Regulamin konkursu „Odczytaj to imię!”

§1. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest Archiwum Państwowe w Poznaniu, z siedzibą przy ul. 23 Lutego 41/43, 61-745 Poznań.
2. Konkurs odbywa się w ramach prelekcji „Gdy masz pustkę w głowie… Jak nazwać swoją postać podpowiada Archiwum Państwowe w Poznaniu”, podczas Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2025 w dniu 13 czerwca 2025 roku, w godz. 15:00–16:00.
3. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do uczestników prelekcji.

§2. Zasady udziału

1. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia uczestnicząca w prelekcji. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział wyłącznie za zgodą opiekuna prawnego.
3. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie urządzenia mobilnego z dostępem do internetu i możliwość zalogowania się do wskazanej aplikacji konkursowej.

§3. Przebieg konkursu

1. Konkurs będzie miał formę quizu online przeprowadzanego podczas prelekcji.
2. Quiz będzie składał się z trzech pytań otwartych, na które uczestnicy udzielają odpowiedzi za pośrednictwem wskazanej przez Organizatora aplikacji.
3. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie w aplikacji.
4. W przypadku równego czasu odpowiedzi lub braku poprawnej odpowiedzi, decyzję o przyznaniu nagrody podejmuje osoba prowadząca prelekcję.

§4. Nagroda

1. Nagrodą w konkursie jest gra planszowa „Jeszcze jedno lato. 1914–1918”.
2. Nagroda zostanie wręczona zwycięzcy bezpośrednio po zakończeniu quizu.
3. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny ani na inną nagrodę rzeczową.

§5. Dane osobowe

1. Organizator nie przetwarza danych osobowych uczestników konkursu, za wyjątkiem imienia i nazwiska zwycięzcy w celu wydania nagrody.
2. Dane zwycięzcy nie będą archiwizowane ani udostępniane podmiotom trzecim.

§6. Postanowienia końcowe

1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu oraz odwołania konkursu w przypadku zaistnienia przyczyn niezależnych od Organizatora.
2. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
3. Regulamin dostępny jest podczas prelekcji oraz na życzenie u osoby prowadzącej konkurs.

Udostępnij: