, 1841-1866, 1868-1874 1812-1813; 1824, 1840, 1867
3295 1-111 Gniezno
(św. Wawrzyńca)
1818-1820, 1824, 1839, 1848-1874 1818-1820, 1824, 1839, 1848-1874 1818-1820, 1824, 1839, 1848-1874 1821-1823, 1825-1838, 1840-1847
3296 1-39, 41 Gnin 1818, 1829, 1834-1836, 1873-1874  1818, 1829, 1834, 1836, 1873-1874 1818, 1829, 1834-1836, 1873 1818-1828, 1833-1864
3630 1-24, 26, 28-29, 31, 33, 35-77, 103-119 Godziesze       1808-1868
3297 1-12 Golejewko       1818-1829
3298 1-67 Golina 1819-1837, 1840, 1842-1854 1819-1837, 1840, 1842-1854 1819-1837, 1840, 1842-1854 1818, 1820-1821, 1826, 1829, 1831-1832, 1834-1836, 1838-1839, 1841
3632 1-16, 18-30 Goliszew       1843-1871
3299 1-12 Gołanice       1818-1829
3300 1-49, 59 Gołębin Stary       1808-1812, 1818-1832, 1834-1865; 1833
3301 1-49, 51 Gołuchów 1836-1849 1836-1847 1836-1853 1820-1821, 1823-1827, 1829-1831, 1833-1834
3302 1-12 Goniębice       1818-1829
3303 1-145 Gostyczyna 1820-1826, 1828-1850, 1855, 1857-1859, 1861-1866, 1868-1874 1820-1826, 1828-1850, 1857-1859, 1861-1866, 1868-1874 1820-1826, 1828-1840, 1842-1850, 1857-1859, 1861-1866, 1868-1874 1818-1819, 1827, 1841, 1854, 1860, 1863, 1867
3304 1-88 Gostyń 1820-1821, 1824, 1861-1874 1861; 1820-1821, 1824, 1861-1874 1820-1821, 1824, 1862-1874 1822; 1810-1811, 1823, 1825-1839, 1842-1860
3305 1-158 Gostyń Stary 1821-1845, 1848-1873 1821-1845, 1848-1873 1821-1845, 1848-1873 1818-1820, 1846-1847
3306 1-73 Gościeszyn 1833-1834, 1836-1847, 1849-1852, 1854, 1873 1833-1834, 1836-1847, 1849-1852, 1854, 1873 1833-1834, 1836-1847, 1849-1852, 1854 1822-1832, 1835, 1848, 1874
3309 67-88 Górzno 1866-1868, 1870-1874 1866-1868, 1870-1874 1866-1868, 1870-1874  
3311 24-28 Granowo   1873-1874 1873-1874 1870-1872
3312 1-63, 72 Grodzisk 1825; 1821-1824, 1826-1827, 1863, 1874 1821-1827, 1863 1821-1827 1818-1820, 1828-1862, 1864-1865
3313 1-28 Grodzisko 1818-1825 1818-1825 1818-1825 1826-1829
3315 1-2 Grylewo 1808-1820,

1821-1874

1808-1820,

1821-1874

1808-1820,

1821-1874

 
3316 1-55 Gryżyna 1808-1817, 1819-1874 1808-1817, 1819-1874 1808-1817, 1819-1874  
3317 1-67, 70-94 Grzybowo 1818-1829, 1829-1874 1818-1828, 1831-1874 1818-1829, 1829-1874  
3318 96-97 Gułtowy 1874 1874    
3319 1-113 Imielno 1818-1856, 1831-1863, 1824-1874 1818-1856,  18431824-1873, 1874 1818-1856, 1824-1874  
3641 2-60, 74-80, 81-86 Iwanowice 1808-1812, 1814, 1817-1871  1809-1812, 1814, 1817-1871  1808-1812, 1814, 1817-1871   
3321 1-138 Janków Zaleśny  1809-1835, 1818-1874 1809-1834, 1818-1874,  1808-1834, 1820-1822, 1818-1874   
3322 1-14 Jaraczewo 1818-1828, 1826, 1829 1818-1828, 1829 1818-1828, 1826, 1829  
3323 1-52 Jarocin 1811-1846, 1836-1854 1811-1846, 1836-1854 1811-1846, 1836-1854  
3324 2-63, 65-67, 68-73, 74-76, 77-82 Jarząbkowo 1820-1840, 1821-1822, 1822-1874 1820-1840, 1822-1872 1820-1840, 1821-1822, 1822-1873 1842, 1855,
3325 1-78 Jedlec 1818-1845, 1819-1854, 1833-1846,  1818-1845, 1819-1854 1818-1845, 1819-1854, 1831-1846  
3326 43-51 Jeżewo       1866-1874
3646 42-50 Kalisz
(św. Józefa)
      1866-1874
3647 28-36 Kalisz
(św. Mikołaja)
      1866-1874
3330 15-70 Kamionna 1831-1835, 1837, 1850, 1853-1856 1831-1835, 1837, 1850, 1853-1856 1831, 1833-1835, 1837, 1850, 1853-1856 1836, 1838-1849, 1851-1852
3331 1-46 Karmin 1818-1834 1818-1834 1818-1834 1820-1822, 1824-1825, 1835-1854
3332 1-37 Kaszczor       1818-1847, 1849-1854, 1866
3333 1-55 Kaźmierz 1891-1868, 1848-1871 1819-1868, 1826-1873 1891-1868,  1848-1873  
3334 1-10 Kąkolewo 1818-1829 1818-1829 1818-1829  
3336 38-48 Kędzierzyn 1870-1874 1870, 1872-1874 1871, 1874  
3338 51-53, 56, 58-66, 84-87, 136-138, 140-160 Kicin 1837-1838, 1840-1841, 1848, 1866-1874 1838-1841, 1848, 1866-1874 1867-1868, 1870-1873; 1838-1841, 1848, 1866 1836, 1849
3339 109-129 Kiekrz 1866-1869, 1871, 1873 1866-1869, 1871, 1873 1866-1869, 1871, 1873 1870, 1872, 1874
3340 99-115 Kiszkowo 1866, 1872-1874 1866, 1872-1874 1866, 1872-1874 1867-1871
3342 83-108 Kłecko 1866-1871, 1873-1874 1866-1874 1866-1874  
3343 70-90 Kobierno 1868-1872, 1874 1868-1872, 1874 1869; 1868, 1870-1872, 1874 1865-1867, 1873
3345 52-62 Kobylin 1871-1872 1871-1872 1871; 1872 1866, 1869-1870, 1873

 

3652 1-54 Kokanin       1819-1871
3348 1-8 Konary       1818-1819, 1823-1828
3349 108 Konarzewo       1867-1873
3350 1-100 Koryta 1820, 1857-1873 1820, 1857-1873 1820, 1857-1873 1818-1819, 1821-1827, 1830-1856

 

