Szukaj w Archiwach – Gniezno

 

Indeks zeskanowanych materiałów z zasobu Archiwum Państwowego w Poznaniu
Oddział w Gnieźnie

 

legenda:

– po kliknięciu w zakres sygnatur nastąpi przekierowanie do danego zespołu w serwisie Szukaj w Archiwach
kolorem czerwonym
zaznaczono jednostki dodane po ostatniej aktualizacji
pogrubione sygnatury oznaczają, że cały zespół został zeskanowany

 

nr zespołu sygnatury nazwa zespołu
zeskanowane materiały
51 97-111, 113-118, 120-127, 130-137, 140-143, 146-150, 153-159, 161-173, 175-176, 178-192, 194-201, 204-209, 211-213 Akta gminy Gołuchów (pow. jarociński) Księgi meldunkowe
61 162-165, 167-170, 172-175, 177-185, 189-198, 212-220, 225-227, 230-231, 233-236, 238-240, 242-243, 245-252, 256, 257, 259 Akta gminy Kwilicz (pow. międzychodzki) Księgi dusz, księgi meldunkowe
70 193, 196, 198, 201, 205-209, 215, 221 Akta gminy Duszniki (pow. szamotulski) Księgi meldunkowe
(Duszniki, Młynkowo, Niewierz, Podrzewie, Sękowo, Zakrzewko)  
71 89, 92-97, 99, 101-103, 107-108, 110-112, 116-117, 119-121, 123-125, 128, 130-131, 133, 137-138, 141-142, 144, 146-148, 150 Akta gminy Grzebienisko (pow. szamotulski) Księgi meldunkowe
(Brzoza, Ceradz Dolny, Gaj Wielki, Grodziszczko, Grzebienisko, Kunowo, Mieściska, Sarbia, Sędzienko, Sędziny, Sierpówko, Wierzeja, Wilkowo, Zalesie)  
72 75, 80, 81, 83-86, 88-92, 94-95, 97-98, 100-102, 105, 107-108, 110-111, 113-114, 116-118, 120, 122-125, 127-133, 135-136, 138-139, 141, 143-144, 146-148, 150-156, 158-159, 161 Akta gminy Kaźmierz (pow. szamotulski) Księgi meldunkowe
(Kaźmierz, Brzeźno, Bytyń, Chlewiska, Chrósty, Dolnepole, Gorszewice, Gorgoszewo, Kiączyn, Komorowo, Kopanina, Młodasko, Nowawieś, Piersko, Radzyny, Sokolniki Małe, Sokolniki Wielkie, Stare, Witkowice)  
73  96-101, 103-109, 111-112, 114-120, 122-125, 127-132, 137-140, 145-146, 149-150, 152-156, 158-164, 166, 168 Akta gminy Obrzycko (pow. szamotulski) Księgi meldunkowe
(Annogóra, Dobrgóstowo, Gaj Mały, Karolin, Kobylniki, Lizbona, Oborowo, Obrzycko, Odzin, Pęckowo, Piotrowo, Słopanowo, Zielona Góra, Zielonagóra) 
74 74-116, 117, 119-124, 126-135, 137-143, 145-146 Akta gminy Ostroróg (pow. szamotulski)
Księgi meldunkowe
75 47 Akta gminy Otorowo (pow. szamotulski)

