Szukaj w Archiwum – Konin

Indeks zeskanowanych materiałów z zasobu Archiwum Państwowego w Poznaniu
Oddział w Koninie

 

 

Indeks ksiąg Akt stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickich

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres sygnatur nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

nr zespołu sygnatury nazwa parafii/zespołu
zeskanowane materiały
726 1-82 Białków Urodzenia: 1808
Małżeństwa: 1808
Zgony: 1808
Pozostałe: 1808,1810,1841,1847,1854, 1860,1864, 1870,1880 1808-1840, 1842-1846, 1848-1853, 1855-1859, 1861-1863, 1865-1869, 1871-1879, 1881-1884
727 1-70, 72 Bierzwienna Pozostałe: 1808-1810, 1815-1816, 1818-1882, 1884
728 1-44 Błenna Pozostałe: 1726-1808, 1820-1826, 1830-1865
729 1-103 Boleszczyn Urodzenia: 1809-1811, 1820-1822
Małżeństwa: 1811-1813, 1815-1822
Zgony: 1809-1822
Pozostałe:  1808-1811, 1823-1884
730 1-74, 94, 106 Borysławice K. Urodzenia: 1809-1826
Pozostałe:  1808, 1811-1884
731 1-3, 5-7, 9-82, 120-137 Brdów Urodzenia: 1808-1811, 1813-1820
Małżeństwa: 1808-1811, 1813-1820
Zgony: 1808-1811, 1813-1820
Pozostałe:  1811-1813, 1821-1865, 1867-1884
732 1-3, 5-41, 43-58 Brodnia Pozostałe:  1808-1855
733 1-9 Broniszewo Pozostałe:  1876-1884
734 1-86, 102, 104 Brudzew Urodzenia: 1808, 1811-1815, 1817
Małżeństwa: 1811-1815, 1817
Zgony: 1808, 1811-1815, 1817
Pozostałe:  1818-1884
735 1-5, 7-8 Budzisław K. Urodzenia: 1826-1878
Małżeństwa: 1828-1885
Zgony: 1810, 1826-1857
736 1, 4-5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37-53, 55-56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70-71, 73, 75, 77, 79-80, 83-126, 128-132, 134-139 Chełmno Pozostałe:  1808-1912
 737 1-35, 37-42, 44-46, 48-78, 105-112, 114-155, 158-163  Chlewo Urodzenia: 1808, 1810-1813, 1815-1825
Małżeństwa: 1808, 1811-1812, 1815-1825
Zgony: 1808-1812, 1815-1825
Pozostałe:  1808, 1811, 1826-1854, 1856-1904, 1907-1912
738 1-56, 62, 68, 73, 80-84  Chwalborzyce Pozostałe: 1808-1855, 1876-1884, 1890, 1896, 1901, 1908-1912
 739 1-39, 103-104, 106-110, 130-131, 134, 136, 138, 140, 143  Ciążeń Pozostałe: 1905; 1859-1904, 1906-1912
 740 1-66, 72, 81, 133-136, 140-141, 174  Cienin Kościelny Pozostałe: 1808-1827, 1829-1872, 1874, 1876, 1879, 1886, 1895, 1901-1904, 1908-1909, 1911
 741 1-106, 108-110 Dąbie Pozostałe: 1806-1912; 1874
742 1-11, 13-79, 82 Dęby Szlacheckie Urodzenia: 1809-1810, 1813-1814, 1859-1905
Małżeństwa: 1809-1810, 1812-1814, 1826-1848, 1868-1908
Zgony: 1809-1810, 18182-1814, 1868-1898
Pozostałe:  1817-1823, 1826-1873; 1811
 743 1-56, 60-107, 109-111 Dobra Urodzenia: 1818-1825
Małżeństwa: 1818-1825
Zgony: 1818-1825
Pozostałe:  1826-1857, 1859-1906, 1908-1910
 744 12-70, 74-76, 79, 82 Dobrosłowo Pozostałe:  1825-1836, 1838-1841, 1843-1848, 1850-1886, 1889-1891, 1893, 1907, 
745 1-94, 98-100, 102-103, 105, 107 Dobrów Zgony: 1852
Pozostałe: 1808-1910; 1769-1808
746 1-21, 23-29 Dzierzbice Urodzenia: 1892-1898, 1904-1909
Małżeństwa: 1896-1913
Zgony: 1888-1911
Pozostałe: 1876-1879, 1881-1896, 1899-1909
747 1-71 Giewartów Urodzenia: 1808-1811, 1852
Małżeństwa: 1808-1811
Zgony: 1808-1811
Pozostałe:  1820-1822, 1825, 1827-1851, 1853-1859, 1861-1870, 1872-1887, 1889-1890
 748 1-73, 76-102 Głuchów Urodzenia: 1795-1819, 1826-1848
Małżeństwa: 1808-1819, 1826-1866
Zgony: 1808-1819, 1826-1856
Pozostałe: 1820-1884
 749 1-40, 42-59, 60-78, 80, 82, 86, 88-89, 91-93 Golina Pozostałe: 1816, 1821, 1826-1865, 1867-1893, 1895, 1987-1903, 1905-1911, 1913
 750 1-3, 5-71, 72-96, 99-102 Gosławice Urodzenia: 1810-1811
Małżeństwa: 1810-1811
Zgony: 1810-1811
Pozostałe: 1817-1822, 1824-1870, 1872-1913; 1871
 751 1-66, 71-98, 99-127 Goszczanów Urodzenia: 1809-1825
Małżeństwa: 1809-1825, 1820-1894
Zgony: 1727-1811, 1820-1859
Pozostałe: 1809-1913
 752 1-72 Grabienice Urodzenia: 1814
Małżeństwa: 1814
Zgony: 1814
Pozostałe: 1808, 1815-1820, 1822-1869, 1871-1872, 1874-1883; 1873, 1884
753 1-20, 26-29 Grochowy Pozostałe: 1890-1913
 754 1-78, 104 Grodziec Urodzenia: 1809, 1890-1913
Małżeństwa: 1809, 1864-1902
Zgony: 1809
Pozostałe:  1810-1855, 1859-1862, 1864, 1866-1873, 1875-1878, 1880-1885, 1888-1890
755 1-57 Grodzisko Urodzenia: 1815-1817, 1820-1822
Małżeństwa: 1815-1817, 1820-1822
Zgony: 1815-1817, 1820-1822
Pozostałe: 1823-1855, 1876-1884
 756 1-52, 54-64, 81 Grzegorzew Pozostałe: 1810-1811, 1813-1814, 1816-1819, 1821-1857, 1861-1865, 1867-1868, 1872-1880, 1882, 1884
757 1-2, 4-39, 108-114, 116, 118, 120, 139, 142, 144, 146, 148 Grzymiszew Pozostałe: 1860-1880, 1883-1908, 1910-1913; 1881-1882
 758 1-32, 35-36, 38, 40-41, 43, 45, 47, 49, 51-68, 70-75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89-97, 101 Izbica Kujawska Urodzenia: 1808-1811, 1813-1814, 1816-1820, 1844-1846, 1848-1849
Małżeństwa: 1810-1820, 1826-1839
Zgony: 1808-1820, 1826-1848
Pozostałe: 1769-1798, 1819-1844; 1847; 1710-1769, 1821-1843, 1850-1865
 759 2-74  Janiszew Urodzenia: 1808-1809
Małżeństwa: 1808-1809
Zgony: 1808-1809
Pozostałe:  1809-1813, 1815-1829, 1831-1855, 1858-1859, 1861-1884
 760 1-18, 20-22, 24-25, 26-61, 67-75, 77-82  Jeziorsko Pozostałe:  1808-1820, 1822-1823, 1825-1874
761 1-53, 58-83  Kalinowa Urodzenia: 1808-1812
Zgony: 1808-1811
Pozostałe:  1812-1884
762 2-60, 79 Kawnice Pozostałe: 1811-1812, 1821, 1824-1839, 1841-1847, 1849-1876, 1878-1884
763 1-83, 93-99, 114-117, 119, 135-136, 159, 161, 163 Kazimierz B. Urodzenia: 1808-1812, 1816-1817, 1820-1821, 1825
Małżeństwa: 1808-1812, 1819-1822, 1825
Zgony: 1808-1812, 1820-1822, 1824-1825
Pozostałe: 1816-1818, 1826-1827, 1829-1836, 1839, 1841-1860, 1862-1878, 1880-1884; 1895-1911
764 3-10, 12-13, 15-29 Kleczew Urodzenia: 1822-1824, 1844-1901
Małżeństwa: 1822-1823, 1837-1851, 1853-1901
Zgony: 1818, 1822-1823, 1832-1905 
 765 1-22, 24-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65-66, 68, 70-72, 74, 76-77, 79, 81, 83-84, 86-87, 92-93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 112, 114-118, 120, 122-123, 125-126, 128-142, 150-151, 181-191 Kłodawa Urodzenia: 1837-1840,
Zgony: 1836, 1855-1869
Pozostałe:  1863; 1809-1813, 1815-1835, 1837-1862, 1864-1913; 1836
 766 1-74, 102-114, 110-119, 120-121, 122, 132-133, 137 Koło Urodzenia: 1811-1825, 1889-1894, 1899-1904, 1904-1909,
Małżeństwa: 1810-1824, 1899-1921
Zgony: 1811-1825, 1890-1908
Pozostałe: 1826-1836, 1838-1839, 1841-1870
767 1-50, 53-114 Konin Pozostałe: 1800-1809, 1814-1816, 1819-1820, 1822-1878, 1880-1902, 1903-1912
768 1-69 Koszuty Pozostałe: 1808-1875 
769 2-76, 77-92, 94-103 Kościelec Zgony: 1833-1852
Pozostałe: 1810-1910
770 1-64, 65-86, 88-91 Kowale Pańskie Urodzenia: 1808-1812, 1815-1817, 1820-1821
Małżeństwa: 1808-1812, 1815-1821
Zgony: 1808-1812, 1815-1817, 1820-1821
Pozostałe:  1822-1825, 1843-1910
771 1-54, 55-79, 94, 107-111 Kowalewo-Opactwo Urodzenia: 1808-1809
Małżeństwa: 1808-1809
Zgony: 1808-1809
Pozostałe: 1809-1819, 1821-1869, 1874-1879; 1870- 1890; 1910-1914
 772 1-86, 87-96, 101-102, 104-105, 107-111 Kramsk Urodzenia: 1812, 1890-1892, 1894-99
Małżeństwa: 1812
Zgony: 1812, 1826-1830, 1895-1903
Pozostałe: 1770-1810, 1814, 1816-1822, 1824-1837, 1839-1840, 1843-1854, 1856-1862, 1865-1869, 1871-1874, 1876-1884, 1886-1891, 1893-1897, 1899-1914 
 773 1-61, 76-77 Królików Urodzenia: 1888-1912
Małżeństwa: 1885-1907
Zgony: 1878-1910
Pozostałe: 1822, 1824-1829, 1831-1832, 1834-1849, 1851, 1853, 1855-1862, 1865-1867, 1869-1882, 1884-1887
 774 1-2, 4-6, 8-41, 43-76, 78, 84-86 Krzymów Pozostałe: 1810-1813, 1867; 1808-1809, 1820-1822, 1824, 1826-1830, 1832-1833, 1835-1838, 1840-1846, 1848-1852, 1854, 1856-1859, 1861-1862, 1864, 1866, 1869-1873, 1875-1881, 1883-1911
 775 1-27, 31-35 Kuchary Kościelne Urodzenia: 1822, 1834-1843, 1845-1888
Pozostałe: 1890-1914
 776 1, 3-5, 7-9, 11-13, 15-20, 22-24, 26-28, 30-32, 34-36, 38-40, 42-44, 46-48, 51-52, 54-56, 58-60, 62-64, 66-68, 70-143, 147-148, 161, 163, 166-168, 176, 193-194, 198, 201, 204, 207, 209, 211 Lądek Urodzenia: 1808-1825
Małżeństwa: 1808-1825
Zgony: 1808-1825
Pozostałe: 1826-1912, 1914
777 1-94, 101-105 Licheń Zgony: 1812-1813
Pozostałe: 1811-1813; 1815-1818, 1822, 1825-1873, 1875-1887, 1889-1898, 1901, 1905-1914, 1823-1824; 1874, 1899, 1900, 1902-1904
 778 1-28, 30-55, 57-60, 65-68 Lisiec Wielki Pozostałe: 1851-1854, 1856-1904; 1906-1907, 1909-1913; 1855; 1852
779 1-20, 22, 24, 26-41, 43-114, 116, 118, 120-121, 123, 126 Lubotyń Urodzenia: 1817-1819, 1845-1851
Małżeństwa: 1818-1819
Zgony: 1817-1819
Pozostałe: 1833; 1810-1817, 1819-1833, 1836-1865, 1867-1884, 1870-1914; 1890-1892, 1901,
780 1-110 Lubstów Urodzenia: 1808, 1837-1847
Małżeństwa: 1808
Zgony: 1808
Pozostałe:  1809-1914
 781 2-73 Lubstówek Urodzenia: 1852-1862
Pozostałe: 1817-1818, 1827-1835, 1837-1889; 1819-1820, 1822-1826
 782 5-116, 120-146 Malanów Urodzenia: 1809-1825
Małżeństwa: 1809-1825
Zgony: 1809-1825
Pozostałe: 1808; 1826-1884; 1808, 1888-1914
783 1-107 Mąkolno Pozostałe: 1808-1813, 1815-1914
 784 1-28, 33, 47-55 Mąkoszyn Pozostałe: 1876-1914
785 3-66, 68-82, 102-113 Miłkowice Pozostałe:  1808-1874, 1886-1912
 786 1-2, 4-9, 11-13, 16, 18-97, 102, 112-116, 132-141 Młodojewo Urodzenia: 1808-1811
Małżeństwa: 1808-1811
Zgony: 1808-1811
Pozostałe: 1811-1812; 1818, 1820-1879; 1811-1812; 1880-1914
 787 1-52 Modzerowo  Pozostałe: 1810-1812, 1819, 1825-1857, 1860-1872
 788 1-61, 74-96, 98-105, 107-109 Morzysław Urodzenia: 1809, 1817-1818, 1822
Małżeństwa: 1809, 1817-1818, 1822
Zgony: 1809, 1817-1818, 1822
Pozostałe: 1815-1816, 1819-1821, 1823-1865, 1879-1912; 1813
 789 2-58, 71-78, 80-93, 94, 95-99, 107, 111-114  Myślibórz Urodzenia: 1809-1813
Małżeństwa: 1809-1813
Zgony: 1809-1813
Pozostałe: 1813-1817, 1819-1821, 1823, 1827-1859, 1861-1865, 1878-1882, 1884-1887, 1889-1914
 790 7-45 Niemysłów Pozostałe: 1817-1855
 792 1-49, 51-57, 59-70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86-92, 94-95, 97, 99-100, 102-111, 124-152, 155-164  Osiek Wielki Urodzenia: 1808-1816, 1819-1825
Małżeństwa: 1808-1817, 1819-1823
Zgony: 1808-1817, 1819-1823
Pozostałe: 1815-1816, 1818, 1824-1825, 1826-1865, 1878-1913
793 1-5, 7-40, 42-47, 49-54, 67-90, 94-105 Ostrowąż Urodzenia: 1808
Małżeństwa: 1808
Zgony: 1808
Pozostałe: 1818, 1851; 1818, 1820-1852, 1854-1859, 1860-1865, 1878-1901, 1903-1914
 794 1-21, 24-34, 36-45 Ostrowite Urodzenia: 1809-1811
Małżeństwa: 1809-1811
Zgony: 1809-1811
Pozostałe: 1808-1809, 1815-1817, 1819-1829, 1880-1883, 1886-1904
795 1, 3-39 Pęczniew Pozostałe: 1817-1855
796 3-25, 62-65, 70-76 Przedecz Pozostałe: 1878-1911
 797 1-55, 68-74 Psary Urodzenia: 1808-1865, 1878-1884, 1819-1820
Małżeństwa: 1808-1865, 1878-1884
Zgony: 1808-1865, 1878-1884
 798 1-59, 72-76, 89-95 Pyzdry Urodzenia: 1817-1865, 1878-1884, 1819-1867 
Małżeństwa: 1817-1865, 1878-1884, 1819-1825, 1821-1822
Zgony: 1808-1825, 1817-1865, 1878-1884
Pozostałe:  
 800 3-9 Rdutów Pozostałe: 1878-1882, 1884; 1883
801 2-5, 7-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20-21, 23-32, 34-80, 90-99 Rusocice Urodzenia: 1808, 1810-1816
Małżeństwa: 1808, 1810-1816
Zgony: 1808, 1810-1816
Pozostałe: 1810-1811; 1821-1824, 1826-1865, 1875-1884
802 1-18 Rychwał Małżeństwa: 1836-1874
Pozostałe: 1820, 1834-1835, 1837-1840, 1847, 1855-1856, 1860-1861, 1868, 1874, 1881-1883
803 80-84 Rzgów Pozostałe:  1878-1880, 1882-1883
804 3-9 Sadlno Pozostałe:  1878-1884
805 24-30 Szamarzewo Pozostałe:  1878-1884
807 77-85 Skęczniew Pozostałe:  1876-1884
808 82-89 Skulsk Pozostałe:  1871, 1874-1876, 1878-1881
809 52-53 Sławsk Pozostałe:  1878-1879
810 63-66 Słupca Pozostałe:  1876-1879
812 66-72 Sompolno Pozostałe:  1878-1884
813 1-9 Spicimierz Pozostałe:  1876-1884
814 33-64, 75-81 Stare Miasto Małżeństwa:  1846-1866
Zgony: 1852-1878
Pozostałe:  1835-1851, 1853-1880, 1882-1884
815 5-11 Ślesin Pozostałe:  1878-1884
 816 45-53 Świnice Warckie Pozostałe:  1877-1884
 817 1-25, 37-44 Tokary Pozostałe:  1841-1865, 1877, 1879-1884; 1877
818 2-3 Trąbczyn Zgony: 1826-1848
 819 20-27 Tuliszków Pozostałe:  1877-1880, 1883-1884; 1881-1882
 820 1-82, 90-94, 106-113 Turek Urodzenia: 1808-1822, 1836 
Małżeństwa: 1808-1822 
Zgony: 1808-1822 
Pozostałe:  1877-1884
821 69-75 Umień Pozostałe:  1878-1884
822  13-51, 53-70, 74-80, 83-87, 93-101, 119 Uniejów Urodzenia: 1812-1824
Małżeństwa: 1812-1825
Zgony: 1812-1825
Pozostałe: 1821-1839, 1843-1848, 1851-1855, 1876-1884; 1843
 823  1-3, 5-48, 51-59 Wartkowice Pozostałe: 1808-1855, 1857-1864; 1856
 824 1-64, 77-83 Wąsosze Urodzenia: 1818-1825
Małżeństwa: 1818-1825
Zgony: 1818-1825
Pozostałe: 1826-1865, 1878-1884
 825 1-48 Wielenin Pozostałe:  1817-1855, 1876-1884
 826 1-37, 42-50 Wilamów Pozostałe:  1819-1855, 1876-1884
 827 1-5, 7-65, 75-83 Wilczyn Urodzenia: 1808-1810, 1818, 1820-1825
Małżeństwa:  1809-1810, 1818-1824
Zgony: 1808-1811, 1819-1825
Pozostałe: 1826-1865, 1876-1884 
 828 1-65, 67-85, 98-104 Wrząca Wielka Urodzenia: 1808-1820
Małżeństwa: 1808-1819
Zgony: 1808-1819
Pozostałe: 1821-1860, 1862-1865, 1878-1884
 829  1-64, 74-83 Wyszyna Małżeństwa: 1809-1814
Pozostałe: 1808, 1815-1865, 1875-1884; 1809-1814
 830 1-66, 104 Zagórów Urodzenia: 1808-1809, 1812-1815, 1818, 1822-1823
Małżeństwa: 1808-1813, 1815
Zgony: 1808-1809, 1812-1815, 1818-1819
Pozostałe:  1808-1809; 1819-1821, 1824-1825; 1826-1865; 1819-1821, 1824-1825
831 1-6 Złotków Urodzenia: 1820-1879
Małżeństwa: 1826-1840
Zgony: 1826-1857

 

Indeks ksiąg Akta stanu cywilnego pozostałych związków wyznaniowych

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres dat nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany
– kolejno (w kolejności alfabetycznej): parafie Ewangelicko-Augsburskie, parafia Ewangelicko-Reformowana, parafia Prawosławna, Okręgi Bóżnicze

nr zespołu sygnatury nazwa parafii/zespołu
zeskanowane materiały
851 87-105 Parafia Ewangelicko-Augsburska Babiak Pozostałe:  1866-1884
852 2-68 Parafia Ewangelicko-Augsburska Dąbie Małżeństwa: 1856-1863
Zgony: 1809-1829
Pozostałe: 1826-1884
853 1-19, 21-29, 32-36 Parafia Ewangelicko-Augsburska Grodziec Pozostałe:1827, 1831-1833, 1837-1838, 1843, 1850, 1852-1857, 1862, 1864-1867, 1869-1877, 1880-1884
854 1-15, 28-32 Parafia Ewangelicko-Augsburska Koło Urodzenia: 1864-1877
Małżeństwa: 1843-1884
Zgony: 1871-1884
Pozostałe: 1843-1858
855 1-18, 23-36, 38-40 Parafia Ewangelicko-Augsburska Konin Pozostałe: 1827-1907
856 1-22 Parafia Ewangelicko-Augsburska Konin Filiału Maślaki Urodzenia: 1827, 1843-1851
Zgony: 1827, 1843-1854
Pozostałe: 1827, 1843, 1844-1859
857 3-8 Parafia Ewangelicko-Augsburska Przedecz Pozostałe: 1878-1885
858 82-88 Parafia Ewangelicko-Augsburska Sompolno Pozostałe: 1878-1884
859 50-57 Parafia Ewangelicko-Augsburska Turek Pozostałe: 1877-1884
861 1-23, 30 Parafia Ewangelicko-Augsburska Władysławów Urodzenia: 1795-1807, 1835-1879
Małżeństwa: 1795-1873
Zgony: 1794-1870
Pozostałe: 1776-1794
862 1-9, 37, 42-43 Parafia Ewangelicko-Augsburska Zagórów Urodzenia: 1843-1864, 1876-1883
Małżeństwa: 1843-1859
Zgony: 1843-1876
863 1-5, 7-12,19-29, 31, 104-105 Parafia Ewangelicko-Reformowana Żychlin Urodzenia: 1795-1865, 1870-1879, 1817-1827, 1829, 1885
Małżeństwa: 1795-1825, 1837-1860, 1817-1827, 1829, 
Zgony:1795-1877, 1885
864 3-4 Parafia Prawosławna Konin Pozostałe: 1912 
1142 1-5 Cerkiew prawosławna 13 Kargopolskiego Pułku Dragonów (w Koninie)

 

 Pozostałe: 1888-1895
834 1-27, 29-75, 77-86, 88-89 Okręg Bóżniczy Dąbie

 

Pozostałe: 1826-1911   
835 1-33, 35-39 Okręg Bóżniczy Golina Pozostałe: 1826-1830, 1832-1836, 1838, 1840-1846, 1848-1862, 1866-1870  
836 1-49 Okręg Bóżniczy Izbica Kujawska Pozostałe: 1810-1811, 1817, 1819-1821, 1826-1858, 1860-1865
837 4-11, 13, 15-18, 20-23, 25, 27, 29, 31, 33-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 53, 55, 57, 59, 65, 78, 80, 82-89, 91-95, 97-111 Okręg Bóżniczy Kleczew Urodzenia: 1821, 1893, 1895
Małżeństwa: 1821
Zgony: 1821
Pozostałe: 1817, 1820, 1826-1827, 1829-1855, 1858, 1866-1877, 1879-1881, 1886-1887, 1891-1892, 1896-1900, 1902, 1904-1905
838 1-15, 17, 19, 21-22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44-45, 47, 49, 51, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76-77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91-92, 94-109, 130-136, 138, 140-143

 

Okręg Bóżniczy Kłodawa  Zgony: 1855
Pozostałe: 1826-1858, 1866, 1868-1881, 1883-1912
839 1-21, 23-30, 53-73, 75-90, 92-93, 95-99, 101-104, 106-107, 109-116, 122-125, 138-142 Okręg Bóżniczy Koło  Urodzenia: 1826-1828, 1870-1871, 1875-1881
Małżeństwa: 1826-1828, 1876-1882
Zgony: 1825-1828, 1866, 1869, 1873-1882
Pozostałe: 1829-1842, 1844-1910
840 1-49, 63-75 Okręg Bóżniczy Konin  Pozostałe: 1815, 1826-1848, 1850-1853, 1855-1856, 1858-1860, 1862-1863, 1865-1866, 1869-1871, 1873-1874, 1878-1884, 1900-1912
841 1-30, 48-52, 65-89, 90, 91-99 Okręg Bóżniczy Pyzdry Urodzenia: 1826-1837, 1828-1834, 1838-1865, 1878-1911
Małżeństwa: 1826-1837, 1830-1832, 1838-1865, 1878-1911
Zgony: 1826-1837, 1838-1865, 1878-1911
842 1-30 Okręg Bóżniczy Rychwał  Pozostałe:  1826-1855
844 7-10, 17-18, 20-33, 35-36, 38, 40, 42, 44, 46, 48-51 Okręg Bóżniczy Słupca Pozostałe: 1876-1879, 1885-1886, 1887-1911
845 49-70, 72, 74-76, 78-80, 82-85 Okręg Bóżniczy Sompolno Pozostałe: 1878-1910
846 29-37 Okręg Bóżniczy Ślesin Pozostałe: 1859-1867
847 1 Okręg Bóżniczy Turek Pozostałe: 1837
848 1-25 Okręg Bóżniczy Wilczyn  Pozostałe: 1827-1828, 1831-1844, 1849-1856, 1858
849 1-35, 55-56, 63-75, 76-85, 92, 94, 96, 98, 100, 102-104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118 Okręg Bóżniczy Zagórów Pozostałe:   1872-1882, 1886-1887
1826-1853, 1855-1865, 1885, 1888-1895, 1897-1904, 1906-1909, 1911

 

 

 

Pozostałe

 

legenda:
– po kliknięciu w zakres sygnatur nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

 

nr zespołu sygnatury nazwa zespołu zeskanowane materiały
13 3272-3292, 3793-3795, 3800 Akta miasta Dąbia Księgi protokołów posiedzeń Rady Miejskiej miasta Dąbia, Miejskiej Rady Narodowej i Kolegium Zarządu Miejskiego
14 11-15, 18 Akta miasta Golina Protokoły posiedzeń Miejskiej Rady Narodowej (1945-1950), Protokoły posiedzeń Zarządu Miejskiego (1945-1950)
17 415-423, 535-538 Akta miasta Kleczew Książka uchwał i rady Zarządu Miasta Kleczewa (1920-1924), Księga protokołów posiedzeń Rady Miejskiej miasta Kleczewa (1925-1939), Księga protokołów posiedzeń Magistratu (1924-1938), Książka protokołów Zarządu Miejskiego (1945-1950)
18 14-17, 48-49, 52 Akta miasta Kłodawa Księga protokołów i uchwał Rady Miejskiej miasta Kłodawy, Księga protokołów Magistratu miasta Kłodawy (1930-1933),  Protokoły posiedzeń Miejskiej Rady Narodowej (1945-1950), Protokoły posiedzeń Zarządu Miejskiego (1945-1950)
19 3, 6-9 Akta miasta Koła Księga protokołów posiedzeń Zarządu Miejskiego miasta Koła (1935-1938), Księga protokołów [posiedzeń] Miejskiej Rady Narodowej i Zarządu Miejskiego w Kole
20 516-524, 715-721 Akta miasta Konina Księga protokołów posiedzeń Rady Miejskiej (1915-1939), Protokoły posiedzeń Magistratu (1915-1936), Protokoły posiedzeń Miejskiej Rady Narodowej i Zarządu Miejskiego (1945-1949)
22 4-7, 44-52, 144 Akta miasta Rychwał Książka uchwał Rady Miejskiej (1927-1939), Książka protokołów posiedzeń Magistratu (1925-1930), Książka uchwał Rady Miasta Rychwała p. Konińskiego (1924-1970), Księga protokołów i uchwał Miejskiej Rady Narodowej
25 185, 187 Akta miasta Ślesin Protokoły zebrań MRN (1948-1949), Protokoły z posiedzeń zarządu miejskiego w Ślesinie (1945)
26 272-274, 523-524, 526 Akta miasta Tuliszków  
27 1392-1402 Akta miasta Turek Protokoły posiedzeń Rady Miejskiej (1919-1939), Protokoły posiedzeń Magistratu (1919-1933),
382 15-18 Akta miasta Uniejów Księgi [protokołów posiedzeń] Miejskiej Rady Narodowej w Uniejowie (1946-1950) i Zarządu Miejskiego w Uniejowie (1946-1950)
388 3-10 Akta miasta Słupca  

 

aktualizacja treści: maj 2020 r.