3655 1-51 Kosmów       1810, 1824-1836, 1838-1874
3352 4, 6, 8, 12, 17, 20-21, 23-24 Kościan (ob. wiejski) 1811, 1813 1811-1813 1813 1810-1811, 1815; 1816-1817
3657 1-20, 30-41, 45-68, 88-94, 95-100 Kościelec  1808-1816, 1820-1831, 1835-1871  1808-1816, 1820-1831, 1835-1871  1808-1816, 1820-1831, 1835-1871  
3659 1-69 Kościelna Wieś       1818-1870
3354 1-9 Kotlin       1820-1821, 1823-1829
3355 1-150 Kotłów       1809-1810, 1813-1814, 1818-1854
3356 1-36 Kowalew       1818-1854
3357 1-2 Kozielsko       1821-1874
3358 66-70 Koźmin 1868 1868 1868 1866-1867
3662 65-72 Koźminek       1866-1873
3664 1-73, 92-101 Kraszewice       1808-1865
3360 1-14 Kretków       1821-1823, 1825, 1849-1857
3361  1-126 Krobia       1808- 1835, 1837, 1839-1874
3362 73-99 Krotoszyn       1866-1874
3363 14-16 Krzycko Małe       1828-1829, 1835
3364 1-63 Krzywiń       1808-1812, 1817-1855, 1857-1874
3365 1-20 Krzyżowniki       1829-1831, 1845-1855
3366 1-13 Kucharki 1818 1818, 1822   1820-1821, 1823-1827, 1829, 1834; 1822
3367 1-72 Kuchary       1818-1854
3368 1-38 Kuczków 1818-1819 1818-1819 1818-1819 1820-1854
3369 1-28 Kunowo 1818 1839 1839 1817-1838, 1840, 1846-1847
3370 1-72 Kwilcz 1831-1841, 1844-1854, 1856 1808, 1835-1836, 1856 1808-1809, 1835-1836, 1838-1841, 1856 1809-1811, 1813-1824, 1826, 1829-1840, 1842-1846, 1854-1855
3374 44-107 Lewków 1847-1848, 1851, 1859-1874 1847-1848, 1851, 1856, 1859-1874 1847-1848, 1851, 1855, 1859-1874 1852-1854, 1857-1858
3670 1-44 Lipe       1826-1868
3672 1-97 Lisków       1808-1871
3375 1-6 Liszkowo 1848-1849 1848-1849 1848-1849  
3376 5-15, 17-18, 20-21, 23-24, 16-27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41-42, 44, 46, 48-105 Lubiń 1816-1817, 1839-1844 1808-1817 1808-1817 1808-1816; 1818-1838, 1845-1874
3377 1-42 Lubosz 1821, 1823, 1853-1856 1855 1824, 1855 1808-1813, 1822, 1824-1825, 1827-1833, 1835-1852
3378 1-35 Lusowo 1811-1812, 1817-1821, 1829-1855, 1862-1866 1817-1821, 1833-1855, 1862-1866 1817, 1819-1855, 1862-1865 1822-1829
3379 1-3, 5-7, 9-29, 68-90 Lutogniew 1867-1873 1867-1873 1808, 1867-1873 1818-1820, 1822-1827, 1829-1842, 1866
3381 102-112, 114-123, 125-135, 138-141, 143, 147-155 Lutynia 1866-1874 1866-1874 1866-1874  
3382 47-55 Lwówek 1872-1873     1866-1871, 1874
3383 64-90 Łagiewniki 1866-1874 1866-1874 1866-1874  
3384 44-52 Łaszczyn       1866-1874
3386 1-16 Łęki Wielkie       1808-1826, 1828-1829
3387 45-53 Łódź       1866-1874
3390 127-153 Łubowo 1866-1874 1866-1874 1866-1874  
3395 1-4 Mchy 1850-1866 1841-1874    
3396 1-24 Michorzewo 1818-1824, 1830-1857 1795-1803, 1818-1824 1795-1803, 1818-1824 1809-1810, 1814-1815, 1825-1829
3397 1-2 Miejska Górka       1818-1819
3398 1-78 Mielżyn 1818-1848, 1850-1859, 1861-1865, 1871 1839-1848, 1851-1859, 1861-1865, 1871 1839-1859, 1861-1865, 1871 1849
3399 1-2 Mieścisko       1815-1874
3400 1-22 Mieszków 1812-1813, 1821-1826 1820-1826 1820-1826  
3402 1-35, 37-38, 40-41, 43-44, 46-47 Mikstat 1818-1820, 1842, 1850-1854 1842, 1850-1854 1842, 1850-1854 1821-1832, 1834-1841, 1843-1849
3404 1-63 Modliszewko 1842-1846, 1855-1864, 1866-1874 1855-1874 1855-1874 1818-1850, 1865
3405 1-75 Modrze 1822, 1838-1839, 1869-1873 1838-1839, 1869-1873 1837-1866, 1869-1873 1817-1821, 1823-1837, 1840-1868, 1874
3406 1-16, 18-125 Mokronos 1818-1821, 1823-1825, 1827-1841, 1843-1851, 1860-1862, 1864-1874 1818-1820, 1823, 1836-1851, 1860-1874 1818, 1820, 1823, 1836-1851, 1860-1874 1822, 1852-1859
3408 1-12 Mórkowo       1818-1829
3410 1-49 Myjomice 1830-1834, 1852 1830-1834, 1852 1830-1834, 1852 1818-1829, 1835-1851, 1853-1855
3412 1-40 Niechanowo 1834 , 1836, 1838-1840 1834 1834 1818-1833, 1841, 1845-1847, 1849-1851, 1855-1857, 1859-1865
3413 1-10 Niepart  1817-1834 1810-1815, 1817- 1834 1817-1834 1818-1819
3425 4-40 Olszowa 1830-1834 1830-1834 1830-1834 1826-1855
3426 1-91 Ołobok 1818-1819, 1821-1832, 1834-1835, 1857-1865 1818-1819, 1823-1832, 1834-1835, 1858, 1860, 1863-1865, 1859 1818-1819, 1822-1830, 1832, 1834-1835,  1857-1865 1836-1852, 1854-1856
3427 1-24 Opalenica 1808-1812, 1819, 1822-1827 1809-1811, 1822-1827 1809-1812, 1822-1827 1810-1811, 1818, 1820-1821, 1828-1830, 1833-1874
3428 1-46 Opatów 1819-1821, 1827 1818-1821 1818-1821 1820, 1822-1855
3686 1-19, 21, 23, 25-37, 39-65 Opatówek 1808-1811, 1815-1825 1809-1811, 1815-1825 1808-1811, 1815-1825 1826-1843
3434 1-93 Ostrów Wlkp. 1808-1809, 1828, 1856-1857, 1859-1867 1815, 1828, 1856-1857, 1859-1866 1818, 1828, 1856-1867 1819-1827, 1829-1855, 1858, 1868-1874

 

3437 1-26 Otorowo 1827-1828 1827-1828 1827-1828 1818-1826, 1847-1851, 1855-1863
3438 1-20, 33-47, 49-53, 87-119 Owińska 1818-1819, 1838-1844, 1856-1865 1818-1819, 1838-1844, 1856-1865 1817-1821, 1823, 1838-1844, 1856-1865 1820-1829
3439 1-8 Pakosław       1819-1821, 1826-1828, 1818-1832
3690 1-16, 18-62, 64-70 Pamięcin 1808-1811 1808-1813, 1816-1817, 1819 1808-1811 1808-1811, 1819-1865
3440 1-12 Panienka 1825, 1828 1825 1825 1818-1824, 1826-1827, 1829, 1832, 1835
3441 1-18 Panigródz 1821     1819-1820, 1822-1829, 1855-1857, 1859-1860
3442 1-13, 17, 19 Parzęczewo 1808-1810 1808-1810 1808-1810 1810-1812, 1815-1816, 1818-1824, 1828, 1858
3443 1-72 Parzynów 1817-1824,1835-1847, 1849-1855 1817-1824, 1826-1847, 1849-1855 1817-1824, 1826-1847, 1849-1855 1818-1819, 1825-1834, 1848
3444 1-13 Pawłowice     1826 1818-1829
3445 1-24 Pawłowo 1856-1865 1857-1858, 1863-1865 1856-1858, 1863-1865 1818-1855
3446 1-159, 204-206 Pępowo 1821, 1838, 1842-1865 1810, 1838, 1842-1865 1821, 1838, 1842-1865, 1810 1812, 1818-1833, 1836-1837, 1839-1841
3692 7-9, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 24, 28-30, 32-40 Piątek Wielki       1832-1834, 1838-1839, 1841-1842, 1845-1846, 1849, 1853-1855, 1857-1865
3447 1-59, 61-79, 81, 83-89, 91-97 Pleszew 1819-1826, 1828-1830, 1832-1854 1821-1826, 1828-1830, 1832-1854 1820-1826, 1828-1831, 1833-1854  
3448 1-39, 48 Pniewy 1851-1861, 1865     1824-1831, 1833-1872,
3449 1-123 Pobiedziska 1818, 1821-1822, 1824-1828, 1833-1865 1818, 1821-1822, 1824-1827, 1829-1865 1818, 1821-1822, 1824-1865 1819-1820, 1823
3450 1-2 Podlesie Kościelne       1808-1833, 1852-1865
3451 1-54, 56-128, 130-137, 146-148 Pogorzela 1821, 1824, 1827-1830, 1832, 1835-1865 1808-1809, 1821, 1824, 1827-1830, 1832, 1834-1861, 1863, 1864 1808-1809, 1821, 1824, 1827-1832, 1834-1864 1810, 1818-1829, 1831, 1833
3452 1-70 Pogrzybów 1836-1848, 1854, 1862, 1864-1865 1836-1841, 1846-1848, 1854, 1862-1865 1836-1841, 1846-1848, 1854, 1862-1865 1818-1821, 1823, 1825-1830, 1833, 1835, 1849-1853, 1855-1861
3453 1-13, 15-16, 18-43 Pomarzany 1817-1819, 1822-1825, 1855 1817-1819, 1822-1825, 1855 1817-1819, 1824-1825 1820-1821, 1826-1838, 1856-1859, 1861-1865
3454 1-17 Potarzyca 1820, 1822-1824, 1826 1820-1821, 1823, 1825 1820, 1822-1826 1827-1829
3455 1-2 Potulice       1808-1830, 1850-1874
3456 1-19 Powidz 1818-1859, 1862-1863, 1865 1862-1865 1857, 1862-1863, 1865 1858, 1864
3458 2-13 św. Jana (Komandoria Joannitów) Poznań

 

      1818-1829
3465 1-12 Prochy 1817-1829 1817-1829 1817-1829  
3466 1-40 Przedborów 1818-1849, 1850-1855 1818-1849, 1850-1855 1818-1849, 1850-1855  
3467 1-81 Przemęt 1790-1837, 1814-1854 1814-1854 1813, 1814-1854 1809-1810, 1813
3468 1-58 Psarskie 1819-1863, 1833-1865 1819-1863, 1833-1865 1819-1863, 1833-1865  
3469 1-18, 25 Ptaszkowo 1808-1813, 1818-1872 1808-1813, 1821 1808-1813, 1821  
3470 1-41 Radlin 1820-1846, 1847-1855 1820-1846, 1847-1855 1820-1846, 1847-1855  
3471 1-23 Radomicko 1808-1829, 1809-1815 1808-1811, 1809-1815 1808, 1809-1815  
3472 1-12 Radzim 1844-1861, 1848-1863 1844-1861, 1848-1863 1844-1861, 1848-1863  
3474 1-50, 72-230, 233, 279 Raszków 1819, 1825, 1827, 1829-1841, 1847-1848, 1863, 1833-1835, 1837-1841, 1824-1841, 1863 1824-1841, 1833-1840, 1863 1812, 1818, 1820-1823, 1842-1865, 
3476 1-29 Rawicz 1837, 1854-1855     1838-1853, 1856-1865
3694 1-61 Przespolew Pański 1808-1874, 1809-1825 1808-1874, 1819-1825 1808-1874, 1819-1825  
3698 1-61 Rajsko  1819-1825, 1826-1872  1819-1825, 1826-1872  1819-1825, 1826-1872  
3473 1-39 Rakoniewice 1818, 1839, 1846-1854 1818 1818 1819-1838, 1840-1845
3474  1-48, 72-228, 279 Raszków 1819, 1825, 1827, 1829-1841, 1847-1848, 1863  1824-1841, 1863  1824-1841, 1863  1812, 1818, 1820-1823, 1842-1865 
3515 1, 3-68 Stary Gród 1817, 1819, 1821-1828, 1832-1834, 1839-1854 1819, 1821-1828, 1832-1834, 1841-1843 1819, 1821-1828, 1832-1834, 1841-1843 1820, 1829-1831, 1835-1838
3717 1-46 Szymanowice 1808-1810 1808-1809; 1809-1810 1808-1809 1824, 1826-1865
3530 1-92 Tarnowo
(pow. poznański)
1817, 1822, 1827-1829, 1849-1865 1817, 1822, 1827-1829, 1849-1865 1817, 1822, 1827-1829, 1849-1865 1819-1821, 1823-1826, 1830-1848
3531 1-18 Tarnowo
(pow. wągrowiecki)
1818-1835      
3720 1-64 Tłokinia 1809-1811, 1819-1825 1809-1811, 1819-1825 1808-1811, 1819-1825 1826-1865
3532 1-11, 16-17 Tomice 1808-1817, 1836-1857   1836-1853 1817-1831
3533  1-29 Trzcinica  1818-1823     1824-1846
3539 1-128 Uzarzewo 1821-1827, 1830-1865 1821-1835, 1838-1865 1821-1826, 1828-1835, 1838-1854, 1856-1864 1818-1820, 1855
3540 1-19 Waliszewo 1820-1825 1820-1825 1820-1825 1826-1832
3541 1-40 Wałków       1820-1865
3542 1-3 Wągrowiec       1836-1837, 1839
3543  141-150, 170 Węglewo 1817-1834, 1836-1839, 1845-1860  1817-1834, 1836-1841, 1845-1846, 1855, 1857-1860 1817-1834, 1836-1839, 1845-1846, 1855, 1857-1860 1821, 1823, 1840-1845, 1850-1853, 1861-1865
3545 1-11 Wielichowo       1818-1825, 1827-1829
3546 1-59 Wielowieś 1817-1819, 1831, 1860-1865 1818-1819, 1831, 1860 1818-1819, 1831, 1860 1820-1823, 1825-1830, 1832-1859
3547 1-33 Wierzenica 1817, 1821-1829 1817, 1821-1829 1817, 1821-1829 1818-1820
3548 1-38 Wilczyna 1839-1849 1808, 1816-1817   1808-1809, 1819-1832, 1834, 1837, 1840-1845, 1847-1851, 1859-1860, 1862-1863, 1865
3871 1-12 Wilkowo Leszczyńskie       1818-1829
3549 1-46 Wilkowo Polskie 1812-1814, 1830-1832, 1840-1846, 1854-1858, 1861-1865 1812-1814   1818-1829, 1833-1839, 1848-1851, 1853
3550 1 -14 Wilkowyja 1819 1819 1819  1818, 1820-1829
3552 1-13 Wiry       1817-1829
3553 1-22 Witaszyce 1818-1819, 1822, 1824 1818-1819, 1822, 1824 1818-1819, 1822, 1824 1817, 1820-1821, 1823, 1825-1830
3554 1-67 Witkowo 1817, 1819-1820, 1822-1834, 1837-1859, 1861-1865 1822-1827, 1829, 1832-1834, 1856-1859, 1861-1865 1822-1827, 1829, 1832-1834, 1856-1859, 1861-1865 1821
3555 1-63 Wolsztyn 1812-1814, 1838-1847, 1849, 1851-1852, 1854 1810-1811, 1838-1847, 1849, 1851-1852, 1854 1809-1810, 1838-1847, 1849, 1851-1852, 1854 1818-1829, 1832, 1834-1837, 1853
3556 1-14, 17-24, 27, 29, 32-52, 58, 62 Wonieść 1809 1808-1810, 1859 1808-1810, 1859 1810-1819, 1822-1829, 1833, 1835, 1841-1842, 1844-1847, 1849-1854, 1857-1858, 1860-1861, 1863-1865
3557 4-31, 49-55 Wronczyn 1821-1829, 1837-1843, 1857-1859 1821-1829, 1857-1858 1821-1829, 1857-1858 1820
3558 1-13 Wronki 1819, 1857, 1864-1865 1857, 1864-1865 1857, 1864-1865 1827, 1855-1856
3559 1-50 Wyganów 1818, 1832, 1863-1865 1832 1832 1819-1831, 1833-1862
3560 1-45 Wyskoć 1842-1846, 1855-1865 1828-1833   1808-1811, 1818-1826, 1831-1832, 1834-1841, 1847-1854
3561 1-31 Wysocko Wielkie 1819, 1860-1865 1819, 1860-1865 1819, 1860-1865 1818, 1821-1827, 1829-1830
3562 1-42 Wyszanów 1818, 1843 1818, 1843 1818, 1843 1819-1842, 1844-1855
3563 1-17 Wytomyśl 1818-1829, 1836-1872     1830, 1832-1833
3564 1-12 Zajączkowo       1821-1832
3565 1-49 Zakrzewo       1815-1816, 1818-1865
3736 1-60, 69 Zbiersk 1808-1816 1808-1816 1808-1816 1779-1854, 1856-1865
3737 1-34 Zborów 1817-1820 1817-1820 1817-1820 1808-1816, 1821-1824, 1826-1839
3567 1-108 Zduny 1818-1819, 1831-1833, 1838-1865 1831-1833, 1838-1865 1831-1833, 1838-1848, 1850-1865 1820-1830, 1834-1837
3568 1-14 Zielęcin 1818-1829 1829 1829  
3739 1-41 Złotniki Wielkie 1813-1820 1813-1820; 1824; 1822-1823, 1825 1813-1820 1808-1811, 1821-1841; 1812-1813
3569 15-41 Żegocin 1832 1832 1832 1830-1831, 1833-1854
3570 1-12 Żerków       1818-1829
3571 1-39 Żydowo 1854, 1856-1865 1854, 1856-1862, 1864-1865 1854, 1856-1865 1842-1855
3572 1-112 Żytowiecko 1818-1836 1820-1836 1820-1836 1837-1865