Skorowidz do rejestru mieszkańców gromady – Otorowo

76  97, 99, 109, 111-114  Akta gminy Pniewy (pow. szamotulski) Księgi meldunkowe
(Kikowo, Psace, Turowko, Zamorze)
77 45, 48-53, 55-67 Akta gminy Szamotuły (pow. szamotulski) Księgi meldunkowe
(Brodziszewo, Emilianowo, Gałowo, Gąsawy, Jastrowo, Kępa, Myszkowo) 
78 77-89, 92-103, 106-110, 112-114, 117-118 Akta gminy Wronki (pow. szamotulski)
Księgi meldunkowe
79 65-67, 69, 72, 74-77, 79-80, 83-85, 88, 90, 92-93, 95-98, 100-101, 103-106 Akta gminy Wróblewo (pow. szamotulski)
Księgi meldunkowe, rejestry mieszkańców, listy dusz
80 125-126, 128-129, 135-141, 143-145, 147-148, 151-155, 158-160, 162, 164-166, 168, 170-178, 183 Akta gminy Damasławek (pow. wągrowiecki) Księgi meldunkowe
(Damasławek, Dąbrowa, Gruntowice, Kołybki, Kopanina, Kozielsko, Miąza, Mokronosy, Niemczyn, Smuszewo, Starężyn, Stępuchowo, Turza, Werkowo) 
81 153-156, 158-163, 165-168, 170-172, 174, 176-182, 185,
195-198, 200-201, 203-204, 206-207, 212-214, 216-228, 230-233, 235-242, 244-246, 248, 250-253, 255-261, 263-267
Akta gminy Gołańcz (pow. wągrowiecki) Księgi meldunkowe
(Bogdanowo, Buszewo, Chawłodno, Chojna, Czerlin, Czesławice, Czeszewo, Głogowiniec, Gołańcz, Grabowo, Gręziny, Jeleń, Konary, Krzyżanki, Laskownica Mała, Laskownica Wielka, Lęgniszewo, Morakowo, Morakówko, Panigrodzek, Panigródz, Panigródz Nowy, Panigródz Stary, Potulin, Rybowo, Smogulec, Szubianki, Tomczyce)  
83 80-87, 89-90, 94-97, 99-107, 109-110, 112-114, 116-118, 120-121, 126-128, 133-136, 138-141, 144-150, 152-153, 155,  157-160, 163-164, 166-168, 170-180, 182-184, 186-189 Akta gminy Mieścisko (pow. wągrowiecki) Księgi meldunkowe
(Budziejewko, Budziejewo, Gołaszewo, Gorzewo, Gółka, Jaroszewo, Jaworówko, Kłodzin, Łopienno, Mieścisko, Miłosławice, Mirkowice, Mirkowiczki, Nieświastowice, Piastowice, Pląskowo, Podlaski Wysokie, Podlesie Kościelne, Popowo Kolonia, Popowo Kościelne, Ruda Koźlanka, Sarbia, Wiela, Zakrzewo, Zbietka, Żabiczyn)
84 241-242, 245-248, 250, 254, 256, 259-262, 264, 267-270, 276-278, 285, 290-291, 294-296, 298-299, 301, 303-304, 307, 309-310, 314, 323, 330-331 Akta gminy Skoki (pow. wągrowiecki) Księgi meldunkowe
(Bliżyce, Brzeskowo, Chciszewo, Dzwonowo, Glinno, Grzybowice, Grzybowo, Jabłkowo, Karolewo, Kuszewo, Łosiniec, Niedarzyn, Niedźwiedziny, Nowa Karczma, Nowy Gościniec, Pawłowo, Pomarzanki, Raczkowo, Rakojady, Rejowiec, Roszkowo, Skoki, Stare Huby, Szczodrochowo)
85 78-93 Akta gminy Wapno (pow. wągrowiecki) Księgi meldunkowe
(Graboszewo, Komasin, Kujawki, Podolin, Rusiec, Srebrnagóra, Stołężyn, Wapno)  
86 63-202 Gmina Wągrowiec Południe (pow. wągrowiecki) Księgi meldunkowe
(Bobrowniki, Brzezinko, Brzeźno Nowe, Czekanowo, Długa Wieś, Jakubowo, Jankowo, Łaziska, Łęgowo, Marlewo, Mikołajewo, Ochodza, Pokrzywnica, Potulice, Potuły, Pruśce, Przysieczyn, Przysieka, Rudnicze, Runówko, Runowo, Runowskie, Sarbka, Sienno, Sierniki, Wągrowiec, Wiatrowo, Wojciechowo, Żelice) 
87 109-112, 114-129, 131-132, 134-140, 142-148, 150-156, 158-160, 162-166, 168-169, 171-174, 176-189, 191-200, 202-214, 216-218, 220-227 Gmina Wągrowiec Północ (pow. wągrowiecki) Księgi meldunkowe
(Bartodzieje, Białybród, Bracholin, Brzeźno Stare, Bukowiec, Danabórz, Dąbkowice, Kaliska, Kaliszanki, Kaliszany, Kamienica, Kobylec, Kołybiec, Koninek, Kopaszyn, Łekno, Łukowo, Micharzewo, Oporzyn, Pawłówko, Rąbczyn, Redgoszcz, Rgielsko, Straszewo) 
303 181, 265 Starostwo Powiatowe Września (1919-1939) Wykaz pochowanych na cmentarzu w Strzałkowie żołnierzy rosyjskich i radzieckich 1915-1921
Odrenowanie obozu jeńców w Strzałkowie 1920-1921
396 1-2 Publiczna Szkoła Powszechna w Piekarach Kroniki szkolne z lat 1921-1961

 

397 1 Szkoła Powszechna w Skiereszewie Kronika szkolna z lat 1945 – 1977

 

398 1 Szkoła Ewangelicka w Bierzglinie Kronika szkolna z lat 1876 – 1919

 

399 2 Szkoła Katolicka w Bugaju Zawiera akta kasy szkolnej oraz kronikę szkolną

 

400 2 Szkoła Katolicka w Osowie Zawiera akta dotyczące inwentaryzacji szkoły oraz kronikę szkolną.
401 1 Szkoła Katolicka w Psarach Wielkich Kronika szkolna z lat 1919-1926
403 1 Szkoła Ewangelicka we Wrześni Kronika szkolna z lat 1875-1924

 

411 1 Prywatna Szkoła Powszechna Koedukacyjna z niemieckim językiem nauczania w Zdziechowie Kronika szkolna z lat 1923-1944

 

420 1 Publiczna Szkoła Powszechna w Grabach Kronika szkolna. Część pierwsza (ss.1 – 2) retrospektywna z lat 1939 – 1945. W części drugiej (ss. 2 – 73) prowadzone prze kierownika szkoły zapisy bieżące dotyczące wydarzeń z życia wsi i szkoły.  
422  1  Szkoła Podstawowa w Pawłowie (pow. gnieźnieński)  Kronika szkolna z lat 1899-1952

 

436  1  Szkoła Podstawowa w Gutowie Małym (pow. wrzesiński)   Kronika szkolna z lat 1945-1964
439  1  Szkoła Podstawowa w Małachowie-Wierzbiczanach (pow. gnieźnieński)  Kronika szkolna z lat 1921-1965
441  1-3  Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie (pow. gnieźnieński) Kroniki szkolne z lat 1877-1917, 1920-1938, 1945-1973
453  1  Publiczna Szkoła Powszechna w Pałczynie (pow. wrzesiński)   Kronika szkolna z lat 1873-1933

 

 

 

455  1  Szkoła Podstawowa w Świątnikach Małych (pow. gnieźnieński)  Kronika szkolna z lat 1945-1969

 

456  1 Szkoła Podstawowa w Świątnikach Wielkich (pow. gnieźnieński)   –

aktualizacja treści: kwiecień 2022 r.