Zmiana godzin funkcjonowania Pracowni Naukowej

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż od 10 do 28 lipca br. pracownia naukowa

w naszym Archiwum w Poznaniu oraz w Oddziałach w Gnieźnie i Pile

będzie nieczynna.

 

Od 3 do 7 lipca oraz od 31 lipca do 1 września br., pracownia naukowa w Poznaniu, Gnieźnie i Pile będzie czynna od godz. 8.00 do godz. 14.00

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac remontowych w budynku Oddziału w Koninie, zmuszeni jesteśmy do zamknięcia pracowni naukowej w tymże Oddziale od 3 lipca do 31 sierpnia 2017. W przypadku wcześniejszego zakończenia prac remontowych pracownia naukowa zostanie uruchomiona przed tym terminem, o czym powiadomimy oddzielnym komunikatem. 

Za zaistniałe utrudnienia bardzo przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że część znajdujących się w zasobie naszego Archiwum w Poznaniu oraz Oddziału w Koninie materiałów archiwalnych w postaci akt stanu cywilnego jest dostępnych w formie skanów na stronie: www.szukajwarchiwach.pl.

Wykaz wyżej wymienionych materiałów, w postaci informacji o zespołach i sygnaturach określonych jednostek posiadających skany i udostępnionych w Internecie, dostępny jest również na stronie internetowej Archiwum Państwowego w Poznaniu: www.poznan.ap.gov.pl (Menu; Zbiory on-line).

Życzymy Państwu udanych wakacji i urlopów.

 

PIC_1-N-2856-1 Półkolonie letnie w Poznaniu zorganizowane przez władze miasta. Źródło: Narodowe Archiwum Cyfrowe, sygn. 1-N-2856-1