 

Indeks ksiąg Akta stanu cywilnego pozostałych związków wyznaniowych

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres dat nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany
– kolejno (w kolejności alfabetycznej): gminy żydowskie, Okręgi Bóźnicze, parafie Prawosławne, parafie Ewangelickie

nr zespołu sygnatury nazwa zespołu
urodzenia małżeństwa zgony pozostałe
3574 1 Gmina żydowska Brójce       1847
3576 3-10 Gmina żydowska Gniezno       1840-1845, 1847
3579 1-18 Gmina żydowska Kórnik 1817-1827, 1832-1835 1817-1834 1817-1835 1835-1847
3581 1-38 Gmina żydowska Krzywiń       1835-1847
3583 2-10 Gmina żydowska Mikstat       1836, 1838-1844, 1846
3584 1-2 Gmina żydowska Mosina       1835-1836
3586 7 Gmina żydowska Ostrzeszów 1846      
3587 1-9, 11 Gmina żydowska Pleszew 1835-1847 1835-1847 1835-1847  
3588 9 Gmina żydowska Podzamcze 1846      
3595 1-2 Gmina żydowska Zduny

 

      1817-1847
3742 1-6 Okręg Bóżniczy Błaszki 1826-1855 1850-1857, 1866-1867 1855-1867  
3746 65-73

Okręg Bóżniczy Kalisz

      1866-1874
3762 30-35 Parafia Prawosławna Kalisz       1865-1874
3767 1, 3-9, 11-13, 15-17, 19-25, 27-42, 93 Parafia Ewangelicka Bnin       1778-1974
3768 18-19, 24-73 Parafia Ewangelicka Bojanowo       1823-1874
3769 1-2, 6-27 Parafia Ewangelicka Borek       1853-1874
3771 1-4 Parafia Ewangelicka Budzyń

 

      1835-1875
3772 1-8 Parafia Ewangelicka Buk       1839-1874
3773 1 Parafia Ewangelicka Bukowiec       1813-1817
3774 1 Parafia Ewangelicka Chlastawa       1795-1872
3775 12-14, 16-43, 45-62, 64-74 Parafia Ewangelicka Chodzież       1820-1874
3776 1-4 Parafia Ewangelicka Czarnylas 1857-1875 1857-1875 1857-1875  
3778 1-155 Parafia Ewangelicka Czerniejewo 1780-1794, 1818-1859, 1861-1874 

 

 1780-1794, 1818-1859, 1861-1874 1780-1794, 1818-1859, 1861-1874   
3779 1-2 Parafia Ewangelicka Dębowa Góra       1815-1823, 1856
3780 1-172 Parafia Ewangelicka Dobrzyca

 

      1818-1874
3781 1-7, 9-11 Parafia Ewangelicka Droszki       1765-1941
3782 1-23 Parafia Ewangelicka Duszniki       1858-1926
3783 1-65, 67-72, 74-85, 87-92 Parafia Ewangelicka Gniezno       1802-1880
3785 1-2 Parafia Ewangelicka Grabów       1870-1876
3786 1-25 Parafia Ewangelicka Grodzisk       1818-1874
3787 1-27, 29-44, 45-47, 48 Parafia Ewangelicka Hammer-Boruja 1818-1838, 1840-1872  1818-1838, 1840-1872  1818-1838, 1840-1872  
3788 1-22 Parafia Ewangelicka Jabłonna 1848-1854, 1864 1848-1854, 1864 1848-1849, 1851-1854, 1864  
3789 1-61 Parafia Ewangelicka Jastrzębsko Stare 1854-1874   1854-1874  1854-1874  
3791 2-7 Parafia Ewangelicka Kąkolewo       1873-1874
3793 31-55 Parafia Ewangelicka Kiszkowo       1866-1874
3794 1-58 Parafia Ewangelicka Kłecko       1848-1874
3795 42-66 Parafia Ewangelicka Kobylin       1850-1874
3796 1-2 Parafia Ewangelicka Koty Wielkie       1735-1891
3798 1-6, 32-36 Parafia Ewangelicka Kościan       1836-1940
3799 146-172 Parafia Ewangelicka Koźmin       1866-1874
3800 1-2, 4-7, 10-13, 15-28 Parafia Ewangelicka Krosno       1776-1874
3803 1-60 Parafia Ewangelicka Książ 1803-1876 1776-1857 1835-1863; 1776-1835 1818-1834, 1838-1845, 1847-1856; 1834-1838
3805 1 Parafia Ewangelicka Kwiejce       1667-1800
3806 74-86 Parafia Ewangelicka Lasocice       1866-1874
3807 41-65 Parafia Ewangelicka Latowice       1866-1874
3808 65-73 Parafia Ewangelicka Leszno
(św. Jana)
      1866-1874
3809 68-76 Parafia Ewangelicka Leszno
(św. Krzyża)
      1866-1874
3811 1-43 Parafia Ewangelicka Lipia Góra       1837-1875
3812 164-185 Parafia Ewangelicka Lwówek       1866-1874
3814 1-7, 13-60 Parafia Ewangelicka Miejska Górka       1776-1892
3815 1, 3, 5, 7, 9 Parafia Ewangelicka Międzychód       1645-1794
3816 1 Parafia Ewangelicka Murowana Goślina       1776-1794
3826 1-16 Parafia Ewangelicka Piaski   1782-1884 1794-1824, 1835-1868 1782-1794, 1822-1834
3827 1-50 Parafia Ewangelicka Piotrowo 1794-1826 1795-1871 1754-1853 1660-1759, 1818-1822, 1824-1831, 1833-1865
3828 1-108 Parafia Ewangelicka Pleszew 1819-1854 1819-1854 1819-1854  
3829 1-113 Parafia Ewangelicka Pniewy 1838-1843, 1845-1851, 1852-1865 1838, 1840-1865 1838, 1840-1843, 1845-1865 1837
3830 1-11, 13 Parafia Ewangelicka Pobiedziska 1786-1874 1827-1889 1801-1869 1787-1814
3831 1-39 Parafia Ewangelicka Pogorzela 1853-1865 1853-1865 1853-1865  
3832 1-7, 9-14 Parafia Ewangelicka Poniec 1794-1889 1795-1874 1777-1942 1678-1794
3833 1-30, 43, 48-51 Parafia Ewangelicka św. Krzyża Poznań 1632-1732, 1794-1869 1794-1865 1794-1868 1597-1613, 1779-1794, 1817-1829
3833 52-58 Parafia Ewangelicka Poznań   (św. Krzyża)     1831-1868  
3834 1-3 Parafia Ewangelicka Poznań   (św. Pawła) 1858-1871 1858-1879 1858-1871  
3835 1-12 Parafia Ewangelicka Poznań   (św. Piotra) 1780-1842, 1797-1877 1780-1842, 1797-1873 1780-1842, 1797-1818, 1817-1872  
3839 1-3 Parafia Ewangelicka Poznań (kościół luterański) 1834-1877 1841-1907 1836-1908  
3840 1-8 Parafia Ewangelicka Przytocznia 1840-1847, 1849-1851 1840-1847, 1849-1851 1838-1847, 1849-1851  
3841 1-39 Parafia Ewangelicka Racot 1819-1865 1819-1865 1819-1865  
3842 1-3 Parafia Ewangelicka Radolin 1773-1885 1773-1885 1773-1885  
3843 1-2, 5-179 Parafia Ewangelicka Rakoniewice       1662-1766, 1818-1854, 1859
3844 1-17, 19-24 Parafia Ewangelicka Rawicz 1707-1746, 1774-1867 1774-1852   1701-1727, 1707-1803, 1748-1781,
3850 3-5 Parafia Ewangelicka Runowo  1808-1854, 1821-1846, 1855-1891  1808-1854, 1821-1846, 1855-1891  1808-1854, 1821-1846, 1855-1891  
3865 1-7 Parafia Ewangelicka Tabor Wielki       1761-1876
3869 1-2, 4-6 Parafia Ewangelicka Waszkowo       1719-1940
3872 1-146, 172 Parafia Ewangelicka Witkowo       1817-1865
3873 1-110 Parafia Ewangelicka Wolsztyn       1643-1716, 1719-1790, 1818-1854, 1865
3874 1-58 Parafia Ewangelicka Wronki       1775-1845, 1848-1858, 1860-1865
3875 1, 3-4, 6-9, 11, 14 Parafia Ewangelicka Zaborowo       1644-1940
3878 2-29 Parafia Ewangelicka Zduny       1713-1858
3886 2-21, 23, 25-27, 29-41 Parafia Ewangelicka Prażuchy 1826-1845, 1847, 1849-1851, 1853-1865 1826-1845, 1847, 1849-1851, 1853-1865 1826-1845, 1847, 1849-1851, 1853-1865  

 

Akta miejskie i cechowe

 

legenda:
– po kliknięciu w nazwę zespołu nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury zespół uwagi
1296 1-3 Cechy miasta Bnin 3 serie
1318 1-32 Cechy miasta Kalisz  
1323 1-22 Cechy miasta Kobylin  
1329 1-41 Cechy miasta Koźmin  
1331 1-77 Cechy miasta Kórnik  
1336   Cechy miasta Leszno skany w 30 z 31 serii
1337 1-4, 6-13 Cechy miasta Lwówek  
1357 1-40, 41-42 Cechy miasta Pleszew 9 serii
1387 1-33 Cechy miasta Władysławów 4 serie
4328 1-89, 93-240 Akta miasta Kalisz  
4330 1-31 Akta miasta Kobylin  
4331 1-31 Akta miasta Koźmin  
4387 1-60 Akta miasta Pobiedziska skany w 3 z 34 serii

 

Pozostałe

 

legenda:
– po kliknięciu w nazwę zespołu nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury zespół uwagi
2 1-45, 59-79 Księgi sądu ziemskiego w Gnieźnie  
4 1-54, 56-80, 102-218 Księgi sądu ziemskiego w Kaliszu  
6 44-76 Księgi sądu ziemskiego w Koninie  
9 1-23, 28, 48-50, 52-59, 62-75, 90-117, 128-181 Księgi sądu ziemskiego w Poznaniu  
13 Gniezno Gr.1-Gniezno Gr.53, Gniezno Gr.123- Gniezno Gr.140, Gniezno Gr.196-Gniezno Gr.224, Gniezno Gr.238, Gniezno Gr.240-Gniezno Gr.253, Gniezno Gr.280-Gniezno Gr.303 Księgi sądu i urzędu grodzkiego w Gnieźnie  
20 Poznań Gr.1-Poznań Gr.13, Poznań Gr.15-Poznań Gr. 45, Poznań Gr.52-Poznań Gr.83, Poznań Gr. 86-Poznań Gr.90, Poznań Gr.97; Poznań Gr.111-Poznań Gr.118, Poznań Gr.127-Poznań Gr.144, Poznań Gr.166-Poznań Gr.171, Poznań Gr.173-Poznań Gr.180, Poznań Gr.182-Poznań Gr.196, Poznań Gr.198- Poznań Gr.211; Poznań Gr.213-Poznań Gr.260; Poznań Gr.277-Poznań Gr.299, Poznań Gr.301-Poznań Gr.401, Poznań Gr.403-Poznań Gr.584 Księgi sądu i urzędu grodzkiego w Poznaniu  
294 502, 506, 513-1223 Prezydium Policji w Poznaniu  
295   Ministerstwo byłej Dzielnicy Pruskiej w Poznaniu skany w 13 z 26 serii
296   Urząd Wojewódzki Poznański skany w 142 ze 158 serii
299   Namiestnik Rzeszy w Okręgu Kraju Warty – Poznań skany w 59 z 73 serii
303 1-492,495-501 Centrala do Spraw Grobów Niemieckich w Polsce – Poznań 7 serii
353 1-384 Wydział Powiatowy w Pleszewie 40 serii
801 1-314 Urząd do Spraw Genealogicznych w Poznaniu skany w 66 z 70 serii
805 1-70, 72-200, 484-489, 491, 495 Kuratorium Okręgu Szkolnego Poznańskiego w Poznaniu 4 serie
881 167-194 Rada Narodowa w Poznaniu skany w 11 z 27 serii
884   Związek Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu 8 serii
887 104-108, 110-123, 133-187, 189-244, 246-320, 322-358, 360-405, 409, 411 Polskie partie polityczne, organizacje, stowarzyszenia i związki skany w 183 z 194 serii
1009 1-21 Centrala Przesiedleńcza w Poznaniu 2 serie
1159 165, 166 Bractwa Strzeleckie (Kurkowe) miast województwa poznańskiego Kórnik
1415   Zarząd Okręgowy Związku Bojowników o Wolność i Demokrację w Poznaniu skany w 13 ze 112 serii

aktualizacja treści: lipiec 2017 r.